Як грати в покер?

Сказати про те, що сьогодні покер популярний - значить нічого не сказати. В даний час покером захоплені десятки мільйонів людей, які живуть на всіх континентах, популярність покеру зростає з кожним днем ​​мало не в геометричній прогресії. Сучасний покер це величезне число найрізноманітніших турнірів, великі програші і виграші, світові чемпіонати, любителі і професіонал, які кожен день, сидячи за покеру столами, заробляють і втрачають великі гроші, недавно почали вчитися покеру або продовжують удосконалювати свою майстерність.

Серед всіх різновидів покеру саме клубний покер знайшов величезну популярність і заслужив любов мільйонів шанувальників цієї гри. Гра в онлайн покер початку залучати мільйони гравців, більшість з яких хочуть не тільки грати в покер для задоволення, але і заробити грошей. Головною рушійною силою в розвитку клубного покеру, не залежно від того ведеться гра в інтернеті або в спеціально обладнаному закладі, є те, що опонентами гравця є такі ж люди як і він сам, а не круп'є, з незмінно високими шансами на перемогу.

Що потрібно знати перед початком гри в покер?

Перед тим як почати грати в покер новачкові потрібно визначитися для чого він сідає за покерний стіл. Визначення мети гри є головною відправною точкою у виборі виду покеру, часу і відношення до гри.

Важливим фактором є те скільки гравець може дозволити собі програти, не виграти або заробити, а залишити за столом покеру. Визначення максимальної межі втрат допоможе не думати про гроші, а повністю сконцентруватися на ігровому процесі, що дозволить частіше приймати правильні рішення і робити менше емоційних ходів. Не розуміння або недотримання правила, яке обмежує втрати, неминуче призведе до руйнування новачка при грі на реальні гроші.

Початок покерной кар'єри практично завжди буде пов'язане з фінансовими втратами. Розуміючи це початківець гравець може тільки обмежити їх, застосовуючи правила обмеження втрат на ігрову сесію або граючи на низьких лімітах поки не отримає достатньо досвіду для переходу до гри з більш досвідченими суперниками.

Що потрібно для успішної гри в покер?

Для того щоб стати успішним гравцем в покер новачкові знадобиться:

  1. Уміння спостерігати і чекати. Спостереження за опонентами знаходяться за столом покеру дозволить гравцеві дізнатися їх стиль гри, діапазон рук і найбільш часті ходи в тій чи іншій ситуації. Це дозволить заощадити гроші не блефуючи проти опонентів, які рідко скидають карти і заробити, блефуючи проти надто обережних гравців. Уміння вичікувати є ключовим для хорошого покерного гравця, який входить в гру тільки при наявності високих шансів на перемогу. Головною відмінністю любителя від професіонала є не різниця в величині їх заробітку, а в тому, що у професіонала дуже важко забрати гроші.

  1. Концентрація на грі і дисципліна. Перебуваючи за столом покеру, гравець не повинен відволікатися на зовнішні подразники. Якщо він не буде зосереджений на тому, що відбувається під час гри, то його ігрові рішення будуть засновані на більшій кількості припущень, ніж якби гравець постійно спостерігав за грою. Дисципліна необхідна покерного гравця для того щоб дотримуватися всіх правил його ігрової стратегії. Тільки гра відповідно до правил стратегії здатна виключити емоційну складову гри.

  1. Здатність імпровізувати. Окрім дотримання правил ігрової стратегії гравцеві необхідно зробити так щоб опоненти не могли його прорахувати. Уміння вводити опонентів в оману приходить тільки з певним ігровим досвідом.

  1. Розуміння того, що відбувається за столом. Гравцю необхідно розуміти гру аж до інтуїтивного рівня. Однак, для такого сприйняття ігрового процесу потрібно отримати достатній ігровий досвід.

Гра в покер в першу чергу повинна бути інтелектуальним задоволенням, а вже після цього можливістю заробляти гроші. Навчитися грати в покер дуже легко, але потрібно розуміти, що вміння грати і вміння перемагати це абсолютно різні речі. Тільки той, хто отримує задоволення від самого ігрового процесу, може досягти високих результатів. Немає універсальної стратегії завдяки якій гравець буде заробляти гроші сидячи за столом покеру, але знання і вміння користуватися стратегією гри значно збільшують шанси на успіх.

Початківцю гравцеві найкраще дотримуватися тайтового стилю гри, який має на увазі обережність і початок боротьби за банк тільки з хорошими картами. Почавши грати обережно на низьких лімітах, можна дуже довго вивчати гру поступово вдосконалюючись, так як низькі ставки в сукупності з тайтовим стилем гри і слабкими суперниками не дозволять гравцеві втратити свій банкролл, а якщо кожна ігрова сесія буде супроводжуватися втратами, то при дотриманні правил управління капіталом, вони будуть незначними.

Гра в покер на низьких лімітах

Немає ніякої необхідності перегравати опонентів. Гравцеві непотрібно сідаючи за стіл думати що він найкращий гравець з присутніх. Зайва самовпевненість найчастіше призводить до втрати рахунку. Граючи заради отримання прибутку почуття власної гідності і гордість за виграні банки повинні йти на другий план. Виходячи з цього, вкладати гроші в боротьбу за банк потрібно тільки маючи сильну руку.

Імідж за столом нічого не означає. Якщо гравець дотримується тайтово манери гри і розігрує тільки сильні руки, то йому абсолютно не потрібно переживати за те, що опоненти зрозуміють його гру. На мікролімітах гравці дбають тільки про те, що у них в руках, а лінії розіграшу їм нецікаві. Гравцеві не варто боятися щось змінювати в своїй грі через те що суперники цього навіть не помітять.

Не потрібно блефувати. Блеф є відмінним способом переграти опонентів, але на низьких лімітах переважна більшість гравців любить дивитися флоп, через що будь-який блеф буде далеко не кращим рішенням. Опоненти будуть коліровать ставки з будь-якою рукою середньої сили тому для ставки у гравця повинна бути сильна рука.


Сідайте за стіл з довгим стеком.
Беріть за стіл максимально допустиму кількість великих блайндов. Через те що на мікролімітах більшість опонентів грає лузово вони часто будуть коліровать ставки олл-ін маючи руки дро і слабкі руки. Довгий стек і Тайтова гра дасть відмінну можливість виграти більше грошей.