Як протестувати радник на МТ4

kak-protestirovat-sovetnik-na-mt4

З появою радників торги стало можливим вести в повністю автоматичному режимі. Все, що від вас вимагається - встановити радник в MT4, запустити його і зібрати прибуток після закінчення певного проміжку часу. Але як переконатися в тому, що поки ви будете пити чай, радники не зіллє весь ваш депозит? Перед тим як довірити свої кошти роботу, рекомендується протестувати радник.

Як протестувати радник на МТ4 відео:

завантажуємо котирування

Перед тим як протестувати радник, вам знадобиться завантажити історію котирувань. Для цього необхідно перейти за адресою: «Сервіс / Архів котирувань».

protestirovat-sovetnik

Після цього перед вами має з`явитися наступне вікно:

kak-protestirovat-sovetnik-na-MT4-video

Тепер вам потрібно правильно вибрати валютну пару і тайм-фрейм, на яких ви плануєте протестувати радник чи індикатор. Я вирішила протестувати радник Laguerre scalper, а його рекомендується використовувати на валютній парі євро / долар і на тайм-фреймі M15. Тому в лівому кутку я вибираю потрібну мені валютну пару і тайм-фрейм M15. Клацаю по ньому два рази мишкою, щоб він загорівся жовто-зеленим кольором, після чого натискаю на кнопку завантажити.

kak-protestirovat-sovetnik-na-mt4

Після цього з`явиться зелена смуга, як на картинці, розташованої нижче, чекаємо поки вона повністю завантажиться, як правило, це займає хвилини 2-3.

kak-protestirovat-sovetnik-na-mt4

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Важливо: для того щоб отримати доступ до всіх котирувань компанії Альпарі, вам знадобиться відкрити реальний рахунок. Всім іншим компанія-брокер надає неповноцінну інформацію, на основі якої неможливо зробити точний висновок про ефективність радника.

Отже, тепер можна перезапустити торговельну платформу і перейти до основних дій.

Як протестувати радник на MT4

Для того щоб почати тестування радника, натискаємо на тестер стратегій.

kak-protestirovat-sovetnik-na-mt4

Після чого внизу графіка має з`явитися ось таке ось вікно:

kak-protestirovat-sovetnik-na-mt4

Отже, давайте розберемося, які налаштування тут є. Отже, зліва ми бачимо вот такой вот значок, за допомогою якого можна вибрати тестування радника або індикатора. Я вирішила протестувати радник, тому залишаю тут радник. kak-protestirovat-sovetnik-na-mt4kak-protestirovat-sovetnik-na-mt4

 1. У налаштуванні, поміченої цифрою 1, ви можете вибрати ваш радник, який ви хочете протестувати. Врахуйте, що тут ви зможете знайти тільки ті інструменти, які вже встановлені в вашу торговельну платформу.
 2. У рядку з позначкою цифрою 2, вибираєте необхідну вам для тестування валютну пару.
 3. У рядку з позначкою цифрою 3, вибираєте потрібну модель для проведення тесту. Тут всього 3 доступних варіанти:
  1. За цінами відкриття - це швидкий спосіб тестування, але не зовсім точний. Єдина перевага такої оцінки полягає у високій швидкості.
  2. Контрольні точки - грубий спосіб тестування, результати якого не зовсім підходять для об`єктивної оцінки радника.
  3. Все тики - найбільш точний спосіб тестування. Для тестування радника рекомендується використовувати саме такий спосіб оцінки. Єдиний його недолік - низька швидкість.
 1. У рядку, зазначеної цифрою 4, вибираємо проміжок часу, на якому ви хочете здійснити тестування робота. Якщо біля «Використовувати дату" не поставити галочку, то тестування радника буде здійснюватися на всій історії. У моєму випадку радник працює на M15, тому для тестування я вирішила вибрати останній місяць.
 2. У рядку, зазначеної цифрою 5, ви можете вибрати графічне відображення результатів тестування. Для тестування бажано не вибирати поточний день, так як таким чином результати будуть незавершеними. kak-protestirovat-sovetnik-na-mt4
 3. У рядку, зазначеної цифрою 6, ви можете вибрати тайм-фрейм. Для себе я вибрала M15, так як планую використовувати свій радник саме на цьому часовому проміжку.
 4. У рядку «Спред» ви можете ввести будь-яке значення. У разі якщо залишити тут значення «поточний», то результати тестування можуть не відповідати дійсності. Рекомендую встановити тут значення 20, так ви точно не помилитеся з висновками через неправильно вказаного значення спреду.
 5. Цифрою 8 відзначена кнопка «Властивості експерта», натиснувши на яку перед вами з`явиться ось таке ось вікно: kak-protestirovat-sovetnik-na-mt4
  1. У першій вкладці «Тестування» можна внести передбачувану початкову грошову суму.
  2. Навпаки рядка «Позиції» можна дати команду експерту відкривати угоди тільки на покупку, на продаж або дозволити і те й інше, залишивши стандартне значення.
  3. У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки використовуваного вами радника. Для того щоб завантажити файл з настройками, натискаєте на клавішу «завантажити». Я планую протестувати радник зі стандартними настройками, тому нічого тут міняти не буду.
 1. Якщо натиснути на кнопку, зазначеної цифрою 9, перед вами з`явиться наступне вікно: kak-protestirovat-sovetnik-na-mt4 Тут нічого змінити не можна, це просто корисна інформація про використовувану валютній парі.
 2. Натиснувши на кнопку, зазначеної цифрою 10, перед вами з`явиться графічний малюнок проведеного тестування. Але побачити цю інформацію ви зможете тільки після того, як тестування буде закінчено.
 3. Натиснувши на кнопку, зазначеної цифрою 11, перед вами з`явиться код радника. Тут ви зможете внести коригування в код, якщо, звичайно ж, ви в цьому розбираєтеся.

Отже, після того як ви налаштували параметри для аналізу можете натиснути на кнопку «Старт». Через деякий час тестування радника буде закінчено, а вас про це сповістити звуковий сигнал.

Результати тестування

У вікні ви можете побачити такі вкладки:

 • З вкладкою настройки все зрозуміло, там будуть відображатися використовувані настройки.
 • У вікні «Графік» ви можете побачити графік ефективності радника.
 • У разі якщо радник не відчинив жодної угоди, то варто зайти у вкладку «Журнал». Тут ви зможете знайти інформацію про всі вчинені дії радника.
 • У вкладці «Звіт» ви зможете знайти повну статистику роботи робота на обраному проміжку часу. Тут все цілком зрозуміло написано, думаю, що зі зчитуванням інформації проблем у вас не виникне.

Тепер ви знаєте, як протестувати радник в МТ4. Сподіваюся сьогоднішній урок допоможе в збільшенні прибутку на ринку Форекс.