Як торгувати на турбоопціонах? поради початківцям

как торговать турбоопционы Турбоопціони - опціони з коротким терміном експірації, який становить від 15 секунд (є далеко не у всіх брокерів) до 5 хвилин. Це найшвидший спосіб отримати прибуток або збиток. Найчастіше турбоопціонамі прийнято називати опціони з хвилинним строком експірації. Цей тип угод присутній в асортименті майже кожного брокера. Які особливості торгівлі «швидкими» опціонами потрібно знати трейдерам? У чому їх переваги і недоліки? Як торгувати на турбоопціонах і не втратити гроші?

Переваги та недоліки турбоопціонов

як торгувати на турбоопціонах

Головна перевага турбоопціонов - швидкість виконання операцій. Трейдер може всього за хвилину збільшити свій капітал. Саме цей момент і приваблює новачків, які хочуть «швидких» грошей. При цьому необхідність проводити ретельний аналіз ринку валютної пари відсутня, оскільки на хвилинних графіках прийнято торгувати з допомогою індикаторів бінарних опціонів або ж за допомогою математичних стратегій. Процес підготовки до входу в ринок не забирає багато часу, а оцінка сигналу проводиться за секунди, адже будь-яке зволікання загрожує недоотриманням прибутку, а то і зовсім збитками.

Торгувати «швидкісними» опціонами можна в будь-який час дня чи ночі, не прив'язуючи свій робочий графік до виходу фундаментальних даних, які не вимірюючи волатильність ринку і не чекаючи формування фігур технічного аналізу. На цьому переваги торгівлі турбоопціонамі закінчуються.

З недоліків слід зазначити недостатній ступінь прогнозування і високий рівень ринкових шумів. Для досягнення оптимального співвідношення між кількістю прибуткових і збиткових угод торгувати доведеться більше, оскільки буде більше помилкових сигналів, ніж при торгівлі на таймфреймах від вартового і вище.

Торгівля турбоопціонамі супроводжується високими ризиками і провокує в трейдера азарт. Велика ймовірність, що, отримавши серію збиткових ордерів, людина не зупиниться, поки не втратить все або не поверне своє. На жаль, серед новачків перший варіант зустрічається набагато частіше, ніж другий. Торгувати «швидкими» опціонами можна тільки тим трейдерам, які володіють своїми емоціями і не піддаються азарту. У цьому виді трейдингу важливо дотримуватися торговельну дисципліну особливо педантично. Ні в якому разі не можна торгувати на підставі інтуїції чи заради того, щоб відбити отримані по системі збитки.

Як торгувати на турбоопціонах: приклади стратегій

Перший спосіб містить елементи принципу Мартингейла, тому є досить ризиковим. Рекомендується починати торгівлю з мінімальної ставки і розраховувати на 5-7 входів з подвоєним лотом після кожної збиткової угоди. Розрахувати необхідний стартовий капітал для такої системи легко. Якщо мінімальна ставка вашого брокера становить 1 долар, як в більшості компаній, то за 5-7 колін ви ризикуєте втратити з урахуванням кожного наступного подвоєння від 30 до 130 доларів.

Сума потенційного збитку повинна складати не більше 5% від усього капіталу. Таким чином, для торгівлі по стратегії бінарних опціонів, наведеної нижче, необхідно мати на рахунку від 600 до 2600 доларів. Розрахунок наведено виходячи з консервативних міркувань. Суму стартового капіталу можна зменшити вдвічі для більш ризикової торгівлі.

Якщо ви не знаєте, як торгувати на турбоопціонах, скористайтеся торговельною системою «змінна середня + Мартингейл». Рекомендований брокер - компанія OlympTrade. Перед початком торгівлі нанесіть на хвилинний графік обраної вами валютної пари індикатор MovingAverageс періодом 14. Стратегія працює на будь-якому фінансовому ринку за винятком низьколіквідних активів з малої волатильністю.

Правила для відкриття операції елементарні. Необхідно дочекатися освіти трьох односпрямованих свічок після перетину ціною ковзної середньої. Свічки повинні бути висхідними, якщо ціна перетинає знизу вверхMovingAverage, і тих, що сходять, якщо пара це робить в зворотному напрямку.

На малюнку нижче показаний приклад покупки опціону «Нижче» і «Вище». Важливо закриття трьох свічок нижче мувинга. У першому випадку довелося зробити 5 угод, після яких був отриманий позитивний фінансовий результат. У другому випадку покупка опціону принесла прибуток з першого разу.

як торгувати на турбоопціонах

Перший випадок (угода після перетину ціною мувинга вниз) показовий. Валютна пара зробила поспіль сім свічок низхідній спрямованості. Такі ситуації трапляються досить рідко, але при плануванні торгівлі варто мати це на увазі. Якщо ви хочете додатково убезпечити себе, розраховуйте, що в історії може трапитися і 9-10 односпрямованих свічок поспіль. Якщо грамотно управляти ризиками, принцип Мартингейла не принесе серйозних втрат при використанні.

Ще один метод торгівлі «швидкими» опціонами полягає в пошуку рівнів підтримки і опору на графіку і очікуванні їх пробиття. Також спосіб підходить і для роботи зі старшими таймфрейме. Як торгувати на турбоопціонах без використання будь-яких індикаторів?

Рівень підтримки визначається скупченням мінімумів ціни (трьох-чотирьох) на одному горизонтальному рівні. Для опору характерно знаходження декількох максимумів на одній лінії. На малюнку нижче показаний приклад визначення робочих рівнів. Після ідентифікації підтримки або опору необхідно дочекатися пробиття цієї лінії ціною - підтримки вниз, а опору вгору. Якщо після пробою утворюється свічка того ж кольору, що і попередня, можна купувати опціон в тому ж напрямку.

як торгувати на турбоопціонах

У наведеному вище прикладі на малюнку ви можете побачити відпрацювання двох сигналів по торгової стратегії. Після формування рівнів підтримки і їх пробиття на графіку були утворені свічки низхідній спрямованості. У цей момент потрібно купувати опціон типу «Нижче». Як ми можемо побачити з історії, сигнали були відпрацьовані, падіння продовжилося, трейдер отримав прибуток.

Турбоопціони - інструмент досвідченого трейдера, який вміє контролювати ризики. Працювати з ними потрібно дуже обережно, вивіряючи кожна дія. Пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!