Як користуватися mt4?

как пользоваться MT4 Здається дивним, що багато трейдерів не знають, як користуватися MT4. Точніше, їх взаємодія з програмою обмежується відкриттям демо рахунку або установкою індикатора на графік. Але якщо справа заходить про трохи більш просунутих речах начебто тестування радника на історичних даних, багато губляться або припускаються помилок. Нижче ми розглянемо базові моменти роботи з торговим терміналом МетаТрейдер4, пов'язані в першу чергу з відкриттям і закриттям торговельних угод.

Рекомендовані брокери - Форекс4ю або Альпарі.

Знайомство з програмою МТ4

Основним призначенням цієї програми є надання трейдеру можливості торгувати певним інструментом (ами) в режимі реального часу, використовуючи одне робоче вікно. З цією метою ми бачимо встановлені кнопки управління, щоб придбати той чи інший лот, а також графік обраного інструменту.

Сама робота з МТ4 проста і повністю автоматизована. Користувач (трейдер) вказує основні параметри начебто базового активу та напрямки торгівлі, а також суму інвестиції. Одним з основних переваг програми є той факт, що для торгівлі є багато різних активів. Торгувати ними можна в будь-який момент, тобто цілодобово з понеділка по п'ятницю.

Завантажити МТ4 від брокера Forex4you

Файл для очищення МТ4 (коли МТ підвисає)

Стандартні операції в МТ4 прості і інтуїтивно зрозумілі завдяки зручному інтерфейсу. Відкриття угоди проводиться лише кількома кліками миші.

Як користуватися MT4 - починаємо торгівлю

Основне завдання програми - здійснення торгівлі. Це досить просто в плані реалізації. У відкритому терміналі натисніть клавішу F9. Відкриється вікно, в якому потрібно вказати бажані параметри угоди.

рис.1

  1. Символ - тут можна вибрати базовий актив для торгівлі. За замовчуванням трейдер бачить той актив, чий графік відкритий в даний момент.
  2. Обсяг - величина купленого активу, вимірюється в лотах. Мінімальне значення - 0,01.
  3. Тип - тип виконання угоди. Можлива як негайна покупка, так і відкладена, тобто при досягненні котируванням певного рівня.
  4. Кнопка покупки активу. Варіантів 2: sell (торгуємо на зниження ціни) або buy (торгуємо на підвищення).

Графіки та інші інструменти в МТ4

Графік валютної пари - основа будь-якої торгівлі в МТ4. Це базове робоче простір трейдера. Правильна настройка графіка дуже важлива для трейдера, оскільки дозволяє не тільки комфортно працювати, а й краще сприймати інформацію з ринку, простіше аналізувати графічні побудови і т.д.

Завантажити МТ4 >

Для того, щоб термінал міг відображати всі торгові інструменти, потрібно натиснути Ctrl + M або вибрати меню Вид - Огляд ринку, після чого натиснути правою кнопкою миші на вікні і вибрати пункт "Показати всі символи". Тепер ми можемо відкрити графік будь-якого інструменту для торгівлі, які надає нам брокер.

рис.2

МТ4 дозволяє відкривати як один, так і кілька графіків, розташовуючи їх в зручному для нас порядку (вкладка Вікно - варіанти мозаїкою, каскадом, горизонтально і т.д.). Багато трейдерів розкривають потрібні їм графіки на весь екран, по черзі перемикаючись між ними.

Супровід відкритої позиції. Визначившись з напрямком торгівлі (купівля або продаж) і відкритий угоду, трейдеру життєво необхідно встановити такі параметри, як стоп лосс і тейк профіт. Це т.зв. стоп-накази, які дозволяють обмежити втрати при можливий рух ринку проти нашої відкритої позиції або отримати прибуток при зворотному русі. Для установки стоп-наказів натискаємо правою кнопкою миші на відкритому ордері в вікні Термінал (нижче графіка) і вибираємо пункт "Модифікувати або видалити ордер".

рис.3

Окремо скажемо кілька слів про зміну торгового рахунку, встановлення індикаторів і радників. Нас цікавить меню Вид - Навігатор (Ctrl + N). Тут у відповідних розкривних меню ми можемо вибрати цікавий для нас пункт, наприклад, Радники, і перенести обраний радник на графік, використовуючи ліву кнопку миші.

рис.4

З даної статті Ви отримали мінімально необхідні для трейдера-початківця знання, як користуватися MT4. Уважно читайте підказки, користуючись терміналом, запам'ятовуйте, що і чому Ви робите. В крайньому випадку, Ви завжди можете задати питання в коментарях до даної статті або знайти відповідь в ютубі.

Трохи практики - і Ви навчитеся легко і швидко працювати з торговим терміналом МТ4. Успіхів і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!