Як торгувати всередині дня

kak-torgovat-vnutri-dnya

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про те, як торгувати всередині дня. Ця стаття припаде до душі любителям внутрішньоденної торгівлі, так як в ній я розповім кілька секретів, що дозволяють збільшити прибутковість і скоротити ризики.

Більшість торгових операцій на Форекс відбувається саме всередині дня. Такий вид торгівлі називається дейтрейдінг або інтрадеем. Трейдер, який використовує внутріденну торгівлю, отримує прибуток в той же день і не переносить ордера на наступний торговий день. Такого спекулянта не хвилює ринкова тенденція, він виступає в ролі торговця, а не інвестора.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Внутрішньоденного трейдера цікавлять події, які стануться в найближчі п`ять хвилин. Аналіз ліній підтримок і опору йому не потрібен, так само як і технічний аналіз.

Поради для любителів внутрішньоденної торгівлі

 1. На яких графіках торгувати всередині дня? Трейдери, які використовують для торгівлі стратегії, засновані на методиці Price Action, не повинні використовувати тайм-фрейми нижче H Всі фігури, які з`являються на тимчасових інтервалах нижче H1, не є достовірними, тобто по ним не можна передбачити майбутнє напрямок ціни. Виниклі фігури на коротких тимчасових інтервалах нічим не відрізняються від звичайних японських свічок, тому шукати фігури на коротких інтервалах немає сенсу.
 2. Торгуючи всередині дня, не женіться за відкриттям великої кількості угод. Для заробітку всередині дня потрібно використовувати тільки надійні сигнали, відсіяні за допомогою великої кількості додаткових інструментів. У разі якщо використовувані вами індикатори видають різні показання, не варто входити в ринок, так як високий ризик відкриття збиткового ордера. Для торгівлі всередині дня бажано використовувати тільки чітко видні сигнали, тільки так ви зможете домогтися успіху в внутрішньоденної торгівлі.
 3. Щоб заробляти всередині дня, трейдеру потрібно навчитися швидко приймати рішення. Часу на проведення глибокого аналізу перед входом в ринок у любителя внутрішньоденної торгівлі немає. Звідси нескладно зробити висновок, що трейдеру не варто вести торгівлю одночасно на великій кількості валютних пар. Для торгівлі всередині дня допускається використання 2-3 активів. Якщо використовувати більше активів, тоді ви не зовсім будете розуміти ситуацію на ринку, що обов`язково призведе до згубних наслідків. kak-torgovat-vnutri-dnya
 4. Ризик по одній угоді не повинен перевищувати 1% від розміру вашого депозиту. Торгівля в середині накладає на трейдера високу психологічне навантаження. А якщо відкривати угоди розміром в 5-10% від депозиту, тоді один збитковий ордер може привести до різкого погіршення вашого настрою. Як ви знаєте, збиткові ордера присутні завжди, ви повинні подбати про те, щоб вони не приносили вам сильного засмучення і розчарування. Перед торгівлею обов`язково розрахуйте розмір лота для угод.
 5. Намагайтеся стежити за виходом важливих новинних повідомлень в економічному календарі Форекс. За півгодини до виходу новини і протягом 30 хвилин після публікації від торгівлі найкраще відмовитися. Припустимо, за 30 хвилин до виходу новини ваша торгова стратегія видала сигнал про те, що пора продавати, і ви увійшли в ринок. Через 30 хвилин з`явилася новина, яка викликала висхідний рух, що, відповідно, зробило ваш ордер збитковим. Новинні повідомлення можуть привести до зародження як бичачого, так і ведмежого тренда. Щоб убезпечити себе, перед тим як відкрити ордер, обов`язково перевірте календар економічних подій Форекс, щоб перевірити, чи не передбачається вихід важливої новини, і тільки після цього створюйте угоду.
 6. Завжди відстежуйте відбувається на більш довгих тимчасових інтервалах. Тобто, якщо ви відкриваєте ордера на годинному часовому інтервалі, визначайте напрямок тренда на чотиригодинному тайм-фреймі. Майте на увазі, що якщо на старшому тайм-фреймі спостерігається висхідний тренд, а на більш короткому - спадний, то мова йде про корекційної русі. У такій ситуації потрібно шукати на годинному тайм-фреймі точки для відкриття угод на покупку.
 7. Для заробітку на ринку, потрібно бути дисциплінованим трейдером. Заздалегідь визначте для себе допустимий розмір збитків і прибутку за 1 торговий день. Наприклад, ви поставили для себе обмеження прибутку в 50 пунктів і збитків в 30, як тільки ви досягнете одного з цих значень, зупиняйте торги до наступного дня. Дані обмеження потрібні для розвитку дисципліни і для скорочення морального навантаження. При цьому, ви повинні враховувати, що обмеження в прибутку в 50 пунктів зовсім не означає, що ви повинні торгувати до тих пір, поки не отримаєте цю прибуток. Йдеться про обмеження, а не про цілі!
 8. Торгуйте тільки в певний час доби. Так, наприклад, для внутрішньоденної торгівлі найкраще підходить кінець Азіатської сесії і початок Європейської. У ці періоди часто з`являються розворотні фігури, які передують зародженню сильних трендів. На наступній картинці ви можете побачити, як в кінці Азіатської сесії з`явилася модель поглинання, після якої зародився сильний спадний тренд. na-kakih-grafikah-torgovat-vnutri-dnja
 9. Слід в обов`язковому порядку брати до уваги добовий рівень волатильності обраної вами валютної пари. Вам обов`язково потрібно знати, яку саме дистанцію проходить ціновий рівень протягом доби і враховувати цю інформацію в процесі відкриття ордерів. Припустимо, ви віддаєте перевагу вести торги на парі євро / долар, добова волатильність якої становить близько 70 пипсов. Після того, як ціновий рівень просунувся в одному напрямку на дистанцію 60 пипсов ви отримуєте сигнал для відкриття ордера. У такому випадку рекомендується утриматися від створення позицій, так як, швидше за все, ціновий рівень вже вичерпав свій добовий потенціал руху.
 10. Ні в якому разі не варто переводити відкриті ордера на наступну добу. Практика показує, що більша частина початківців трейдерів не дотримуватися цієї досить простий рекомендації, через що вони фіксують істотні збитки. Важливо пам`ятати, що якщо для ведення торгів ви застосовуєте часовий інтервал Н1, то все одержувані вами сигнали є актуальним тільки до закінчення торгового дня. Таким чином, перенесення ордерів на наступну добу в більшості випадків приносить збитки. Досвідчені трейдери рекомендують здійснювати закриття позицій безпосередньо після закінчення американської сесії і відновлювати ведення торгів лише наступної доби.
Дотримуючись описані вище рекомендації, ви можете істотно поліпшити результативність вашої торгівлі.

kak-torgovat-vnutri-dnya

Крім описаних вище рекомендацій, для поліпшення результативності внутрішньоденної торгівлі вам потрібно наступне:

 1. Впевненість в тому, що ви грамотно виявили наявну тенденцію.
 2. Якщо на ринку присутній висхідна тенденція, то ордер на покупку слід відкривати на позначці, яка дорівнює середній ціні трьох попередніх локальних мінімумів. Закриття ордера рекомендується здійснювати в момент коли ціновий рівень досягає позначки, яка дорівнює середній ціні трьох останніх локальних максимумів.
 3. Якщо на ринку присутній спадна тенденція, то слід виконувати дії, дзеркальні тим, які були описані вище.
 4. Для забезпечення необхідного рівня безпеки, не забувайте про установку Стоп-лосс.