Як правильно налаштувати Метатрейдер 4

kak-nastroit-metatrejder-4

Скільки б ви не використовували Метатрейдер 4, ви постійно будете знаходити в ньому щось нове.

Дана торгова платформа відрізняється величезною кількістю різних налаштувань. Причому знання деяких з них може значно спростити роботу трейдера. Всю цю інформацію можна переглянути в документації для Метатдрейдеру 4 інструкції. Сьогодні я розповім вам, як налаштувати Метатрейдер 4 з докладними картинками.

Основні вікна МТ4

kak-nastroit-metatrejder-4

  1. Огляд ринку. У цьому вікні показуються зміни котирувань основних валютних пар. Оновлення здійснюються кожну секунду і торгова платформа відстежує будь-які зміни тренда.
  2. Зона графіків. Саме в цій частині трейдер може стежити за змінами тренда, здійснювати відкриття і закриття ордерів. Разом з графіками в цьому вікні відображаються і вибрані вами індикатори.
  3. Термінал. У цьому вікні ви зможете знайти історію скоєних вами дій, а також інформацію про стан вашого рахунку. Тут ви зможете знайти інформацію про те, яка грошова сума є вільною, скільки коштів заблоковано і так далі. Тут же можна знайти інформацію про здійснені угоди і важливі повідомлення від брокерів.
  4. Навігатор. Дане вікно виконує роль каталогу всіх інструментів MT4, який допомагає швидко перемикатися з одного рахунку на інший і добре орієнтуватися в програмі.

Як налаштувати МТ4

Отже, якщо ви тільки що встановили MT4, то у вікні «Огляд ринку» буде відображатися тільки невелика кількість фінансових інструментів, які є доступними для вашого брокера. Для того, щоб побачити повний перелік, необхідно клацнути по вікну і вибрати рядок «Показати всі символи». Для більш зручного користування ви можете розмістити тікер в потрібному вам порядку, перетягуючи кожен шляхом натискання на нього лівою кнопкою миші.

kak-nastroit-metatrejder-4

У разі якщо ви не хочете, щоб MT4 самостійно скачував змінюються котирування, то натисніть на рядок «Приховати все символи». Після виконання цієї дії у вікні будуть залишатися тільки тікер тих інструментів, графіки яких ви застосовуєте в поточний момент.

Рядок «Символи» таїть в собі велику кількість інформації. Натиснувши на неї, ви зможете побачити не тільки всі наявні в торговій платформі інструменти, але і дізнатися свопи і спреди. Для отримання цієї інформації, необхідно вибрати Вас інструмент і натиснути на рядок «Властивості».

kak-nastroit-metatrejder-4

Для того, щоб скоротити споживання інтернету, можна вимкнути новини від брокера. Для цього необхідно перейти за наступною адресою: «Сервіс / Налаштування» і прибрати галочку навпроти рядка «Дозволити новини».

kak-nastroit-metatrejder-4

Читаємо - навчання forex з нуля

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

відображення індикаторів

MT4 можна налаштувати так, щоб він відображав відразу кілька індикаторів. Можна також налаштувати його так, щоб він показував у вікні один і той же індикатор, але з різними настройками. Для цього нам необхідно виконати наступні дії: перейти за адресою «Вид / Навігатор». В меню управління індикаторами необхідно клацнути мишкою по потрібному індикатору і, не відпускаючи кнопки, перетягнути його у вікно вже відкритого.

kak-nastroit-metatrejder-4

Для того, щоб проаналізувати проведені трейди, можна скористатися функцією відображення закритих ордерів. Для цього необхідно виконати наступне: відкрити історію вашого особистого рахунку, клацнути мишкою по необхідному ордеру і перенести його, не відпускаючи мишку, на графік інструменту, за допомогою якого проводилася операція. У разі якщо ви випадково перемістіть його на не той інструмент, то він автоматично відобразиться на необхідному. Досконала угода буде показана у вигляді 2 точок - входу і виходу з ринку, з`єднаних між собою прямою лінією. Для отримання повної історії про проведені операції на певному інструменті, необхідно під час перенесення ордера натиснути на кнопку «Shift».

