Гумористичний огляд хайпів

HYIP - це завжди ризик. Давайте ж розберемося, які HYIP проекти бувають, чи варто сюди вкладати кошти і які способи обману придумують їх винахідники.

Почнемо з малого - нові хайп

Один з найбільш поширених інвестиційних фондів - це ПІФи. Назвати їх HYIP-ами в повному значенні цього слова не можна за фактом відсутності головної складової - дуже високих відсотків. Відсоток, який можна отримати, вкладаючи гроші в ПІФи, приблизно дорівнює вкладеннями в банківські депозити. Або трохи більше банківських відсотків.Низькодохідні HYIP. Незважаючи на всю абсурдність назви (як ми знаємо, хайп розшифровується як "високодохідна програма"), такі системи існують і досить успішно працюють. Вся справа в специфіці фонду - робота протягом тривалого часу, залучення максимальної кількості інвестицій, низький відсоток (не більш ніж 30 в місяць). Термін життя подібних HYIP-проектів - від 100 до 300 днів. Але все залежить, перш за все, від організаторів - необхідно вивчити репутацію авторів і все стане ясно. Нерідкі випадки, коли фонд маскується під низькодохідних і, користуючись довірою вкладників, збирає великі суми, закриваючись через кілька тижнів.

Для любителів ризику - хайпи 2014

"Чим далі в ліс - тим більше дров". HYIP з прибутковістю до 50 відсотків на місяць - проект з божевільними ризиками. Відсоток складемо лише зі ставками у букмекерських конторах. Слід дотримуватися особливої ​​обережності - не дивлячись на заявлений термін життя від місяця до 100 днів, обвалення подібних фондів, на практиці, відбуваються набагато раніше.

Швидкі HYIP-и. Зняти вершки тут можна виключно на старті - як показує практика, перед нами найбанальніші фінансові піраміди. Філософія організаторів дуже проста - якщо є нові учасники, виплати будуть. Якщо учасників немає або доходи від нових вкладень перестають перекривати витрати на виплати відсотків - HYIP закриється в той же час. Дуже рідко (при величезному напливі вкладників), термін життя таких хайп збільшується до декількох тижнів. На практиці все набагато прозаїчніше - від декількох годин до одного тижня.

Роби все навпаки - обговорюємо роботу з новими хайп

Дорогі читачі! Ми вирішили додати трохи гумору в нашу статтю і дати вам "шкідливі поради" - то, що робити ні в якому разі не можна (робіть строго навпаки написаному нижче). Сподіваємося, що наш задум вам сподобається і порадує. Власне, давайте по пунктах.

Ви отримали спадщину/виграли в казино/продали машину/працювали довгі роки і у вас скупчилася хороша грошова сума? Так що там думати - все гроші терміново в один HYIP! Ви гідні кращого, адже ви - вибраний! Тепер вибирайте проект - і це повинен бути проект з найвищими доходами. Вам вже запропонували 100% від вкладених коштів в день? Сміливо відмовляйтеся, адже на просторах інтернету ви з великою часткою ймовірністю знайдете 100% в годину - це те, чого варті саме ви! Тепер про гроші. Напевно ваші заощадження досить скромні (а якщо не скромні, то отримаєте ще більше) - займайте гроші. Позичайте гроші у всіх доступних місцях - у друзів, родичів, візьміть кредит у банку. Для вас є золоте правило - все яйця тільки в одну корзину! Дійсно, вкладати гроші в банк - це поганий тон, а вкладати кошти в різні фонди займає дуже багато часу. А така скукота, як реєстрації акаунтів, розкид грошей по рахунках і моніторинг виплат - та ще морока. Наша вам порада - несіть всі свої тисячі в одне місце і відразу озбройтесь калькулятором. Навіщо калькулятор? Саме час зайнятися старовинної російської забавою - поділити шкуру невбитого ведмедя. Зовсім скоро ви відбудеться як інвестор і зірвете шалені гроші, на які зможете купити спорткар, яхту, острів і взагалі всю країну з потрохами. Мрії, мрії - ось, чим потрібно займатися інвестору. Потрібно тільки вкластися в новий хайп.

