Як торгувати акціями індексу s & amp; amp; P500 по ВВП Китаю?

Напередодні Китай представив дані по ВВП, зовсім свіжі (2-й квартал) і дуже негативні. Зростання китайської економіки сповільнилося до 7, 5% в рік, на цілих два процентних пункти, але це вперше за останні роки майже не зробило впливу на фондовий ринок.
Позитив ринків може здатися дивним, адже зростання ВВП Китаю має стійку 25% -ву взаємозв'язок з квартальної динамікою індексу Standard & Poor's 500. Підвищення фондового індексу S & P-500 в точності повторює не тільки цикли світової економіки, але і вигини важкого шляху китайської.
Фаза спаду на фондовому ринку в 2007-2008 роках щільно співвідноситься з охолодженням китайської економіки з 12% до 6% в рік, подальше зростання на 11, 5% в квартал чітко збігається з підвищенням темпів економіки КНР до 9,1%, а потім і 11,9% в порівнянні з тим же кварталом попереднього року.
Зараз ми знову спостерігаємо уповільнення економічного зростання Китаю до рівнів, порівнянних з кризовими, однак не бачимо ніякої відповіді в паперах індексу S & P 500. Можливо, що корекція тільки намічається, але на даний момент її не помітно. Так що можна говорити про те, що американські акції S & P 500 вийшли з кризи більш незалежними від китайської економіки.
Найбільш значна причина стриманої реакції фондових індексів на негатив в даних по ВВП КНР полягає в райдужних перспективах китайської економіки. Зокрема, роздрібні продажі в червні збільшилися на 13, 3% в рік після підвищення на 12,9% в травні. Виробництво в обробній, гірничодобувної та комунальній галузях зросла на 8,9% після зростання 9,2%. Зростання інвестицій в основні фонди сповільнилося незначно і склав за перше півріччя твердих 20,1% в рік.

ВВП Китаю і квартальна середня зростання індексу S & P 500
Найближчим часом капіталовкладення в довгострокові китайські проекти і роздрібні продажі приведуть до того, що ринок стане звертати все менше уваги на уповільнення китайського ВВП. У міру того як китайська економіка стає більш зрілою, її темпи зростання наближаються до темпів розвинених країн. Крім того роздрібні продажі можна вважати випереджальним показником економічного зростання в Китаї, який вселяє оптимізм.