Видалив 10 торговельних книг після прочитання цієї

Я вобще люблю читати, перед тим як починати будь то справа, я намагаюся прочитати книги по цій темі, щоб не робити помилки новачків, стояти на плечах гігантів, вобщем бути розумним і вчитися на помилках інших. І ось я прочитав вже близько 30 книг по трейдингу - все рекомендовані, всі ці

"Flash Boys", "Спогади спекулянта", "Трейдер-танцюрист" і купу інших!

І ось сьогодні хочу розповісти чому я видалив нафіг 10 книг по трейдингу після прочитання "The playbook" від Майк Беллафіоре. Майк - головний трейдер проп компанії SMB. Він коуч ТИСЯЧІ трейдерів, торгує з 2000 року! Він бачив все!

У них є своя навчальна програма в пропив - і вобщем вся книга "Playbook" про його коучинг самих різних новачків трейдерів:

  • які помилки роблять трейдери
  • приклади успішних трейдерів
  • приклади неуспішних
  • інсайти по психології

Але найголовніше - він показав як вони розбирають КОЖЕН трейд! Як новачки не в змозі запропонувати деталі угоди, і як вобще треба аналізувати. Після прочитання я почав розуміти кількість і якість роботи. І навіть засумнівався - а я зможу так?!

За книгою, треба мінімум 18 місяців щоб зрозуміти свої кращі угоди, виробити стиль, побачити свої слабкості.

Що цікаво - Антон Клевцов назвав таку ж цифру, на початку він витратив півтора року, просто щоб більш-менш навчитися торгувати.

Найцінніше в книзі - це те як вони розбирають угоди, біль-під інших книг по трейдингу - це чтиво романтика, воно не набиває скилл! Не дає досвід. Просто розповідає в загальних рисах про наше ремесло.

П. с. книгу вважаю дуже цінною - тому робив нотатки, все на англ! Нотатки тут