Як працювати на бінарних опціонах?

как работать на бинарных опционах

Останнім часом я досить-таки часто отримую повідомлення від новачків, які не до кінця розуміють, як працювати на бінарних опціонах і як взагалі ними користуватися. Так, я розумію, на дворі криза, яка в загальному-то поки не збирається відступати. Ось і люди шукають можливості пасивного доходу (а він в свою чергу, відкрию вам секрет, згодом може стати і єдиним джерелом заробітку, яким він став для мене), тому і звертаються до сфери бінарних опціонів. Власне, я вже писав статтю про те, що з себе представляють бінарні опціони. Але, як з`ясувалося, її було недостатньо. Тому в сьогоднішній статті ми поговоримо про те, як користуватися бінарними опціонами. Отже, якщо ви тільки дізналися про бінарні опціони і ще не пробували торгувати - ця стаття для вас!

Бінарні опціони для новачків: в особистому кабінеті у брокера

бинарные опционы официальный сайт

Відразу скажу, що цей пункт буде цікавий тільки для новачків бінарних опціонів. Тепер давайте поговоримо більш предметно. З термінологією ми вже розібралися в минулій статті. Два основні питання, які я отримую від новачків:

 • Який офіційний сайт у бінарних опціонів,
 • Як увійти в особистий кабінет бінарних опціонів.

Давайте я відразу проясню. Ніякого офіційного сайту у бінарних опціонів немає. Тому що це вид діяльності, а не конкретна компанія. Офіційні сайти є у брокерів бінарних опціонів. До речі, будьте уважні, останнім часом часто бачу, як шахраї «дзеркалять» сайти великих брокерів. Переходьте тільки на офіційні сайти брокерів бінарних опціонів. Наприклад, у брокерів, в яких я торгую, це такі сайти:

  • www.utrader.com,
  • //finmaxbo.com,
  • Binomoo,
  • //olymptrade.com.

Далі щодо особистого кабінету бінарних опціонів. Раз, як ми з`ясували вище, у бінарних опціонів немає офіційного сайту, значить, немає і особистого кабінету. Особисті кабінети є тільки у брокерів бінарних опціонів. Так що для входу в особистий кабінет брокера бінарних опціонів необхідно спочатку увійти на сайт цього самого брокера. Зазвичай вхід в особистий кабінет знаходиться в правому верхньому куті.

бинарные опционы личный кабинет

Для новачків підкреслю, що важливо вибирати для торгівлі тільки надійних перевірених брокерів. Тому як, якщо подивитися, як працює ринок бінарних опціонів, ми побачимо, що зараз в сфері досить багато шахраїв. Які обманюють трейдерів, не виводять гроші, підкручують котирування і так далі. Якщо ви не знаєте, як вибрати гідного брокера для торгівлі - можете подивитися мою інструкцію. За спеціально складеним FAQ можна зрозуміти, які риси відрізняють «хороших» брокерів бінарних опціонів від «поганих».

Як користуватися бінарними опціонами? Технічні ази

как работают бинарные опционы

Це пункт також буде цікавий тільки початківцям трейдерам. Давайте розберемося, як все це працює. Отже, ми вже увійшли в особистий кабінет брокера бінарних опціонів. Серед усіх представлених варіантів торгівлі я б радив зупинитися на стандартних варіантах:

 • Вишеніже (він же «Бінарні опціони»). Це варіант довгострокової торгівлі (від 15 хвилин до 12 годин). Тут ми робимо ставку на те, чи буде ціна вище (або нижче) до кінця зазначеного часу;
 • Турбо-опціони. Це варіант короткостроковій торгівлі (від 30 секунд до 5 хвилин). Умови входу в угоду ті ж, що в попередньому пункті, різниться тільки час експірації (докладніше про те, як відкрити ставку я писав тут).

работают ли бинарные опционы

Розібралися? Давайте подивимося на конкретному наочному прикладі. Як ми бачимо на скріншоті, зліва вибирається актив. В даному випадку - валютна пара AUDUSD. Після цього ми вибираємо час експірації (закінчення) нашого опціону. В даному випадку це - 23.30. Далі вбиваємо суму ставки і вибираємо напрямок (вгору або вниз). Ось і вся інструкція, як працювати бінарними опціонами. Ось тут я докладно описував весь механізм торгівлі.

