HY Options - огляд та відгуки про брокера

HY options це брокер бінарних опціонів, який пропрацював в даній сфері від 1 року. На початку 2016 року брокер став надавати свої послуги, але 30 вересня 2016 року HYoptions офіційно припинив свою роботу. Трейдери, у яких були відкриті рахунки у брокера залишили безліч коментарів, що компанія їх відверто кинула, припинивши роботу і обнулила всі баланси.

Загальна інформація про брокера

Одна з переваг брокера HY options є його ліцензія. У компанії є сертифікат Cysec, який формально говорить про те, що діяльність брокера ліцензована і підпорядковується європейському законодавству. Але у випадку з молодими брокерами навіть такі ліцензії виступають не найкращими гарантами, оскільки було багато прикладів того, як ліцензовані брокери дуже швидко пропадали.

HY options пропонуємо своїм клієнтам сучасну торговельну платформу, на якій представлено понад 200 базових активів. Так принаймні йдеться на офіційному сайті компанії, але по факту, якщо розглядати відгуки про HYoptions, то стає зрозумілим, що активів набагато менше, а платформа працює з великими збоями. Тому портал Id-Forex попереджає вас, що у брокера є всі задатки лохотрону і шахрайської схеми. І це незважаючи на те, що такі проекти, як Optitrader, активно рекламують даного брокера, називаючи його своїм партнером.

Торгові умови:

 • Мінімальний депозит - 100 доларів
 • Мінімальний лот - 10 доларів
 • Регуляція - CySec
 • Демо рахунок - немає
 • Мобільна торгівля - немає
 • Прибутковість контрактів - до 80%
 • Базові активи - понад 200

Реєстрація на сайті HYoptions. com

Перше, що вам буде необхідно зробити для початку торгівлі з даними брокером, це отримати своє розпорядження торговий аккаунт. Для цього необхідно пройти реєстрацію на сайті HYoptions com. Це стандартна процедура, яка нічим не відрізняється від реєстрації на більшості сайтів, в тому числі і сайтів в бінарних брокерів. Хочу тільки нагадати про те, що всі брокери бінарних опціонів практикують процедуру верифікації торгових рахунків своїх клієнтів.

Верифікація полягає в тому, що ви підтверджуєте своє право на управління всіма фінансами, які знаходяться на рахунку. Для цього вам буде необхідно надати своєму менеджеру копії документів, які підтверджують вашу особу, а також вашу прописку. Після цього рахунок вважається повністю активним і ви можете виводити з нього гроші. Хочуть для початку роботи верифікація не є обов'язковою, і почати купувати бінарні опціони ви зможете відразу після реєстрації.

Поповнення рахунку

Внести гроші на свій рахунок на сайті брокера HY options можна відразу після реєстрації. Мінімальний депозит для кожного трейдера становить 100 доларів. Максимальна сума ніяк не обмежена. Внести гроші на рахунок можна за допомогою кредитних банківських карт, системи платежів QIWI, webmoney, moneta ru.

Всі системи платежів повністю автоматизовані займають всього декілька хвилин. Після цього гроші стають доступними у вашому особистому кабінеті ви можете на них торгувати. Зі свого боку брокер гарантує повну безпеку всіх фінансових операцій, які ви проводите на його сайті. Компанія запевняє, що всі операції є абсолютно безпечними, і ви можете не переживати на рахунок розміщення своїх коштів.

Торгова платформа

Торгова платформа являє собою стандартну розробку, яка дозволяє торгувати всіма основними типами бінарних опціонів. Брокер говорить про те, що дана платформа працює без збоїв та зауважень, але якщо розглядати відгуки трейдерів про HYoptions, то часто можна зустріти негативні моменти, які характеризуються наявністю затримок. Особливою платформи представлені такі інструменти, як вивчення вибору трейдерів, перемикання графіків відображення поточного курсу, перемикання часу побудови графіка і так далі.

