Як почати торгувати на форекс - реєстрація рахунку та інші

Форекс регистрация счета Щоб стати повноцінним трейдером, потрібно знати принципи технічного та фундаментального аналізу, створити або адаптувати під себе торгову стратегію, виробити необхідні психологічні навички. Для здійснення першої операції достатньо всього лише відкрити торговий рахунок і натиснути кнопку buy або sell на вибір в терміналі. Кожен учасник фінансового ринку проходить свій шлях становлення, але починають все однаково. Які питання треба буде розв'язати трейдеру перед початком торгівлі на валютному ринку?

Перші кроки на ринку Форекс: реєстрація рахунку у брокера

Доступ до торгівлі на фінансовому ринку надають десятки компаній. Перш ніж віддати перевагу одну з них, слід ретельно вивчити відгуки про брокера і ознайомитися з його умовами надання послуг. На ринку Форекс реєстрація рахунку є першою процедурою, з якою доведеться зіткнутися починаючому трейдеру. Як це зробити правильно?

Реєстрація аккаунта на сайті брокера не забирає багато часу і в цілому мало чим відрізняється від реєстрації того ж поштової скриньки. Вам запропонують форму, в яку потрібно вписати ваше ім'я і прізвище, домашню адресу, e-mail і реальний номер мобільного телефону, який потрібно буде підтвердити за допомогою смс-повідомлення.

При відкритті рахунку обов'язково вказуйте коректні дані, щоб не мати проблем з виведенням коштів. Для більшості компаній практика верифікації клієнтів, в ході якої кожен трейдер зобов'язаний надати скан-копії документів, що засвідчують особу і підтверджують місце проживання, є обов'язковою процедурою.

Не всі компанії практикують верифікацію, а й в таких випадках краще вказати в реєстраційній формі свої справжні паспортні дані. Є висока ймовірність, що компанія попросить вас надати копії документів в майбутньому. У разі використання вигаданого імені ви не зможете довести, що обліковий запис належить саме вам. На ринку Форекс реєстрація рахунку на чуже ім'я чревата довгими розглядами з брокером аж до неможливості виведення заробленого прибутку в майбутньому.

Після заповнення форми з особистою інформацією необхідно прочитати і прийняти оферту, тим самим завершивши процес реєстрації рахунку. Більшість трейдерів ігнорують цей момент і ставлять галочку, не ознайомившись зі змістом документа, який регламентує взаємовідносини клієнта і брокера.

Верифікація аккаунта - навіщо брокеру потрібні копії ваших документів?

Форекс регистрация счета В умах людей міцно вкоренилася думка, що документи з особистими даними власника можна показувати виключно в відповідних державних органах. Коли початківець трейдер стикається з процедурою верифікації рахунку, в першу чергу його хвилюють питання безпеки: чи не потраплять скан-копії в загальний доступ, не скористаються чи ними в шахрайських цілях. Яку мету переслідують брокери, змушуючи клієнтів верифікувати свій акаунт?

Якщо на ринку Форекс реєстрація рахунку не викликає ніяких питань, то процедура верифікації, навпаки, вводить трейдерів в замішання. Її суть полягає у вимозі брокерської компанії надати копії документів, що підтверджують реєстраційні дані. Це загальноприйнята практика, метою якої є ідентифікація кожного клієнта відповідно до вимог міжнародних регуляторів. Авторитетна брокерська компанія з ліцензією зобов'язана дотримуватися правил регулюючих органів, які базуються на підставі законів про боротьбу з відмиванням грошей.

На офіційному сайті брокера зазначено перелік документів, копії яких необхідно вислати по електронній пошті, щоб ідентифікувати особу. Паспорт, довідка про склад сім'ї з керуючої компанії (ЖЕКу), довідка з банку про наявність рахунку, копія оплаченого рахунку за комунальні послуги - так виглядає традиційний список. До закінчення процесу верифікації вкрай не рекомендується вносити гроші на депозит.

Процедура абсолютно безпечна і не несе ніяких ризиків. Історії невідомі випадки використання особистих документів трейдерів в інших цілях, ніж ідентифікація клієнта, втім, як і потрапляння бази даних в загальний доступ в мережу Інтернет. Крім того, можна убезпечити себе від неприємностей, які можуть виникнути через нецільове використання скан-копій, декількома способами.

Деякі компанії дозволяють розмити програмними засобами серію і номер паспорта або закрити підпис. Практично всі брокери приймають документи з нанесенням водяних знаків з написами типу «Тільки для верифікації в компанії N». Ці методи повністю виключають використання вашого паспорта та інших документів для вчинення протиправних дій. Після завершення організаційних заходів ви можете приступити безпосередньо до процесу торгівлі.

Після закінчення реєстраційних процедур для початку кар'єри трейдера залишається тільки завантажити торговий термінал з сайту брокера і поповнити рахунок. Не поспішайте відразу торгувати на реальні гроші: вивчіть функціонал програми на демонстраційному рахунку і протестуйте роботу системи в віртуальних умовах.

Пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!