Як встановити pattern graphix

pattern-graphix

Під час новорічних свят відома по всьому світу компанія під назвою ІнстаФорекс заявила про випуск нового індикатора -Pattern Graphix. Цей додаток підходить для застосування в Метатрейдер 4, воно дає можливість спекулянтам абсолютно безкоштовно отримувати дані про появу необхідних вам для торгівлі фігур на графіці ціни.

Індикатор Pattern Graphix дає можливість аналізувати графік, а також отримувати підказки про те, коли, і в якому напрямку краще всього відкрити ордер.

Крім цього, він надає дані про те, як часто можна відкривати ордера, і коли найкраще вийти з ринку. За допомогою даного інструменту трейдер буде отримувати оповіщення (візуальне чи звукове) про появу необхідних вам графічних моделей.

Можливості індикатора Pattern Graphix

Pattern Graphix - індикатор графічних фігур, який наділений такими можливостями:

 • Пошук, а також розпізнання графічних фігур.
 • Оприлюднення у залежності від підписки.
 • Налаштування повідомлень.
 • Оповіщення по електронній пошті, а також на смартфон.

Індикатор графічних фігур Pattern Graphix мені дуже сподобався і я вирішила провести його тестування. З результатами проведеного аналізу я поділюся з вами в цій статті.

Читаємо - Форекс робота навчання

Переваги Pattern Graphix

 • Pattern Graphix дуже швидко обробляє дані. При перемиканні таймфрейма витрачається не більше 2 секунд.
 • Будує моделі з досить високою точністю, чого не можна сказати про інші аналогічні продукти.
 • Може використовуватися скальперами, так як даний індикатор підходить для роботи на тайм-фреймах від M15.
 • Всі налаштування здійснюються в одному меню, що дуже зручно.

Виявлені моделі на графіку є добре читабельними, більш того, вони все підписуються. Завдяки цьому, індикатор відмінно підійде і новачкам.

Pattern Graphix для MT4 скачати можна на офіційному сайті виробника даного програмного забезпечення. Разом з програмою виробник надає інструкцію з встановлення і застосування.

Завантажити індикатор Pattern Graphix можна, скориставшись посиланням, розташованої нижче.

Як встановити індикатор Pattern Graphix для MT4

 1. Для установки вам знадобиться запустити інсталятор, потім вибрати відповідний для вас мову і клацнути по кнопці «ОК».
 2. indikator-pattern-graphix Після цього натисніть на «Далі» і коли з`явиться наступне вікно, вкажіть папку установки MT4, як показано на малюнку нижче:
 3. pattern-graphix-indikator-graficheskih-figur Після цього вам знадобиться запустити MT4 і в графі «Файл» знайти «Відкрити каталог даних». Після цього каталог відкриється, а вам потрібно буде скопіювати адресу до нього, як це показано на малюнку нижче:
 4. pattern-graphix-skachat Потім цю адресу необхідно буде внести в установник індикатора.
 5. pattern-graphix-dlja-mt4-skachat Після цього вже створюєте папку в меню «Пуск» і натискаєте «Далі», «Встановити» і в третьому вікні - «Завершити». Після цього установка індикатора буде закінчена.

особливості індикатора

Цей інструмент призначається для полегшення торгівлі трейдерів. Він значно збільшує шанси на відкриття вигідних ордерів. Але спочатку трейдеру доведеться трохи попрацювати, щоб завантажити термінал Інстафорекс, а також індикатор Pattern Graphix і встановити їх. Після цього знадобиться запустити демо-рахунок в терміналі і внести туди Pattern Graphix. Після завершення установки цього інструменту, перед вам відкриється величезна кількість переваг.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Індикатор автоматично будує на графіку фігури, необхідні для виконання технічного аналізу. Після його установки вам не доведеться своїми силами щось креслити, не потрібно намагатися побачити трикутник і канал - все це зробить самостійно програмне забезпечення, яке також видасть звуковий сигнал про вдалий момент.

Індикатор Pattern Graphix наділений такими можливостями:

 • Пошук різних графічних фігур.
 • Пошук розворотів фігур, таких як подвійне дно, голова і плечі.
 • Пошук каналів, а також рівнів підтримки і опору.

У налаштуваннях ви можете вказати об`єкти, про появу яких ви б хотіли отримувати сповіщення. Ви можете налаштувати його так, щоб на графіку показувалися відразу всі описані вище фігури або тільки деякі з них.

Крім цього, в налаштуваннях ви можете вказати те, яким способом ви б хотіли отримувати оповіщення, це можуть бути пуш-повідомлення на смартфони з ОС Android або Apple, повідомлення на e-mail або спливаючі вікна прямо в терміні в супроводі зі звуковим сигналом.

Насправді все це виглядає таким чином:

  1. Після того як ви встановите інструмент в термінал і запустіть його, перед вами з`явиться наступне вікно.

pattern graphix

Вкладка «Фігури продовження тренда» включає в себе наступні елементи:

 • Трикутник - визначає чи буде вам показувати індикатор трикутник в разі його виявлення.
 • Прямокутник визначається буде здійснюватися пошук прямокутника.
 • Вимпел - чи потрібен пошук вимпела.
 • Прапор - чи є необхідність в пошуку прапора.
 • Кнопки «Налаштувати» під фігурами допоможуть вам налаштувати кольору.
  1. Після того як ви оберете всі необхідні об`єкти, які потрібно знаходити індикатору, він почне їх пошук. Наприклад, на графіку H4 валютної пари євро / долар він знайшов подвійне дно.

pattern graphix

При цьому, на екрані з`явилося вікно, в якому вказана знайдена фігура, рівні тейк профіту, стоп лосс, а також напрямок тренда.

pattern graphix

За допомогою даного індикатора трейдер може просто стежити за його роботою, а в разі виявлення фігури, відкривати угоду в рекомендовану сторону.

Не забувайте враховувати час, коли була виявлена фігура. Не варто укладати угоди по фігурам, які були знайдені на тимчасових інтервалах нижче 30 хвилин, так як часто вони є недостовірними. У разі виявлення об`єкта на 30 хвилинах, купуйте опціони з терміном закінчення від 2 до 4 годин, в разі якщо фігура була знайдена на 4 години, то купуйте денний опціон.