Як добувати криптовалюта біткоіни?

І знову я з вами, мої вельмишановні читачі і ті, хто в пошуках заробітку борознить російськомовний сегмент всесвітньої павутини. Напевно, кожного з нас в тій чи іншій мірі торкнулися фінансова криза і інфляція. Однак, і з цією напастю можна впоратися, маючи стабільний дохід, який може забезпечити генератор біткоіни.

У 2009-му році стараннями японського програміста Накамото на світло з'явився новий різновид децентралізованої електронної валюти - біткоіни. На сьогоднішній день її видобуток є більш ніж вигідний рід діяльності, здатний забезпечити фінансову незалежність і благополуччя. А ось про те, як саме це робити, ми з вами, друзі, і спробуємо розібратися.

Як же можна стати володарем біткоіни?

На дане питання існує цілий ряд відповідей. Найпростіший спосіб - це банально придбати криптовалюта. Здійснити подібну операцію можна декількома способами, а саме:

  1. Віртуальна децентралізована валюта продається користувачами системи. Для здійснення операцій обміну попередньо домовляються на спеціалізованих форумах. Настійно рекомендується звертатися виключно до перевірених користувачам, щоб не стати жертвою шахрайства
  2. Придбати біткоіни через обмінники або біржі, перелік яких публікується на офіційному сайті
  3. Надаючи послуги або ж реалізуючи в мережі будь-якої товар, можна приймати оплату в криптовалюта Стати учасником такого процесу, як майнінг