Як вивести гроші з форекса?

Як вивести гроші з Форекса Отримання прибутку - головна мета, яку переслідує кожен трейдер на ринку Форекс. Учасники торгів на валютному ринку вивчають технічний аналіз, створюють власні торгові системи і адаптують під себе чужі, витрачають багато часу на тестування і вдосконалення стратегій, а коли результат досягнутий, задаються питанням - як вивести гроші з Форекса? Чи віддасть брокер зароблений прибуток? Які підводні камені існують при переведенні в готівку зароблених коштів? Про це та інше поговоримо докладніше.

підготовчі заходи

вивести гроші з Форекса

Перед відкриттям реального торгового рахунку у Форекс брокера необхідно поцікавитися, на яких умовах компанія здійснює висновок заробленого прибутку. Зазвичай зняти гроші з торгового рахунку можуть тільки верифіковані клієнти, які підтвердили свої особисті дані документально. Тому важливо при реєстрації вказувати свої справжні ім'я та прізвище, щоб в майбутньому уникнути проблем з виведенням заробленого прибутку.

Бажано пройти верифікацію ще до початку торгів і до отримання перших доходів. Можливо, ви зіткнетеся з такою ситуацією, що обраний вами брокер пред'являє надмірно суворі вимоги до кількості та якості документів. У такому випадку ви зможете змінити компанію ще до початку співпраці з нею.

Зазвичай труднощів з верифікацією у трейдерів не виникає. Стандартний набір документів, необхідний для ідентифікації користувача, складається з двох пунктів - скан-копія паспорта та документ, що підтверджує фактичну адресу проживання. Зазвичай це довідка з банку про наявність рахунку, довідка про склад сім'ї, копія рахунку за комунальні послуги. Отримати один з цих документів зовсім нескладно.

Після проходження процедури верифікації питання, як вивести гроші з Форекса, більше не буде вас турбувати. Залишиться лише вибрати прийнятний спосіб і очікувати свої гроші на банківському рахунку або на електронному гаманці.

Як вивести гроші з Форекса - популярні способи зняття прибутку

Асортимент способів зняття прибутку на Форекс у кожного брокера різний, так само як і швидкість виведення грошових коштів. Серйозні компанії, наприклад, брокер DukasCopy, виводять всю зароблену прибуток виключно на банківський рахунок. Ця процедура оподатковується, тому трейдер зазвичай отримує гроші за вирахуванням податку на прибуток для фізичних осіб.

Дрібні вітчизняні дилінгові центри пропонують куди більш широкий вибір способів зняття грошей, починаючи з електронних гаманців, закінчуючи рахунком мобільного оператора і навіть біткоіни. Які методи виведення прибутку на Форекс найбільш популярні серед трейдерів?

електронні гаманці

У цій категорії лідерство давно належить популярній системі електронних розрахунків Вебмані. По-перше, це найпоширеніша ЕРС на території пострадянського простору. По-друге, за час свого існування вона не раз довела високий рівень надійності і конфіденційності операцій з валютою. Не дивно, що практично кожна брокерська компанія має в асортимент подібний спосіб виведення. Наприклад, брокер Альпарі виводить зароблений прибуток на систему Вебмані протягом доби. Існують компанії, де цей термін коливається від декількох хвилин (автовивод) до тижня.

Якщо з яких-небудь причин вам незручно користуватися ЕРС Вебмані, або ви не знаєте, як вивести гроші з Форекса за допомогою цієї платіжної системи, скористайтеся альтернативними методами зняття прибутку, а саме - Яндекс.Деньги, Ківі гаманець, Scrill, Neteller і багато інших.

Банківські рахунки та банківські картки

Цей спосіб користується меншою популярністю серед приватних трейдерів, оскільки комісія за виведення на банківський рахунок або карту безпосередньо зазвичай трохи вище, ніж ланцюжок з отримання прибутку на ту ж карту через посередників і ЕРС. Особливо це стосується тих трейдерів, які проживають в державі, відмінному від держави перебування брокера. У деяких випадках цей спосіб виведення навіть неможливий для іноземних громадян.

Ще одним недоліком виведення грошей через банківські установи безпосередньо від брокера є його термін. Зазвичай він становить 3-4 банківських дня, що в 3-4 рази довше, ніж висновок прибутку на ЕРС.

Карти брокера власного випуску

Останнім часом набирає популярність тенденція випуску власних платіжних карт брокером. Головною перевагою такого інструменту є повна конфіденційність, оскільки карти відкриваються в офшорній зоні, тому операції з ними не потрапляють під закон про фінансовий моніторинг на території рідної держави. Цей спосіб виведення грошей з Форекса підходить перш за все тим, чиї прибутки вже досягли досить значних розмірів.

Недоліком карт власного випуску є їх дорожнеча. Крім плати за випуск, трейдер платить щомісячний платіж за обслуговування. Ця сума обчислюється в доларах. Також висока комісія за зняття коштів в банкоматі, яка найчастіше складається з фіксованої суми (близько 3-5 доларів) плюс відсоток від суми, яку ви обналічиваєте. Саме тому зміст подібних карт невигідно трейдерам з маленьким депозитом.

Процес зняття прибутку у брокера Форекс

Процедура виведення грошей мало чим відрізняється у різних брокерів Форекс. Щоб отримати зароблене, необхідно увійти в особистий кабінет і створити заявку на зняття, яка буде оброблена фахівцями компанії в зазначені в регламенті терміни. У більшості випадків ніяких інших рухів тіла проводити не потрібно. Якщо після закінчення встановленого періоду гроші так і не з'явилися на вашому гаманці, необхідно звернутися до брокера за роз'ясненнями ситуації. У компаній, які дорожать своєю репутацією, таких ситуацій зазвичай не відбувається.

Якщо ви не можете визначитися, як вивести гроші з Форекса, проконсультуйтеся зі спеціалістом компанії брокера. Він вам підкаже найбільш швидкий і недорогий спосіб зняття прибутку в залежності від вашого географічного положення та технічних можливостей компанії.