Як використовувати індикатор stochastic?

В цей раз не будемо довго розповідати вам про історію створення індикатора, а відразу перейдемо до справи. Отже, візьмемо для прикладу стохастік з параметрами 14, 3, 3. Індикатор будується в 3 кроки.

Крок перший - перебування швидкого стохастика

(До речі, швидкий стохастик - це той же Williams '% R, тільки з перевернутої шкалою індикатора.)

Для початку нам потрібно позначити «вікно» з 14 свічок, в якому знайдемо найвищий high і найнижчий low. Найвищий максимум дасть значення «100» у вікні індикатора, а найнижчий мінімум буде «0». Останнє показання стохастика - це процентне відношення ціни закриття до максимуму і мінімуму (або до верхньої і нижньої кордонів «вікна»).

Далі потрібно швидкий стохастик уповільнити.

Крок другий - отримання повільного стохастика

Нічого кардинального на цьому етапі не відбувається, просто ми навішуємо на повільний стохастік просту ковзаючу середню з параметром 3. Ця друга цифра з ряду «14, 3, 3 »(результат на малюнку нижче, червона лінія - повільний стохастик).

Отримавши повільний стохастик, переходимо до кроку третього.

Крок третій - отримання сигнальної лінії

Сигнальна лінія - це знову проста змінна середня (SMA3), але вже накинута на повільний стохастик . Перетин повільного стохастика зі своєю сигнальною лінією і дає сигнали на вхід в ринок.

Тепер, знаючи, як будується стохастік, можна без праці зрозуміти значення зон перекупленності / перепроданості.Ці рівні НЕ дають (!) Об'єктивної інформації про стан перекупленності або перепроданості, а є абстрактними рівнями ЩОДО найвищого максимуму і найнижчого мінімуму за останні 14 свічок.

Давайте побачимо, наприклад, популярні рівні «20» і «80» на ЖИВИЙ ціною. Де саме, на яких цінових значеннях вони будуть перебувати?

Беремо найвищий high 1. 5089 - він буде рівнем «100%», і найнижчий low 1. 5045 - він буде рівнем «0%». Залишилося обчислити рівні 20% і 80%. Різниця між high і low склала 44 пункту, від них беремо 20% - це 8. 8 пункту (округлимо до 9) і додаємо до low. В результаті рівень 1. 5054 на ЖИВИЙ ціною дорівнюватиме рівню «20%» у вікні індикатора.

Рівень «80%» отримаємо так: від максимуму 1. 5089 віднімаємо наші 9 пп (від 100% віднімаємо 20%) і отримуємо рівень 1. 5080 на ЖИВИЙ ціною.
Відзначаємо їх на графіку.

І тепер, що дають конкретно ці (!) Кількість особового складу на живий ціною, вирішувати вам. Співпадуть вони з рівнями Фібоначчі або зі значущими локальними піками, чи дійсно вони будуть рівнями підтримки та опору вирішувати тепер тільки вам.

Далі по темі

  • Індикатори на основі Стохастика