Всього на платформі є 6 типів контрактів:

 1. Бінарні опціони. Класична операція, яка полягає в тому, що вам потрібно укласти опціон на експірації від 5 хвилин і вище, вказавши вірна рух ціни до закінчення цього часу. Мінімальний лот для даного контракту складає 10 доларів.
 2. Пари. Парні контракти стали популярними не так давно, а їх суть полягає в тому, що робота ведеться ні з одним базовим активом з двома, коли трейдер вказує, наскільки зміниться котирування 1 щодо іншого. Мінімальний лот - 10 доларів.
 3. Довгостроковий. Довгострокові контракти є повним аналогом класичних бінарних опціонів, за винятком того, що термін експірації таких зробити не може бути менше, ніж один робочий день.
 4. 60 секунд. Короткострокові бінарні опціони дозволяє укладати угоди на термін експірації від 30 секунд до 5 хвилин. Прибутковість таких контрактів може досягати 75%, а мінімальна інвестиція - 5 доларів.
 5. Один дотик. Це найбільш небезпечний тип бінарних опціонів, коли необхідно вказати не тільки напрямок руху ціни, але і потенційний розмір цього руху. З іншого боку такий складний прогноз дозволяє заробити до 400% чистого прибутку.
 6. Сходи. Сходові контракти дозволяють одночасно працювати по кожному базовому активу за 6 рівнів, по кожному з яких можна відкривати угоди на підвищення напруги від даного рівня. В результаті виходить оптимальний інструмент, коли можна чітко спрогнозувати руху ціни до певного рівня, і відкрити необхідну кількість угод, прибутковість яких може варіюватися від 0% до 1500%.

У HY options представлена ​​стандартна платформа для бінарних опціонів, від якої складно чекати якихось особливих бонусів або гідність, але можна відзначити, що платформа дійсно непогана, і дозволяє торгувати бінарними опціонами. Інше вже залежить безпосередньо від виконання роботи самого брокера, а також від навичок трейдера.

Виведення коштів

Вивести гроші зі свого торгового рахунку можна тільки в тому випадку, якщо ви пройшли процедуру верифікації аккаунта. Це стандартна процедура, яку проходять всі клієнти брокера. Після верифікації ви можете подати заявку на виведення грошових коштів, яка буде оброблятися менеджерами компанії до 5 робочих днів. Після цього гроші будуть вам перераховано тим же способом, яким відбувалося їх зарахування на рахунок.
Що стосується безпосередньо виведення грошей, то тут є важливі нюанси, які слід обов'язково враховувати.

Брокер дозволяє вам вивести теж системою, яка відбувалася поповнення, тільки ту суму, яку ви спочатку носили на свій рахунок. Решту грошей виводяться за допомогою банківського переказу. Наприклад, якщо ви внесли на свій рахунок за допомогою банківської карти 250 доларів, а ваша прибуток склав 100 доларів, то вивести ви зможете на кредитну карту тільки 250 доларів, а весь прибуток отримаєте за допомогою банківського переказу. І тут є головне обмеження. Мінімальна сума для здійснення банківського переказу у брокера HY options становить 300 доларів. Якщо ви захочете провести платіж на меншу суму, то вам буде потрібно заплатити комісію, яка складає 30 доларів.

Переваги та недоліки

Одне з головних переваг даного брокера полягає в тому, що HYoptions має міжнародну ліцензії, яка вважається найнадійнішою на ринку бінарних опціонів.

Це молодий брокер, який не надає своїм клієнтам демонстраційний рахунок, в результаті чого трейдером доведеться самостійно вивчати ринок бінарних опціонів, і розуміти всі його тонкощі на своєму реальному рахунку, з ризиком втрати грошей.

Досить слабкий центр навчання, де представлена ​​тільки загальна інформація про літак, а також тих активах і тих інструментах, які використовуються на конкретній платформі брокера.

Відгуки трейдерів про HY options com

HY options мені не дуже сподобався в роботі. Багато в чому це пов'язано з тим, що швидкість роботи платформи залишає бажати багато кращого. Крім того дуже часто відключають базові активи для торгівлі, а також знижують відсотки виплати по операціях. Наприклад, у мене була ситуація, коли на цілий день залишилося доступно всього 10 активів, з яких євро-долар і 9 індексів. Причому прибутковість по євро долару становила 55%. Це не разова ситуація, дуже часто таке зустрічається, а також зустрічаються просто закриття платформи. Мені не сподобалося, що кине таким чином обмежує твою мою можливість для торгівлі, тому я вирішив вивести гроші у даній компанії і почати працювати з іншим брокером. Гроші виводив практично 3 тижні, але в кінцевому підсумку гроші прийшли.