Як налаштувати quik 7 для торгівлі акціями?

Друзі, всім привіт! Днями починаю формувати свій перший портфель акцій і перейнявся проблемою настройки терміналу Quik під ці потреби.

Справа виявилася не такою простою, як мені здалося спочатку, плюс зовсім недавно вийшла 7-я версія і меню сильно змінилися. Загалом, витратив на настройку майже 2 години і тепер готовий поділитися з вами інструкцією.

Не буду довго розмірковувати, приступимо до справи! Найперше, що потрібно зробити - це переконатися що в Квік надходять котирування по всіх паперах. Робиться елементарно, за допомогою меню "Система" - "Замовлення даних" - "Потік котирувань ..."

Гортаємо список інструментів, шукаємо рядок "МБ ФР Т + Акції та ДР", що розшифровується як Московська біржа фондовий ринок Т + (поставка паперу на наступний день) Акції та Депозитарні розписки. Відзначаємо цей пункт і знімаємо позначки з усіх фільтрів.

Тепер термінал отримує котирування по акціях і прийшов час налаштувати потрібні таблиці: графік, список емітентів і стакан котирувань.

Почнемо з списку паперів. Натискаємо кнопку "Створити вікно" - "Поточні торги ..."

Зліва в розділі "Доступні інструменти" вибираємо пункт "МБ ФР Т + Акції та ДР" і додаємо всі його вміст в праве вікно. Трохи нижче, в розділі "Доступні параметри" вибираємо стовпці з інформацією, яка нам знадобиться (в залежності від брокера назви можуть виглядати по-іншому!): "Скорочена назва паперу", "Лот", "Оборот" і "% зміни до попереднього закриття ".

До речі зліва внизу є параметр "Кольорові налаштування" він відповідає за підсвічування паперу в таблиці червоним, якщо сталася угода за меншою ціною. Зеленим - якщо по більшій і жовтим якщо за поточною. Штучка звичайно не дуже корисна, але мені подобається: видно загальний рух по ринку

На цьому етапі у вас повинна з'явитися таблиця зі списком паперів. Як бачите, перший стовпець представляє собою довжелезні назви, з якими складно працювати. Його можна приховати, якщо схопити куточок шпальти і потягнути його наліво.

Наступне, що потрібно додати - стакан котирувань. Це така таблиця, де можна побачити поточні заявки на покупку і продаж, які знаходяться в черзі. З його допомогою найпростіше здійснювати операції.

Щоб він з'явився - клікніть на будь-який папір подвійним кліком лівої кнопки миші. Зазвичай за умовчанням, він не кольоровий і тут не завжди зрозуміло де продавці, а де покупці. Щоб позбутися від цієї проблеми стакан можна розфарбувати

Натискаємо правою кнопкою миші на склянці і вибераем параметр "Редагувати таблицю".

Для кращої наочності, виставте налаштування як на моєму скріншоті знизу:

Наступним етапом налаштовуємо графік ціни. Для того щоб його відкрити - зробіть подвійний клік правою кнопкою миші на будь-якому папері в таблиці. Далі налаштуйте графік на свій розсуд і не забудьте зберегти його як шаблон:

Майже всі! Тепер важлива фішка: натискаємо на кожній таблиці на іконку якоря. Ця установка дозволить вам перемикатися між емітентами в таблиці зберігаючи стилі графіка і склянки. Вкрай зручна фіча!

Тепер останнє, що залишилося зробити - налаштувати таблиці, де буде відображатися інформація про ваших рахунках, папери, заявках та вартості портфеля цілком.Я люблю подібну інформацію виносити на окрему вкладку, ви ж можете або взагалі не тримати відкритими ці вікна, або додати їх сюди ж, до котирувань.

Отже, щоб ці кнопки з'явилися в панелі меню потрібно натиснути на порожньому місці панелі правою кнопкою і вибрати пункт меню "Свої таблиці":

Тепер створюємо нову закладку і додаємо на неї всі необхідні таблиці:

Знайти їх можна в меню зверху:

Ну ось і все. тепер ви повністю готові до торгів на Фондовій біржі! На цьому настройка завершена, якщо вам сподобалася інструкція не забудьте поділитися нею з друзями в соціальних мережах і успіхів в торгівлі! До нових зустрічей, поки!

P. S. Друзі, якщо вам ліньки самим налаштовувати квік, спеціально для вас я підготував файл з конфігурацією і ви можете його отримати прямо тут в обмін на ваш лайк в соціальній мережі!

Завантажити файл з конфігурацією

Посилання на скачування файлу під цим банером!

ласка, підтримайте мій блог, натисніть на одну з соціальних кнопок нижче, щоб отримати доступ до завантаження файлу

Мені нравітсяМне нравітсяТвітнуть