Бінарні опціони з нуля

какие бинарные опционы реально работают

Отже, тепер, коли ми розібралися з технічними питаннями, як працювати на бінарних опціонах, давайте я відразу обмовлюся. Бінарні опціони - це не гра і торгувати навмання, звичайно ж, не варто. Тобто для того, щоб зробити ставку на підвищення або пониження, потрібно спочатку провести аналіз. Щоб правильно провести аналіз, потрібно володіти певними знаннями. Я вже писав велику статтю-мануал про навчання бінарних опціонах для новачків, рекомендую ознайомитися.

Зараз же я б хотів торкнутися іншу тему. Дуже часто новачкам це все здається складним. Починати з нуля взагалі не просто, це стосується не тільки бінарних опціонів. Так ось, новачки часто вирішують, що розбиратися, як користуватися живими графіками бінарних опціонів або індикаторами непосильно важко. А набагато простіше встановити робота. А, як обіцяє реклама, роботи здатні отримувати до 100% прибутку щодня. Ось тут-то і відбувається фатальна помилка. Роботи спочатку націлені на слив депозиту. Що б не обіцяв вам брокер, але його цілі шиті білими нитками. У чому, чому, а в вашому заробіток він точно не зацікавлений. Тому довіряти свої гроші роботу, звичайно, не варто.

Якщо ви не готові вчитися, то ніякі чарівні алгоритми, роботи, системи та індикатори вам не допоможуть. На жаль, але в реальному світі немає місця помахом чарівної палички. І місця 100% системам для збагачення теж. Подумайте двічі перш, ніж зв`язуватися з автоматичною торгівлею. Ще ніхто на ній не заробив (крім брокерів), і ви першими не будете.

Тепер щодо питання, чи працюють бінарні опціони у вихідні. Ні, не працюють. Бінарні опціони, що працюють у вихідні - це лохотрон. Ні, звичайно, ОТС-котирування (котирування вихідного дня) мають місце бути, але важливий момент, їх придумує сам брокер бінарних опціонів. Як зручно і вигідно йому. Так що, якщо поставити запитання пряміше - чому бінарні опціони працюють у вихідні. Те відповідь буде простою, щоб брокер міг заробити на початківців трейдерів. Тому якщо будете вибирати, з якими бінарними опціонами працювати, краще відразу вибирати брокера, який не займається такими речами. Благо, на ринку зараз чимало гідних брокерів бінарних опціонів. І краще не поповнювати депозит в брокера, який свідомо вас обманює.

Навчання бінарних опціонах з нуля

как правильно работать на бинарных опционах

Отже, ще одна важлива порада, яку я можу дати новачкам на бінарних опціонах - завжди використовуйте ризик-менеджмент. Це дуже і дуже важливий момент. Якщо ви будете слідувати принципам мані менеджменту (кожна інвестиція становить 1-5% від вашого депозиту), то набагато швидше досягнете фінансового результату в вашому навчанні бінарних опціонах з нуля. Ніколи не потрібно відіграватися або перекривати ставки по Мартінгейлу. Нічим хорошим це все не пахне.

Як заробити новачкові на бінарних опціонах? замість висновку

с какими бинарными опционами работать

Це, напевно, найпопулярніше питання новачків. Скільки і як можна заробити на бінарних опціонів новачкові - хвилює багатьох. Що ж, на цю тему я писав окрему статтю, можете ознайомитися. Але скажу одне, дуже важливо, щоб у починаючого трейдера було розуміння, для заробітку на бінарних опціонах з нуля потрібно вчитися, читати навчальні матеріали, вчитися аналізувати графіки, працювати над своїми навичками, засвоювати нову інформацію, використовувати індикатори (причому не просто використовувати, але і розуміти їх принцип роботи). По-швидкому «зрубати» грошей не вийде. Не та сфера.

Друзі, згадайте прислів`я «без праці не виловиш і рибку зі ставка». Якщо ви, правда, хочете заробити на бінарних опціонах, доведеться починати вчитися. В такому випадку повертайтеся до початку статті, там я давав посилання на інструкцію з навчання. Також для новачків, щоб заробити на бінарних опціонах, будуть гарною підмогою мої сигнали (з правилами отримання можете ознайомитися за посиланням).