kak-nastroit-metatrejder-4

Як подивитися котирування

Для того щоб побачити котирування, вам необхідно натиснути на кнопку «F10», після чого на екрані перед вами з`являться поточні котирування. У разі установки галочки навпроти рядка «Завжди зверху», котирування завжди будуть знаходитися вище всіх інших, що дуже зручно для постійного відстеження зміни котирувань. Колір і шрифт теж можна змінити на ваш смак.

kak-nastroit-metatrejder-4

Як створити шаблон

Відразу ж після скачування MT4, ви побачите стандартний шаблон графіків, який не зовсім зручний для роботи. Від їдкого зеленого кольору дуже швидко будуть втомлюватися очі під час торгівлі. Саме з цієї причини багато трейдерів налаштовують вид графіка на свій смак. Як тільки ви це зробите, перейдіть за адресою «Графіки / Шаблон / Зберегти шаблон» і після цього дайте назву своєму щойно створеного шаблоном. Після цього ви зможете накладати даний шаблон на будь-який інший графік, як тільки з`явиться в цьому необхідність.

обсяг позиції

Відразу ж після установки МТ4 буде встановлено стандартний обсяг позиції. А ви можете змінити це значення, як це показано на малюнку, представленому нижче.

kak-nastroit-metatrejder-4

функція перехрестя

Функція перехрестя є дуже зручним інструментом. Для його активації необхідно натиснути на Ctrl + F. Після цього внизу можна буде побачити поточний час і ціну в тому місці, де буде знаходитися курсор в даний момент. За допомогою цього інструменті ви також зможете заміряти кількість барів і пунктів. Для отримання цих даних, необхідно просто клацнути мишкою в одну точку і, не відпускаючи миша, дотягнути лінію до іншої точки.

kak-nastroit-metatrejder-4

Поступове закриття ордера

Закривати відкритий ордер цілком зовсім не обов`язково. Для закриття позиції частково, необхідно натиснути правою кнопкою миші по потрібній позиції і вибрати «Закрити позицію», після цього з`явиться вікно, в якому і можна буде вказати обсяг, який ви хочете вивести.

Як вертикально стиснути графік

Для того стиснення графіка необхідно виконати наступні дії: відвести курсор вправо в саму крайню колонку, як тільки біля нього з`явиться стрілка, необхідно натиснути ліву кнопку миші і потягнути вниз.

Як побудувати паралельну лінію

Для побудови паралельної лінії необхідно клацнути по вже побудованої лінії лівою кнопкою миші 2 рази, натиснути на Ctrl і потягнути мишку. Щоб побудована лінія не була нескінченною, необхідно виконати наступні дії: 2 рази клікнути по ній і в меню "Властивості Trendline" прибрати галочку навпроти рядка «Луч».

Як повернути віддалений об`єкт

У разі якщо ви ненароком видалили те, що вам потрібно, і вам потрібно звична вам стрілочка зворотної дії, ти ви можете натиснути Ctrl + Z і все повернеться на своє місце. У разі якщо ви випадково видалили графік, то його відновити можна наступним чином: перейти за адресою «Файл / Відкрити віддалений».

Будь-трейдер може налаштувати під себе Метатрейдер 4 - прибрати все зайве, що йому заважає в даний момент. Головна перевага даної платформи перед іншими полягає у вбудованому мовою програмування. Саме завдяки цьому у трейдерів, що використовують дану платформу, з`явилася можливість здійснювати торгівлю в автоматичному режимі.

Добре розібравшись в цій програмі, ви зможете самостійно написати програму - радника, який буде робити всю роботу за вас. Радника можна придумати або скачати у сторонніх розробників.