Як встановити індикатор, який показує спред

indikator-spreda-dlya-mt4

Для безперервного відстеження розміру спреда, трейдеру необхідний такий інструмент, як індикатор спреда для МТ4. Він є дуже важливим серед інших індикаторів, так як він дозволяє вести постійний контроль за розміром комісії брокера окремо по кожній валютній парі. Трейдеру не доведеться шукати різницю між ціною покупки і продажу, досить буде стежити за індикатором.

Принцип роботи індикатора спреда для МТ4

Індикатор спреда максимально зрозуміло відображає поточну величину спреду. Більш того, його можна налаштувати так, щоб трейдеру було максимально зручно зчитувати з нього інформацію.

Спред - це комісія брокера, яку він стягує з трейдера за надані послуги. Спред являє собою різницю між ціною покупки і продажу. Він може бути двох видів: плаваючий і фіксований. Як правило, розмір спреду залежить від волатильності валютної пари і дій брокера.

Найнижчий спред спостерігається на валютних парах, в яких бере участь долар США, а найвищий - на екзотичних валютних парах.

indikator-pokazyvajushhij-spred

Варто також відзначити, що спред робить прямий вплив на прибуток від торгівлі. У зв`язку з цим, щоб компенсувати собі збитки від спреду, трейдеру необхідно почекати певний проміжок часу. Чим більше величина спреда, тим більше ціна повинна піднятися або опуститися в прогнозованому напрямку. У разі якщо завчасно закрити угоду, то вона буде збитковою.

Ту точку, в якій угода стане беззбиткової, можна з легкістю виявити. Для цього необхідно визначити розмір спреду. Припустимо, у нас він дорівнює 8 пунктам. Після цього необхідно знайти швидкість руху графіка ціни. У разі якщо швидкість дорівнює 2 пунктам о 1 годині, то для досягнення 8 пунктів знадобиться 4 години.

Читати - навчання новачків форексу

Як встановити індикатор, який показує спред

Встановити індикатор, який показує спред, дуже просто, достатньо завантажити його, потім відкрити платформу і перейти за адресою: Файл / Відкрити каталог даних:

indikator-spread

У віконці знаходимо папку MQL4, входимо туди і в папку Indicators вставляємо вміст розпакувати документа. Після цього перезапускаємо Метатрейдер 4. Далі вибираємо необхідну валютну пару і переносимо на графік індикатор.

indikator-spreda-dlya-mt4

Після цього перед вами відкриється наступне вікно, де потрібно натиснути на кнопку «ОК».

indikator-spreda-dlya-mt4

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Після цього відкриється вікно, в якому будуть з`являтися значення спреду. З появою кожної нової свічки буде з`являтися новий стовпчик, який буде показувати, яким був спред в дійсності.

indikator-spreda-dlya-mt4

Установка індикатора забере у вас не більше 5 хвилин, після чого ви можете застосовувати індикатор спреда на будь-яких валютних парах і таймфреймах, враховуючи розмір комісії брокера. Обов`язково перевірте, чи відповідають заявлені розміри спредів вашої компанії-брокера дійсності.

індикатор Spread

Точно таким же способом ви можете завантажити і встановити інший індикатор спреда, який, на мою думку, є більш удобним.Как ви бачите на наступному малюнку, називається він Spread, ми його також беремо і переносимо на відкритий графік.

indikator-spreda-dlya-mt4

Після цього перед вами відкриється вікно, в якому у вкладці вхідні параметри, ви зможете внести зміни в поточні настройки індикатора.

indikator-spreda-dlya-mt4

Налаштування індикатора Spread

  • Font color - тут основним кольором є корисним, ви можете з легкістю замінити його клацнувши лівою кнопкою миші по ньому 2 рази.
  • Font size - тут в стандартних настройках вказана цифра 14, яка позначає розмір шрифту, в разі якщо у вас поганий зір, то ви можете виправити це значення.
  • Font face - в цьому рядку вказана використовуваний шрифт, його ви також можете замінити на будь-який інший варіант.
  • Corner - в цьому рядку вказано місце розташування індикатора, де цифра 0 означає верхній лівий кут графіка, 1 - верхній правий, 2 - нижній лівий, і 3 - нижній правий кут.
  • Spread_distance_x - в цьому рядку вказано відстань до індикатора по горизонталі.
  • Spread_distance_y - відстань до індикатора по вертикалі.
  • Normalize - в цьому рядку може бути 2 значення false або true, де перше позначає вираз значення спреду в піпсах (5 знаків після коми), а друге - значення спреду округлено до 4 знаків після коми.
  • AlertIfSpreadAbove - звуковий супровід, якщо значення дорівнює о, то звук відключений.

Індикатор Spread є дуже простим індикатором і зручним. У порівнянні з попереднім інструментом, його можна налаштувати, і він видає набагато більше корисної інформації.

Індикатори спреда дозволяють трейдерам помітити дисбаланс на ринку, коли спред збільшується, це означає, що ціна скоро зробить різкий стрибок. Якщо ж враховувати також і обсяги продажів, то можна розробити свою власну стратегію торгівлі.

Невеликий спред потрібно тим трейдерам, які вважають за краще вести короткострокову торгівлю на невеликих змінах ціни. Самі посудіть, в разі якщо вам необхідно взяти 10-15 пунктів, то ви, звичайно ж, будете враховувати обсяг витрат при вході в позицію.

Даний індикатор є дуже цінним в тому випадку, коли спред є плаваючим. Якщо ви торгуєте у тих брокерів, у яких спред є фіксованим, то даний інструмент вам ні до чого.

У разі якщо ви є новачком на ринку Форекс, то індикатор спреда допоможе вам визначити популярність фінансового інструменту. У разі якщо спред більше 3 пунктів, то це означає, що валютна пара має низьку популярністю, з цієї причини необхідно задуматися, чи варто його застосовувати для торгівлі.

А якщо ж спред менше одного пункту, то даний інструмент користується великою популярністю. За допомогою індикатора спреда ви зможете переглянути всі валютні пари і підібрати найбільш вигідні для вас варіанти. Це дозволить вам не заходити на офіційний сайт брокера і шукати таблицю зі значеннями спреда, що значно заощадить ваш особистий час.

Сьогодні я вам показала 2 індикатора спреда, ви можете завантажити обидва і вибрати найбільш підходящий для себе варіант.