Я інвестую в проекти по форекс

инвестировать форекс хто з інвесторів не хоче інвестувати в проект, який виявиться стабільним і прибутковим, буде приносити дохід протягом тривалого часу? да будь хоче! але мало хто реально використовують можливості сучасних інвестицій. мова йде не тільки про валютному ринку форекс, але і про акції, бінарних опціонах і т.д. правильним буде інвестувати в проекти різних напрямків, щоб зменшити ризики, а також підняти прибутковість вкладень.

інвестую

рис.1

бінарні опціони

відомі в середовищі трейдерів брокери бінарних опціонів olymptrade і 24option пропонують своїм клієнтам торгівлю різними активами, купуючи бінарні контракти. в якості активів виступають валютні пари, акції, індекси, дорогоцінні метали (золото, срібло), сировина (нафта). дуже привабливі торговельні умови у брокера olymptrade.

рис.2

і хоча деякі трейдери не вважають торгівлю бінарними опціонами інвестуванням, але правильним буде вважати саме так. інша справа, що це дуже ризиковані інвестиції, враховуючи велику прибутковість, яка може досягати 80-95%.

ПАММ-рахунки і ПАММ-портфелі

інвестування в ПАММ-рахунки вже стало класикою. мало знайдеться людей, хоча б краєм вуха не чули про ПАММ-рахунках. мова йде, звичайно ж, про користувачів інтернету. кожен трейдер чув або особисто інвестував в ПАММ-рахунки. найбільш популярними можна вважати ПАММ-рахунки від компаній forex4you і alpari.

інвестую

рис.3

сьогодні на ринку доступний новий продукт - ПАММ-портфелі. це кілька ПАММ-рахунків, об'єднаних в одне ціле. інвестуючи в проект даного плану, вкладник отримує кілька вигод - це диверсифікація вкладень, зниження ризиків, можливість отримання прибутку з різною прибутковістю. звичайно ж, правильні вкладення в торгівлю кількох професійних керуючих трейдерів вигідніше і стабільніше в довгостроковому періоді, ніж вкладення в одного або двох. на сьогодні багато клієнтів брокера "alpari" вже скористалися цією можливістю і отримують прибуток.

інвестую

рис.4

інвестиційні фонди і продукти

також ми інвестуємо в проекти від брокера "Альпарі" під назвою "інвестиційні фонди" і "інвестиційні продукти". по фондам все зрозуміло - купуємо паї, росте вартість активів, відповідно, зростає і вартість паїв, інвестор отримує прибуток при їх продажу. вигідно, просто, геніально!

інвестую

рис.5

також приємно радує великий вибір фондів: вкладник може інвестувати в акції, індекси, валюти, дорогоцінні метали, нерухомість і т.д. можна купувати паї різних фондів, отримуючи додатковий прибуток і диверсифікацію.

одним з найновіших продуктів для клієнтів компанії виступають т.зв. "Інвестиційні ідеї".

інвестую

рис.6

суть даної інвестиції - вкладення в перспективний напрямок на світовому ринку. це можуть бути як окремі компанії (aliexpress, bmw і т.д.), так і актив, наприклад, золото або платина. досвідчені експерти постійно проводять аналіз світових трендів, динаміки розвитку відомих і маловідомих компаній, вибираючи потенційно прибуткові напрямки. вихід компанії на ipo, тимчасова корекція вартості акцій і інші перспективні варіанти вкладень - все це стає доступним завдяки ретельній роботі професіоналів.

інвестуйте в проекти, які ви розумієте. орієнтуйтеся нема на потенційний прибуток, як робить більшість, а на правильне розуміння суті вкладення і оцінку ризиків. тільки так, відкинувши жадібність і правильно оцінивши ризики і перспективність вкладень, можна заробляти на вкладеннях довгостроково. вдалих інвестицій, і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!