Як робити великі гроші?

У міру збільшення прибутків перед людиною постає дилема: як робити по-справжньому великі гроші?

Хочу робити гроші..

Ви працюєте на роботі, отримуєте оклад і премію раз на півроку, компенсацію на фітнес і доплату на харчування та мовні курси. Але спокійне життя Вам до вподоби, тому що за спиною і під кріслом бродить привид кризи.

Побоювання втратити свого робочого місця, з одного боку, Вас душать, і, з іншого, підстьобують до підвищення продуктивності праці. Інфляція з'їдає наявні доходи, а перспектива "гарувати за зарплату, яку отримували три роки тому" (фраза з голлівудського кіно про початківця рецидивіста), абсолютно не радує. Не працювати чи що? Ні, працювати треба, приносити користь - і все одно хочеться робити гроші

Слід визнати, що багато хто з нас не раз замислювалися над тим, щоб заробляти більше, ніж в дійсності можна на купівлю-продаж валюти і нерухомості. Але ще частіше ми розмірковуємо над тим, де знайти додаткові джерела доходу і які ж треба робити гроші для того, щоб великі покупки не лягали важким тягарем. Особливо якщо хочеться просто придбати красиві туфлі або автомобіль, стає зрозуміло, що один раз купиш, другий раз - і немає накопичень на відпустку.

Хочу грошей. Що робити?

Отже, в скарбничці є заощадження, на роботі справно платять оклад, але треба робити гроші Варіант залишити в валюті краще не розглядати, тому що девальвацію рубля або долара не передбачите. Нерухомість підвищується в ціні, але занадто повільно для виходу на самоокупність, і коштує недешево. Пайові інвестиційні фонди складно контролювати, бінарні опціони важко передбачити. На банківські депозити сумно дивитися в зіставленні з інфляцією.

Я вважаю, що хочеться багато заробити - завжди є вибір між тим, через акції або облігації.Я забув про пенсію. Більшість скаже: "Звичайно. Як же без пенсії! " - і піде в пенсійний фонд. Навздогін потрібно кричати.. немає, потрібно волати, що це всього лише різновид пайового інвестиційного фонду, і шанси на виграш в довгостроковій перспективі (на час виходу на пенсію) поки малі. Я забув про бізнес.

Одиниці вирішать тимчасово забити на пенсію і відкрити свою справу. Звичайно, вкладення безвідсоткове, але зате вигідна. Ще б пак: свій ресторан годує! Де він знаходиться, не так уже й важливо, нехай навіть на плодоовочевої базі в Курьянова. Але спочатку прийде санепідемстанція, потім пожежники і поліція, потім авторитетні місцеві жителі. Куди там реалізовувати концепцію.. Згодом виявиться, що краще б вклали гроші під відсоток. Але якщо Ви хочете робити гроші, значить, поки не вмієте. Спробуйте почати з власної справи, Ви ж все одно мені не повірите, що бізнес в Росії - це необов'язково вигідно.

Акції та облігації

Припустимо, Ви все ж отримуєте гроші, які влаштовують, і просто хочете використовувати можливості сучасних фінансових послуг для накопичення коштів

Не знаєте, що робити? Правильно: Ви знову йдете в банк для того, щоб вкласти під відсоток. А тих, кому не сподобалися відсотки в кредитній установі, стануть осаджувати з пропозиціями купити або акції, або облігації. Боргові зобов'язання рекламуються в якості вигідного вкладення коштів. Адже вони приносять гарантований прибуток, який зазвичай трохи вище інфляції. Насправді, високодохідними тільки найризикованіші облігації.

Стрибки цін слабо прогнозовані на весь термін погашення боргових паперів. Якщо менеджер банку або брокерської компанії не змусить Вас купити облігації, то в будь-якому випадку доведеться повернутися на фондовий ринок. В якій формі це відбудеться, залежить від того, скільки у Вас грошей. Якщо багато, цілком можна обміркувати вкладення в хедж-фонд Але, швидше за все, не так вже й багато, тому доведеться торгувати через брокера.

Що таке трейд портал?

Маленькі заощадження немає сенсу проводити через дорогого брокера, який бере величезні комісії, тому Ви опинитеся в одному з працюючих на ринку торгових порталів ( "Трейд портали"). У трейд порталів найнижча комісія при угодах на ММВБ-РТС в секції основного ринку - від однієї сотої відсотка.

При відсутності мінімальної плати за угоду виходять, здавалося б, дуже зручні умови торгівлі: брокер бере 0, 1%, і біржа бере 0,1%. Виявляється, що можна знайти ще більш вигідний варіант. Ті ж брокери, які задовольняються однієї сотої відсотка від суми угоди, зазвичай згодні залишитися взагалі без комісії і замість цього отримувати щомісячну винагороду від десяти тисяч рублів на Forts або від двадцяти тисяч рублів на ММВБ-РТС.

На чому заробляють гроші в інтернеті трейд портали з комісією 0, 1%? Не знаючи керуючих, можу сказати з ходу. На тому, що їм не потрібно наймати на роботу ні аналітиків, ні фінансових консультантів, ні менеджерів з продажу.

Вас будуть переконувати, що роблять гроші на високих фінансових технологіях. Насправді, на тому, що більшість клієнтів програють навіть найбільші суми, якщо торгують не спільно, а поодинці, і не ліквідними паперами, а російськими акціями другого-третього ешелону, на яких і робляться основні гроші людьми в темі.

Окремі акції на ММВБ-РТС колись були привабливими об'єктами для тих, хто хоче робити гроші З тих пір пройшло багато часу, і при роботі на російській біржі набагато зручніше купувати не окремі акції, а ф'ючерс. Уже все прекрасно це знають, і багато просаджують в різних трейд порталах солідні гроші.

Дарма що навіть дешеві вітчизняні брокери готові запропонувати півдюжини банків, через які зручно виводити кошти, з дуже скромною комісією від 10 до 150 рублів за переклад. Єдине, що поки ще не зрозуміла значна частина російських трейдерів, так це необхідність страхувати інвестиції в акції, що входять в наш фондовий індекс, вкладеннями в іноземні цінні папери.

Долучитися до торгівлі на Nyse і Nasdaq Ви можете в компанії United Traders