Як запустити скрипт для tSLab в роботу на реальному рахунку?

Вітаю шановні читачі. Сьогодні поговоримо про те, як запускати готовий скрипт для TSLab в роботу на реальному рахунку.

Для цього вам знадобиться насамперед ліцензія (у вигляді підписки) TSLab. Її можна купити на офіційному сайті або у свого брокера (часто дешевше, ніж в самому тслабе). Далі нам потрібно буде пройти через три етапи, щоб запустити скрипт в роботу.

Налаштування постачальника даних

Спочатку потрібно налаштувати постачальник даних. У меню "Інструменти" відкриваємо пункт "Менеджер постачальників даних". Далі додаємо нового постачальника даних. На першому кроці майстра вибираємо "Дані в режимі реального часу". Далі вибираєте свого брокера зі списку, задаєте ім'я і натискаєте "Готово".

Наступне що потрібно зробити, це налаштувати властивості. Тут потрібно буде ввести ваші ім'я користувача та пароль, які ви використовуєте для авторизації в QUIK, а так само дані для підключення до сервера історії (отримаєте їх поштою після підключення послуги TSLab разом з ключем до програми).

Після настройки властивостей потрібно буде ввести ключ від TSLab, який ви отримали при підключенні послуги. Тут же можна налаштувати розклад для автоматичного запуску Квик.

Для переходу до наступного кроку потрібно підключити ТСЛаб до Квіку. Для цього натискаєте на кнопку "З'єднати". Якщо з'єднання пройде успішно, поруч з кнопкою з'явиться зелена точка. Тепер дані з Квик надходять в TSLab.

Створення портфеля

Наступним етапом буде створення портфеля, в рамках якого буде торгувати ваш робот. Для цього переходимо в меню "Портфель" - "Управління портфелями", праворуч натискаємо "Додати".

Тут всього 3 поля, які потрібно заповнити. У другому полі вибираєте постачальника даних, якого тільки що налаштували. Далі вибираєте свій торговий рахунок. В останню чергу заповнюєте ім'я портфеля.

Щоб не плутатися в своїх рахунках, я рекомендую в поле "Ім'я" ввести свій номер рахунку і додати його номер через нижнє підкреслювання. Наприклад номер рахунку 4111okl, тоді ім'я для такого портфеля буде буде 4111okl_1.

Створення агента

Заключний етап в запуску робота на реальному рахунку - створення агента, який буде торгувати на створеному раніше портфелі.

Для цього переходимо в меню "Вид" - "Управління агентами", натискаємо на кнопку "Додати агент". Тут потрібно буде вибрати спочатку скрипт, який ви плануєте запускати. Друге, що потрібно налаштувати - джерело даних, який ми налаштовували на самому початку, портфель і інструмент.

Після того як це все буде налаштоване, потрібно активувати агента за допомогою перемикача "вкл викл".

На цьому все, ваш робот вже почав свою роботу. Як бачите, нічого складного в цьому немає, а вся процедура запуску скрипта в роботу займає хвилин 15 максимум! Підписуйтесь на оновлення і ставте свої запитання в коментарях, я обов'язково відповім кожному! До скорої зустрічі!

P.S. Щоб стежити в режимі онлайн за торгівлею робота, потрібно натиснути на кнопку "Показати агент".