Як домогтися успіху

Як домогтися успіху в трейдингу і бізнесі Бізнес - це своєрідне змагання, в якому виграють найсильніші, а слабким залишається лише плентатися в хвості. За статистикою, більше половини стартапів не живуть більше трьох років. Що стосується трейдингу, то сприймаючи його як бізнес з легким заробітком, люди часто виявляються не готові багато працювати, перш ніж почати отримувати серйозну прибуток. Велика частина трейдерів також "не витримує" і року, але ж саме один рік - це і є той поріг, який дозволяє накопичити необхідні знання та капітал для великого інвестування.

Що потрібно робити, як мислити і як діяти, щоб стати успішним бізнесменом? Причини невдач в бізнесі: 1. Неправильно поставлені цілі і розраховані можливості. Неправильно вибраний сегмент ринку, розрахунок на швидкий прибуток при мінімальних вкладеннях, відсутність стратегічного плану - все це вірний шлях до краху бізнесу в самому його початку. Добре вивчіть те, чим ви збираєтеся займатися. 2. Нераціональне управління коштами. Молоді бізнесмени дуже часто трапляються в цю пастку, вкладаючи спочатку гроші не в ті сфери діяльності, які є пріоритетними. Який сенс купувати дорогі меблі для офісу, якщо потім не вистачить коштів на закупівлю обладнання для роботи? 3. Невміння презентувати себе і невпевненість в собі. Будь-який великий бізнес має своє обличчя. Ви можете уявити собі Microsoft без Білла Гейтса? Уміння захопити, розписати достоїнства свого продукту в повній мірі, змусити споживачів любити не тільки ваш товар, але і вас самих - дуже важливо. Те ж стосується і пошуку інвесторів або партнерів. Яким би вдалим не був бізнес, ніхто в нього не вкладеться, якщо на діловій зустрічі ви будете мимрити і невиразно пояснювати, чим ви такі хороші. Сміливість - якість успішного бізнесмена. А якщо говорити про трейдингу, то в торгівлі без вміння приймати швидкі рішення, а іноді і ризикувати, складно досягти успіху. Чжан Інь, одна з найбагатших людей Китаю, вирішила зробити свій бізнес на продажу картонних коробок, які вже всім були відомі і особливого дефіциту не представляли.Загалом, особливо перспективним бізнес не назвеш. Однак стан Чжан на сьогодні оцінюється майже в п'ять мільярдів. Вона ризикнула і виграла. Багато сучасні успішні бізнесмени кидали навчання або відмовлялися від видних постів в великих компаніях заради власного, нікому не відомого і поки не потрібного, проекту. 4. Безвідмовність. Бізнес - досить жорстка штука. Зайве співчуття і м'якість може привести до того, що вам просто сядуть на шию. Не дозволяйте збити себе з наміченого шляху

Починайте думати, як успішні люди Зараз стало неймовірно популярно читати безліч посібників і книг відомих (і не дуже) бізнесменів на тему "Як стати мільйонером", "Як стати успішним" і т. д. Нерідко там наводяться дійсно корисні поради, але сліпо слідувати всьому написаному і впадати у відчай через те, що не виходить стати Стівом Джобсом, неправильно. По-перше, все найуспішніші підприємці планети не схожі один на одного, кожен з них індивідуальний і вибрав власний шлях до успіху. І повторити його у вас не вийде. Ви можете вибрати найцінніші для себе поради і побудувати власну стратегію.Будьте собою. Що дійсно варто перейняти у відомих особистостей - стовідсоткова і безкомпромісна орієнтація на успіх. Ви повинні знати, чого хочете і як цього досягнете. Засновник інтернет-магазину Alibaba Джек Ма виріс в бідних китайським кварталах і працював в місцевому ресторанчику швидкого харчування, виношуючи ідею свого бізнесу, що тоді в його становищі уявлялося абсолютно неможливим. Зараз він - володар статку розміром понад 20 мільярдів доларів. Доведено, що мислення людей бідних і багатих кардинально відрізняється. Якщо багата людина думає про те, як стати ще успішніше, то бідний - що не збідніти ще більше, таким чином перекриваючи собі навіть мрію на кращу долю. Успішні люди завжди думаю про перспективи і можливості, охоче розглядають нові, навіть самі абсурдні ідеї, невдахи ж відразу думають про перешкоди і зациклюються на них же. Принципово відношення до оплати своєї праці. Багаті люди вважають за краще отримувати гроші за результат, бідні - за відпрацьовані години.

Які є секрети у успішних людей? Успішні люди часто складають собі список справ на день і добре піклуються про своє здоров'я. Багато мільйонерів говорять про те, що ніщо так не мотивує як повна свобода, то, що потрібно сподіватися тільки на себе. Не гріх процитувати з промови Джобса перед випускниками: "Залишайтеся голодними. Залишайтеся безрозсудними".