Як вплине шатдаун на nyse?

Якщо робота федерального уряду США у вівторок буде припинена, це торкнеться багатьох чиновників, але не всіх. З точки зору перспектив окремих секторів на ринку акцій, цікаво подивитися, хто продовжить працювати, а у кого буде вимушену відпустку.

Шатдаун по галузям
Криза в США не вдарить по авіакосмічної промисловості З точки зору акцій на Nyse, цікаво те, що найбільше вимушених відпусток буде в агентстві з космічних досліджень NASA. З 18134 працівників 97% будуть тимчасово відправлені у відпустку, який буде сплачений згодом, коли конгрес все-таки надасть фінансування. При цьому таке, як будемо називати його, звільнення торкнеться допоміжних служб, таких як телебачення NASA. У той же час вчені, які обслуговують міжнародну космічну станцію, залишаться на посту. Таким чином, навряд чи постраждає система державного замовлення та акції великих компаній, що працюють на неї, типу Raytheon (RTN) і Lockheed Martin (LMT).
Можна чекати відкату в цінах на пшеницю і кукурудзу Трейдерам на СМЕ напевно здасться цікавим те, що 94% з 16205 співробітників позбудеться агентство з захисту навколишнього середовища. Мова йде про такі трудящих, як борці із зараженням врожаю. У той же час менеджери проектів фонду, до повноважень яких належить реалізація закону про всебічне екологічному реагуванні, компенсації і відповідальності, нікуди не дінуться і продовжать нести своє тяжкий тягар. Таким чином, там можна чекати посилення санкцій за харчові загрози і зростання випадків зараження продукції.
Харчова безпека під питанням У міністерстві охорони здоров'я і соціальної політики, до радості таких компаній, як Trader Joe's, будуть відправлені погуляти інспектори з харчової безпеки. Незважаючи на припинення роботи 52% з 78198 співробітників, міністерство не втрачає працівників державного інституту охорони здоров'я, які проводять цінні досліди над лабораторними тваринами.
Об'єктивна статистика по США з'явиться не скоро У міністерстві торгівлі США ми втратимо 87% з 46420 штатних одиниць, включаючи найважливіших птахів, економістів бюро статистики. Але при цьому метеорологи державної погодної служби продовжать працювати. З огляду на те, що статистики покинуть офіси і в міністерстві праці, втрачає 82% з 16304 співробітників, найближчим часом все зіткнуться з відсутністю все-таки порівняно об'єктивної статистики по фундаментальним економічним показникам: і ми, і, що примітно, Федеральна резервна система США. При цьому ніякої катастрофи не відбудеться, тому що такі люди, як інспектори гірничорудних і вугільних шахт, продовжать працювати.
Кількісне пом'якшення в США продовжиться У разі шатдаун практично гарантовано продовження кількісного пом'якшення. Міністерство фінансів, що втрачає 80% зі своїх 112461 співробітника, відправить у відпустку працівників, відповідальних за акцизи на лікеро-горілчані продукцію. Але на посаді залишаться ті, хто друкують гроші і карбують монети.
Сонячна енергетика постраждає Як і при секвестр, при шатдаун постраждає галузь відновлюваної енергетики, працівники якої першими потраплять під його дію в міністерстві енергетики, втрачає 69% з 13814 штатних одиниць. Проте найважливіші співробітники, включаючи інженерів атомних підводних човнів, продовжать залишатися на чеку.
Резюме по впливу шатдаун на Nyse На наш погляд, вплив нинішньої кризи в США на Nyse полягає, головним чином, в тому, що він консервує кількісне пом'якшення, сприяючи продовженню зростання акцій. Крім цього шатдаун знижує увагу держави до дотримання стандартів безпеки без послаблення нагляду або контролю, щось на зразок того, що ми бачили у фільмі Міцний горішок 3. І вже після цього треба звернути увагу на вплив шатдаун на ВВП, і то, тільки якщо він буде тривалим. Як ми вже писали, шатдаун на три-чотири тижні скоротить зростання на 1, 4 пункту.