Як працювати з бонусами форекс. рекомендації професіоналів

kak-rabotat-s-bonusami-foreks

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні ми з вами поговоримо про те, як працювати з бонусами на Форекс. Хочу відразу нагадати, що бонуси Форекс багато трейдерів вважають справжнім злом. Справа в тому, що такі бонуси практично ніколи не виходить вивести, так як часто для цього потрібен надмірно великий грошовий оборот або є інші обмеження, які не дозволяють трейдеру використовувати кошти повноцінно. Багато акцій розраховані таким чином, що фактично трейдер сам оплачує розмір бонусу за рахунок комісії за здійснений грошовий оборот. При цьому багато брокерів не дозволяють використовувати бонуси повноцінно, тобто для відкриття великих угод їх можна задіяти, а ось для підвищення стоп-ауту - немає.

Дуже швидко трейдери зрозуміли, що такі бонуси нічого доброго не дають, в результаті чого брокерам довелося ввести і такі бонуси, які насправді приносять користь. Сьогодні ми з вами поговоримо про те, які бонуси можна використовувати, а також як правильно вибрати бонуси.

Які бонуси Форекс вибрати

У наш час брокери стали змушені представляти трейдерам бонуси на більш вигідних умовах. Якщо ще кілька років тому такі бонуси не приносили жодної користі, то сьогодні компанії змушені пропонувати бонуси, які дійсно можна використовувати в своїх цілях для примноження капіталу. Перед вибором того чи іншого бонуса, трейдер обов`язково повинен звернути увагу на деякі фактори, за допомогою яких можна оцінити вигоду того чи іншого пропозиції.

Отже, при виборі бонусів, потрібно звертати увагу на наступні моменти:

  1. Чи можна використовувати бонус в торгівлі. Важливо зрозуміти, наскільки можна використовувати подарований бонус в торгівлі. Дізнайтеся, згорає чи бонус в тому випадку, якщо Еквіті опускається нижче рівня бонусних коштів. Якщо не згорає, тоді такий бонус ви зможете застосовувати як для застави, так і для оплати просадки. Такий бонус збільшує депозит трейдера.
  2. Час, протягом якого потрібно відпрацювати бонус. В умовах трейдер повинен обов`язково дізнатися час, протягом якого потрібно відпрацювати бонус. Якщо є таке обмеження, то дана умова обов`язково потрібно враховувати в ході трейдингу. bonusy-foreks
  3. Розмір торгового обороту. Найчастіше брокери дозволяють отримати трейдеру бонус при здійсненні певного торгового обороту. Хочу відразу зазначити, що чим більше лотів трейдеру потрібно прокрутити, тим складніше буде йому одержати цей прибуток. При використанні торговельної стратегії, яка передбачає відкриття певної кількості угод, ви приблизно зможете розрахувати, через який час ви зможете отримати свій бонус. При розрахунку обов`язково враховуйте час, протягом якого трейдеру потрібно буде відпрацювати бонус.
  4. Чи надається можливість часткової відпрацювання бонусу. У цьому випадку розмір бонусу буде залежати від того, скільки лотів ви наторгуете.
  5. Чи є обмеження на висновок. Бонус може бути двох видів: виведеним і немає. Зверніть увагу на те, щоб бонус не обмежував висновок грошових коштів з рахунку. Якщо для того щоб вивести кошти, потрібно виконати певні дії, від такого бонусу найкраще відмовитися.
  6. Обмеження щодо кредитного плеча. Деякі бонуси обмежують максимальний розмір кредитного плеча. Це досить поширений виверт, через яку втрачається весь сенс бонусу, так як це обмеження не приносить трейдеру ніякої користі. В даному випадку доцільніше відмовитися від такого бонусу і вибрати рахунок зі звичайним кредитним плечем.

Застосування бонусів в торгівлі

Якщо ви вирішили скористатися бонусами Форекс, то вам не слід прагнути їх повністю вивести. Це пов`язано з тим, що подібна витівка не варто часу і сил, витрачених на втілення її в життя.

Оптимальним варіантом є застосування бонусів Форекс в якості збільшеного кредитного плеча. Після того як ви скористаєтеся бонусами, у вас з`явиться можливість створювати більші позиції, що, в свою чергу, позитивно позначиться на обсязі потенційного прибутку.

kak-rabotat-s-bonusami-foreks

Припустимо, ви володієте капіталом у розмірі 100 доларів, при цьому вам надали бонус в розмірі 30%. Таким чином, баланс на вашому рахунку буде складати 130 доларів. При визначенні оптимального розміру ордера ви будете застосовувати стандартні правила мані менеджменту, які рекомендують не створювати позиції, що перевищують 3% від наявного депозиту, але при цьому, ви будете брати до уваги наявний капітал з урахуванням бонусу. Таким чином, оптимальний розмір позиції становить 3% немає від 100 доларів, а від 130. При використанні бонусу торги слід вести як зазвичай.

Вам не потрібно намагатися створювати занадто великі угоди, щоб відпрацювати бонуси, так як подібний підхід не є виправданим.

Якщо отриманий бонус згорить, вам досить просто скорегувати застосовуються правила мані менеджменту з урахуванням зміни розміру наявного депозиту.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

При грамотному підході навіть бездепозитний бонус може бути корисним. Особливістю Бездепозітний бонус є те, що вивести його практично неможливо. Оптимальним варіантом застосування Бездепозітний бонус є тестування різноманітних торгових методик, а також перевірка якості виконання позиції у обраного дилінгового центру.

Особливу увагу слід звернути на обсяг отриманого бонусу. Якщо розміру бонусу достатньо лише для створення однієї угоди з мінімальним лотом, то користі від нього буде дуже мало.

Якщо для отримання бонусу не потрібно досягнення будь-яких позамежних оборотів, то можна постаратися відпрацювати його. Робиться це досить просто. Вам слід просто вести торги в ручному режимі, при цьому намагатися не перевищувати допустимий розмір ризиків. Також можна використовувати торгові роботи за умови, що вони застосовують безпечну стратегію.

Якщо за допомогою описаного вище методу у вас вийде домогтися необхідного значення обороту, то добре, якщо ж ні, то не слід зациклюватися на цьому. kak-rabotat-s-bonusami-foreks

висновок

Практика показує, що відпрацювання бонусу є невигідною не тільки трейдеру, але і дилінговому центру. Торговий процес на валютному ринку пов`язаний з досить високими ризиками, всі бонуси надаються брокерами розраховані так, щоб вони не могли покрити навіть виникають торгові витрати.

Якщо ж ви будете застосовувати бонус в ролі додаткового кредитного плеча, то ви зможете поліпшити результативність торгів, а при певному везінні і примножити початковий депозит.

Важливо пам`ятати, що бонуси Форекс є лише одним із засобів залучення нових клієнтів, але при грамотному застосуванні вони можуть приносити користь трейдерам.

Не слід віддавати перевагу тому чи іншому дилінговому центру лише на підставі наданих їм бонусів, так як вивести їх у вас, швидше за все, не вийде. При виборі брокера слід, в першу чергу, звертати увагу на якість наданих ним послуг, швидкість виконання ордерів, а також наявність сертифікатів від різних регуляторів.

Щоб бути в курсі нових індикаторів, радників, стратегій і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мій блог.