Аналіз і вивчення обстановки

Всі ці моніторинги, форуми, приватні сайти - тільки для дурнів. А всі ці зведення про невиплати відсотків величезному учаснику вкладників також недостойні вашої уваги - з вами такого точно не трапиться.

Взагалі, запам'ятайте правило - всі брешуть. Всі ці тематичні форуми і авторські блоки - автори постів брешуть і не червоніють. Так їм просто робити нічого (або їм проплатили роботу) і основне завдання - заплутати такого успішного інвестора як ви. Взагалі тут все дуже складно - адже час, яке ви можете витратити на підбір назви для своєї нової яхти, буде бездарно витрачено на всю цю писанину - коментарі, крики про невиплати. Розбиратися ну дуже довго. Свята невинність - ось ваша доля. Якщо захотілося щось почитати - відкрийте поштову скриньку, який ви використовували для реєстрації в хайп-проект. Тут дійсно є, де розгулятися - запрошення взяти участь в проектах з божевільною прибутковістю, де вас ні в якому разі не обдурять. Хто автори цих листів? Виключно доброзичливці і дуже добрі люди, яких цікавить зростання вашого добробуту. Вірити і тільки вірити - вкладаємо відразу всі свої гроші (та ще й позикові) в один проект.

Залишки грошей

Як, у вас ще залишилися гроші? Негайно, негайно інвестувати! З банку вже дзвонять суворі колектори і вимагають повернути борг, який ви так вдало інвестували раніше? Почекають - ви явно йдете до успіху. Наша вам порада - ні в якому разі не кладіть в HYIP на старті розвитку проекту. Хто його знає - адже він такий молодий і недосвідчений.. Краще класти гроші під шалені відсотки в HYIP-и, які працюють протягом декількох місяців, а то й років.Що? У вас залишилося не так багато? Візьміть ще один кредит, залізьте в нові борги - адже ви йдете до успіху, і відсотки відіб'ють всі витрати по визначенню.

Так про які перевірки взагалі йде мова? Ніякого аналізу, ніяких форумів і жодних порад знаючих (читай, вже раніше ошуканих) людей, адже ви - вибраний! Адже ви бачите статистику - вже півроку роблять люди вклади і ніхто не скаржився ще на офіційному форумі. Особлива увага - тільки на яскравий дизайн, адже "золото завжди блищить". Всі інші параметри обраного проекту - не більше ніж прикра дрібниця.

Чи не затьмарюйте свято - ви потрапили в хайпи, які платять

Все навколо - заздрісники. Не потрібно писати на форумах то, куди і скільки грошей вклали ви, скільки грошей ви отримали в якості виплат. Обговорення проектів - не для вас. Пам'ятайте - ви обраний і все вам брешуть. Тут же набіжать нехороші інвестори і будуть молоти всяку нісенітницю - що попало говорити, заздрити. Та ще, дивіться, обдурять ваші очікування і відрадити від участі. Все, що вам потрібно, є на офіційному сайті HYIP! Інформація на англійській мові і ви його не знаєте? Та киньте - за вас вже попрацювали кращі уми Америки.

Листи щастя

Ви отримали лист, автор якого ховається під ім'ям платіжної системи? Суть листа - аккаунт блокований і потрібно ввести всі пін-коди та паролі за посиланням? Негайно дійте. Кожна велика платіжна система постійно блокує акаунти своїх вкладників, і розсилають повідомлення з проханням вказати пароль для доступу. Напевно, у адмінів дуже погана пам'ять і всі паролі вони запам'ятати не можуть. Все тільки для вашого блага - перевіряють пильність, покращують навички роботи з системою і взагалі, все робиться виключно для користі інвестора.

Висновок. Хайп - обман, будьте обережні

Дорогі читачі! Щиро сподіваємося, що ви зрозуміли іронію, закладену в нашій статті, і не станете слідувати нашим шкідливим радам так, як це написано в тексті. Робити все навпаки написаного вище - ось, що ми хотіли до вас донести.