Як торгувати на форекс без вкладень? (Відео)

как торговать на форекс без вложений

знайшов в мережі цікаве відео «як торгувати на форекс без вкладень». виявляється, можна почати торгувати на форекс, заробляючи при цьому реальні гроші, не вклавши ні копійки. вся фішка тут в одному форумі, який надасть вам гроші для торгівлі. суть в тому, що ми реєструємося на форумі, де за наші повідомлення (т.зв. пости) нам будуть нараховувати гроші, які можна використовувати для торгівлі на форекс.

погодьтеся, це класно, коли ти просто спілкуєшся, а за це ще й гроші отримуєш. да, суми невеликі (хоча все залежить від того, як багато людей спілкується, тобто задає питання в темах форуму або відповідає на питання інших користувачів). але для старту цілком достатньо, щоб почати свою торгівлю на валютній біржі форекс.

вартість одного повідомлення дорівнює 0,3 $ або 30 центам. до повідомлень пред'являються певні вимоги: вони повинні бути інформативними, корисними і не дуже короткими. іншими словами, пишіть свої думки, а не чужі, і по темі.

ще один варіант - ставити питання. інші трейдери, більш досвідчені, з задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання новачка. заодно кожен отримає по одному зарахували повідомленням.

автор даного відео також розповідає про радника, який дозволяє йому отримувати прибуток від 5 до 30% на добу. зрозуміло, що така прибутковість обумовлена агресивної торгівлею, що призвело до цілком очікуваного результату - втрати депозиту. тому тут можливі 2 варіанти: або ризикнути і торгувати агресивно, використовуючи зазначений радник (обов'язково! перед застосуванням, радник протестуйте на історії, як це зробити, дивіться відео), або ж торгувати самому, скориставшись стратегіями форекс нашому сайті. інтерес представляє і курс влада гілку, присвячений числах Фібоначчі - дивіться самі. або інші курси даного автора, в яких він, до речі, успішно використовує торгових радників.

будьте впевнені, що форум справно платить за повідомлення. подивіться рейтинги - деякі користувачі успішно заробляють тільки на спілкуванні 200-400 $. тому якщо немає грошей для початку торгівлі валютою - почніть спілкуватися на форумі і отримувати за це гроші. спілкуючись і паралельно навчаючись торгівлі на біржі форекс, через деякий час ви зможете вийти на стабільний прибуток від трейдингу. бажаємо успіху!

насамперед реєструємося в instaforex

потім реєструємося на форумі МТ5

ps посилання на радник, в описі, перед відео.