Як повернути депозит з Бінарних опціонів за допомогою "чарджбек"?

Всім доброго часу доби! Я вже не раз писав на тему чарджбеков (повернення грошей за транзакціями) досконалим за допомогою банківської карти, а сьогоднішня стаття буде цікава в першу чергу тим, хто пробує свої сили в онлайн трейдерства, як джерелі додаткового заробітку.

Погодьтеся, добре коли вивести зароблені гроші не складає труднощів. Але бувають ситуації, в яких брокери відмовляються виводити Ваш депозит, внесений за допомогою платіжної картки. З урахуванням кризових явищ на фінансових ринках, така ситуація зовсім не є рідкістю. Обговоримо сьогодні якраз такий випадок під назвою "чарджбек бінарні опціони".

Суть роботи з бінарними опціонами

Для тих, хто не знайомий з поняттям бінарних опціонів, проведу невеличкий екскурс. Йдеться про певний фінансовий інструмент (хоча бінарні опціони я називаю "псевдо-фінансовим інструментом"), який володіє фіксованою ціною і заздалегідь обумовленої потенційним прибутком. У момент придбання "опціону" покупець складає прогноз, в який бік будуть змінюватися його активи. Але, навіть якщо покупець помиляється з прогнозними значеннями, то не ризикує нічим, крім вартості опціону.

Прибутковість за таким видом фінансових інструментів може досягати 90% від спочатку вкладених активів (тут то і криється математичний підступ). Зручно і те, що розмір потенційного прибутку по "опціоном" відомий заздалегідь, при його покупці.

Бінарні опціони можуть принести значний дохід за вельми короткий термін. Але для цього важливо зуміти правильно визначити майбутні руху ринку. Торгівля відбувається в високоризикових сферах, які дають можливість за лічені хвилини збільшити капітал на 200-300% або втратити його повністю. Сьогодні "опціони" користуються попитом, адже вони відрізняються легким стартом, високою прибутковістю і автоматичним підрахунком отриманої в майбутньому прибутку.

Як провести процедуру чарджбека

Однак шахраїв неблагонадійних сайтів в мережі, на жаль, не менше, ніж організацій з хорошою репутацією. І, якщо шансів на висновок виграшу не дуже багато, то для повернення своїх коштів, внесених на депозит, існує процедура чарджбека. Різниця тут у тому, що депозит вноситься через банківську картку, а виграш падає на віртуальний ігровий рахунок, до якого ні банк, ні платіжні системи ніякого відношення не мають.

Що Мастеркард, що Віза передбачили на законодавчому рівні можливість повернення коштів, перерахованих за допомогою карти за будь-яку покупку, якщо в наявності причини невиконання зобов'язань з боку продавця (в нашому випадку - платформи з торгівлі бінарними опціонами).

Виглядає це таким чином: якщо сайт не повертає депозит за Вашою заявкою, то необхідно звертатися в банк, який випустив Вам картку (Ощадбанк, ВТБ, Альфа-Банк, ЮніКредит Банк і багато інших). Процедура чарджбека, тобто, повернення грошей, передбачає заповнення відповідної заяви, яку Ваш банк передасть експертним службам міжнародних платіжних систем.

Для того, щоб заява була прийнята в роботу, потрібно зібрати якомога більше підтверджуючих документів - тому копіюйте всю переписку з адміністрацією сайту, всі скріншоти сторінок і так далі.Чим більше буде підтверджень, тим більше шансів на отримання коштів.

Після цього міжнародні експерти проводять своє власне розслідування, метою якого є визначення винної сторони і відповідний висновок. Для цього, за Вашою скаргою буде зроблений запит сайту з бінарними опціонами. Якщо від нього не надійде аргументованої відповіді, або він буде недостатньо переконливим, то сума депозиту буде безакцептно списана з рахунку фінансового сайту (тобто, без його згоди на таку операцію).

Далі ці гроші надходять в той банк, де обслуговується Ваша карта, і зараховуються на Ваш індивідуальний картковий рахунок. Повторюю, що подібна операція можлива тільки при операціях з картами. Якщо відчуваєте, що депозит Вам не хочуть повертати, попередьте адміністрацію сайту про намір зробити чарджбек. У багатьох випадках однієї загрози буває досить, адже вони ризикують ще й штрафними санкціями.

Якщо загрози не подіяли, то пишіть заяву на чарджбек. До того ж, процедура обмежена в часі - на неї відводиться 120-180 днів. Більш докладно про процедуру можна почитати в цій або цій статті.

Поради від блогу

А для того, щоб убезпечити себе і не ламати голову над тим, як зробити висновок своїх коштів з ринку бінарних опціонів, візьміть на замітку кілька рекомендацій від більш досвідчених і щасливих трейдерів:

  • Не спокушайтеся бонусом, який важко або навіть неможливо відпрацювати
  • навіть за умови казково вигідних акційних пропозицій, які не поповнюйте депозит більш, ніж на 500 у. е.
  • , не довіряйте розрекламованим стратегіям аккаунт-менеджерів, особливо, платним
  • Не відкривайте щодня понад 3-х нових угод
  • Чи не накопичуйте на рахунку більше 1000 у.е. і виводите, як мінімум, 20-30% від заробленого

Друзі, якщо чесно я ставлюся до бінарних опціонах з великою часткою скепсису. Так, тут можна заробити, я не сперечаюся. Особливо легко зірвати куш тим, хто вже добре розбирається у фінансових ринках, технічному і фундаментальному аналізі.

Однак, навіть якщо вам вдасться заробити (чому ваш "брокер" буде всіляко заважати тому, що ваш вийгриш - це прямий збиток брокера) у вас напевно виникнуть проблеми з виведенням заробленого, особливо якщо це будуть пристойні суми (більше 1 тисячі у . е.).

Якщо ви не впевнені в своїх силах і у вас є питання по процедурі чарджбек - подивіться ці заяви для власників карт VISA (їх підготував мій юрист) пишіть мені через форму зворотного зв'язку і я обов'язково вам допоможу. Почуєте в нових публікаціях. Бувай!