Як користуватися живими сигналами для бінарних опціонів?

живі сигнали для бінарних опціонів Живі сигнали для бінарних опціонів - це торгові рекомендації в онлайн-режимі, якими може скористатися кожен трейдер, щоб увійти в ринок. Вони можуть бути авторськими (надають приватні трейдери на основі власної торгової стратегії) і механічними (формуються системою по множинним параметрам), платними і безкоштовними. Які сигнали для бінарних опціонів викликають довіру?

Живі сигнали для бінарних опціонів від брокера

Деяким аналогом сигналів для торгівлі у брокера можна вважати статистичні дані про співвідношення угод на покупку опціонів Колл і Пут в торговій платформі брокера. Дані публікуються компанією на підставі кількості ордерів, відкритих клієнтами, в різних напрямках. У брокера Binomoo такий функціонал виглядає так:

З прикладу видно, що 71% клієнтів брокера біном зараз купили опціон на підвищення ціни валютної пари. Звичайно, цей інструмент не можна вважати повноцінною торгової рекомендацією і вже точно не варто спиратися тільки на нього в своїй торгівлі. Він призначений для підтвердження або спростування результатів власного аналізу і не може бути визначальним фактором у прийнятті рішення про покупку опціону Колл або Пут.

В інших брокерських компаніях є власні аналітичні майданчики, на яких професійні трейдери розробляють рекомендації щодо торгівлі для новачків. Сигнали для бінарних опціонів онлайн наживо можуть відображатися прямо на обраному графіку фінансового інструменту або в окремому вікні. Також брокери часто використовують рішення сторонніх організацій, які вбудовують у власну платформу або на сайт у вигляді віджета. Розглянемо спосіб реалізації сервісу живих сигналів для бінарних опціонів у брокера Olymp Trade.

На офіційному сайті компанії у вкладці аналітика розташовується економічний календар для трейдера, огляд ринку, аналіз волатильності і сервіс торгових сигналів. Рекомендується використовувати всі інструменти одночасно для більш якісного аналізу ситуації на ринку валютної пари і для більш точного входу в угоду. Сервіс живих сигналів для бінарних опціонів аналізує графік по декільком технічним параметрам і публікує рекомендацію у вигляді резюме - продавати або купувати валютну пару. Приклад зображений нижче.

Ви вибираєте інтервал, сервіс аналізує інформацію і видає результат. У прикладі система пропонує активно продавати валютну пару євро-долар на таймфрейме М30, виходячи з аналізу ковзають середніх (вісім середніх за продаж проти чотирьох за покупку) і інших технічних індикаторів (всі інструменти виступають за продаж пари).

Якщо ми відкриємо вкладку «Огляд ринку», то побачимо підтвердження рекомендацій на покупку опціону Пут від сервісу живих сигналів. Аналітики компанії Олімп Трейд також радять продавати пару на поточному тижні, тим більше, цьому сприяють фундаментальні фактори і знаходження пари близько важливих рівнів.

Додаткові можливості

Для формування сигналів для бінарних опціонів онлайн наживо брокер Олімп Трейд використовує безкоштовний сервіс від компанії Investing, який в оригіналі має кілька більш розширену форму, ніж представлений на сайті брокера.

Якщо на офіційному ресурсі брокерської компанії представлені тільки узагальнені дані у вигляді резюме, то на сайті сервісу Investing можна побачити не тільки рекомендації щодо спрямування, а й докладний розрахунок і пояснення цієї інформації. Наприклад, для пари євро-долар (часовий період М30) у вкладці «Технічний аналіз» розташовуються наступні дані.

Трейдери, які в своїй торгівлі спираються на технічний аналіз і оцінку показань індикаторів, можуть знайти чимало корисної інформації зі зведеної таблиці. Тут розташовується інформація про точках розвороту по декількох методів дослідження ринку і зонам Півот, які виступають в якості сильних рівнів підтримки і опору. У цій таблиці дані не надто відрізняються один від одного, що говорить про достовірність розрахунків.

Нижче йде розшифровка показань індикаторів, на підставі яких виводиться резюме у вигляді рекомендацій щодо подальших дій трейдера на ринку бінарних опціонів. Зокрема, ми бачимо, що сервіс використовує для аналізу шість змінних середніх з періодом від 5 до 200 і 12 технічних індикаторів, серед яких є як стандартні для платформи MT4, так і нестандартні.

Користь від подібних сервісів значна. Торгівля бінарними опціонами часто носить динамічний характер і часу на проведення аналізу за кількома фінансовими інструментами і кількома параметрами і індикаторами у трейдера просто немає. За допомогою зведених таблиць можна побачити в онлайн-режимі постійно оновлювану інформацію, засновану на свідченнях кількох індикаторів. Це економить час і дозволяє трейдеру швидше прийняти правильне рішення.

Як правильно використовувати сервіси живих сигналів?

Помилки у використанні сервісів живих сигналів допускають найчастіше новачки. Вони входять в ринок за сигналами, які надає система, не аналізує ситуацію на ринку з власної торгової стратегії. Швидше за все її у них навіть немає взагалі.

Не можна забувати, що будь-які сигнали не є прямим керівництвом до дії. Вони призначені лише для того, щоб допомогти трейдеру правильно визначити напрямок. Для цього потрібно також переглядати економічний календар і вивчати вплив фундаментальних факторів на рух валют на ринку.

Живі сигнали - ефективний помічник трейдера і альтернативний метод торгівлі для новачків. Їх можна використовувати як складову частину власної торгової системи або спиратися на дані під час аналізу ринку різними методами. Вони спрощують життя трейдера і подають інформацію в зручному вигляді. Тим не менш, вони є лише інструментом в руках трейдерів, тому не менш важливо навчитися правильно ними користуватися для подальшої успішної роботи на ринку бінарних опціонів.

Джерело:

(При передруку статті, активне посилання на джерело ОБОВ'ЯЗКОВА)