Як торгувати на iq option

как торговать на IQ Option Компанія IQ Option створена не так давно, але за короткий проміжок часу змогла завоювати симпатію великої кількості трейдерів. Можна сміливо стверджувати, що це яскравий представник провідних брокерських будинків не тільки в Росії, але і в країнах СНД по бінарних опціонах. У новачків світу вкладів неодмінно виникає питання: «Як торгувати на IQ Option?» (Зараз IQ Option перестав працювати з Рунетом, тому рекомендуємо OlympTrade). Завдяки поєднанню демократичного підходу і високої якості, платформа створила максимально комфортні умови для торгових процесів, на особливу увагу заслуговує практичність самої платформи, моментальне реагування служби підтримки і широкий асортимент торгових інструментів.

Над створенням цього проекту працювали кваліфіковані фахівці, за рахунок чого IQ Option задовольняє потреби не тільки початківців, але досвідчених трейдерів. В наявності є класичні бінарні опціони в різних класах активів, і турбо-опціони, які останнім часом користуються попитом.

Особливості торгівлі на IQ Option

  • Дотримуються підвищені стандарти послуг, що надаються і безпеку клієнтських даних. Крім цього платформа забезпечує кожного клієнта дотримання стандартів обслуговування клієнтів.
  • Практична платформа, розробка проходила всередині компанії, це дає шанс легко адаптувати окремо взяту функцію під вимоги вкладників.
  • Мінімальна ставка - 1 долар. Почати торговельну діяльність можна при внеску 10 доларів.
  • При бажанні можна завести рублевий депозит, таку можливість відкриває для своїх клієнтів не кожен брокер. Дозволяється вносити і виводити кошти в російських рублях, тим самим знижуючи ризики пов'язані з рухом обмінних курсів. Комісія при конвертації не знімається.
  • Демо - рахунок - віртуальні гроші допоможуть трейдеру зрозуміти суть торгівлі на даній платформі. Пройшовши реєстрацію можна протестувати ваші навички, вивчені стратегії, при цьому ви не ризикуєте реальними фінансами.

  • Своє коло професіоналів, який постійно прагнути вдосконалити свої навички, обмінюючись досвідом і знаннями.

умови торгівлі

Брокер бінарних опціонів IQ Option (Зараз IQ Option перестав працювати з Рунетом, тому рекомендуємо OlympTrade) пропонує одні з найвигідніших умов торгівлі для трейдерів. В першу чергу усіма відзначається мінімальний депозит в десять доларів, і шанс відкрити при необхідності рахунок в рублях. Мінімальна сума угоди становить один долар. Що стосується виведення коштів, то підключили найпоширеніші способи, а саме Банківські картки, Webmoney і Яндекс.Деньги, Ківі.

Кожен вкладник вибирає, яким опціонним інструментом він має намір користуватися. У платформі IQ Option присутній два види відрізняються за тривалістю дії. Класика бінарних опціонів - це закриття від 15 хвилин до 60 хвилин з проміжком в 15 хвилин, в той час як опціон «турбо» типу діє від хвилини до трьох. Присутність «коротких» опціонів дає можливість розробити власну стратегію, в процесі якої можна ловити моменти збільшення волатильності, і отримувати дохід з короткострокових змін ринку.

Обмеження базових активів

Що стосується цієї сфери, то тут не більше 70 активів. У цей список входять валютні пари, міжнародні біржові індекси, акції певних компаній, і золото. Перед трейдером відкриваються нові можливості, вибір стратегії, при цьому можна врахувати переваги за ступенем ризику і прибутковості.

Як торгувати на IQ Option: кроки трейдера

Вкладник повинен неодмінно оцінити особливості роботи з даною платформою, оскільки IQ Option був нагороджений за інноваційність і практичність інтерфейсу.

Варто відзначити, що платформа дозволяє вкладнику використовувати себе в повній мірі, як на комп'ютері, так і на мобільному пристрої, тому кожен при бажанні зможе навіть, перебуваючи в дорозі стежити за змінами на ринку. Інтерфейс базується на динамічних графіках, які зображують процес розвитку, зміни вартості активу в реальному світі. Якщо ознайомитися з відгуками професійних вкладників, то можна прийти до висновку, що всі переваги брокерів 24option, IQ Option наштовхують нас на те, що саме тут буде грамотним рішенням відкрити свій рахунок для подальших торгів.

Особливості торгівлі IQ Option полягають в наступному: у даного брокера присутній допоміжний інструмент, а саме зменшення або збільшення масштабу певних частин графіка, креслення ліній, кривих і т.д. Панель розташована внизу показує про поточні угодах інших трейдерів компаній з тим же активом, що виконує роль індикатора загального настрою вкладників на ринку, його можна застосувати під час аналізу руху вартості.

Торгівля з мобільних пристроїв дозволить навіть за межами робочого місця перебувати на «ринку». Мобільні версії максимально наближені до повноекранної, різниця лише спостерігається між розташуванням окремих елементів інтерфейсу.

Нереальний рахунок - безкоштовний демо-рахунок, це можливість відразу ж після створення облікового запису приступити до тренувань на віртуальному портфелі. Перед новачком відкриваються всі варіанти угод, які будуть доступні і при реальній торгівлі. Протестувавши свої навички і знання, можна приступати до ставок, де задіяні справжні гроші. Тільки не варто забувати, що якщо ставка не пройшла в демо-рахунку, ви втрачали неіснуючі гроші, то при переході на реальний ринок, беруть участь існуючі активи.

Як відкрити рахунок

Щоб відкрити свій діючий рахунок, потрібно клікнути на зелену кнопку з відповідним написом в верхньому правому куті домашньої сторінки брокера. Цей процес включає в себе два етапи: створення облікового запису та внесення грошей на рахунок. Перший етап можна пропустити, якщо вже є демо-рахунок. Зареєструватися можна або використовуючи стандартну форму, або ж задіявши особовий профіль з вКонтакте, Mail.ru або Facebook. Пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!