Рейтинг Халберт

Марк Халберт - є фінансовим аналітиком і журналістом, який відслідковує і повідомляють інформацію про виконання інвестиційних бюлетенів.

У 1979 році, Марк взяв участь в інвестиційному семінарі, організатори якого, представили десятку кращих пропозицій щодо інвестування. Ці пропозиції обіцяли приносити дохід у потрійному розмірі, кожен календарний рік, обіцяючи повну фінансову безпеку інвесторів. Рухомий цікавістю і невір'ям, Марк Халберт пішов рекомендаціям багатьох з радників і відстежив рекомендовані портфелі цінних паперів, в результаті чого, він з'ясував, що обіцяна прибутковість, практично по всіх пропозиціях сильно перебільшена. З даного проведеного дослідження і народився фінансовий рейтинг Халберт.

Рейтинг Халберт, фінансовий дайджест Халберт, за фінансової підтримки Джеймса Девідсона і Вільяма Боннера був запущений у вересні 1980 року і вже до 1985 року налічував чотирнадцять тисяч абонентів. Ідеєю Рейтингу стало відстеження ефективності інвестиційних бюлетенів з точки зору майбутніх фактичних передплатників, в даному рейтингу відбивалися дані про терміни і специфіці покупки і/або продажу цінних паперів, з урахуванням витрат на комісію. До 1988 року в рейтингу брало участь вже 125 бюлетенів, також Марком були надані рекомендації щодо конкретних дій з купівлі або продажу, з урахуванням закладених ризиків.

В першу чергу, фінансовий рейтинг Халберт є інвестиційним консультантом. Це абсолютно незалежний, неупереджений і авторитетний рейтинг, який базується на статистичних даних більш ніж двадцяти років.

Сьогодні, фінансовий рейтинг Халберт відстежує ефективність більш ніж 180 інвестиційних консультантів з більш ніж п'ятьмастами рекомендованими портфелями - щоб відобразити справжню картину на ринку інвестицій.

Компанія, що випускає фінансовий рейтинг Хулберта і його інтерактивний веб-сайт (Хулберт фінансовий Дайджест Inc.) були придбані компанією CBS MarketWatch в квітні 2002 року, яка, в свою чергу була придбана інформаційним агентством Dow Jones в 2005 році, дане агентство було викуплено міжнародним медіахолдингом News Corporation в 2007 році.

Рейтинг Халберт сьогодні

Перші дві сторінки кожного випуску фінансового рейтингу Халберт присвячені розвитку інвестиційних "інстинктів" шляхом обговорення важливих інвестиційних тем.

Кожен випуск, включає в себе в глибокий аналіз одного з чотирьох профілів найефективніших (або найбільш заслуговують на увагу) бюлетенів з усього переліку. Публікується перелік найбільш високодохідних бюлетенів і найменш ризикованих, а також виділяється ТОП 5 найбільш привабливих бюлетенів за останні п'ять і десять років. Також публікується перелік найбільш і найменш популярних акцій і фондів, який відображає уподобання, засновані на статистичних даних, на які варто звернути для формування портфеля для довгострокової торгівлі.