Як почекати трейд? Як тренувати терпіння?

Сьогодні був не дуже потужний день, а якщо по правді навіть слабкий і нудний. І у мене дуже часто запитують, що робити.

Є така проблема як недооцінювати те, що буде через рік, і переоцінювати, то, що буде через місяць. Це стосується, якихось цілей в житті і планів. На жаль так працює наша психологія.

І в трейдингу власне те ж саме, тільки на менших таймфреймах. Зараз поясню.

За місяць у нас є приблизно 20 торгових днів, в середньому. І ось почався новий місяць, і вже хочеться заробити грошей, і бажано побільше:). Але це все хочеться за 1-2-3 дні. Тільки більшість забуває, що за минулий місяць, за ці 20 торгових днів, хороших трейдів могло бути тільки в кінці місяця, а на початку був мінус, або ж флет. Буває, що на початку місяця прибуткові трейди, а потім пів місяця одна фігня. Загалом я до того, що прибуток за місяць формується з усіх 20 торгових днів.

І психологія така штука, яка керує нами повністю. і якщо ми не усвідомлюємо як вона працює, підпорядкувати її не вийти. Ви повинні перш за все усвідомити, що за тиждень може не бути хороших трейдів, і ваше завдання, не лізти в погані трейди, вчіться чекати хороші ситуації, замість того, щоб намагатися вижити максимум з поганої акції. Просто почніть чекати, і вичавіть хоча б мінімум, але з хорошою акції.

Переторговля, і намагатися вичавлювати максимум з поганих акцій, шкодить вашому профітом (c): D

З цього приводу я записав відео, деякі могли його бачити, але переглянете, і почніть бути в усвідомленні.