Як поліпшити прибутковість угоди на форекс?

сделки Форекс Хто з нас, трейдерів, не хотів вичавити з угоди на Форекс максимум профіту (прибутку)? Одні скупилися і не закриваються при розвороті ціни, пізніше пожинаючи збитки, інші перестраховуються і швидко закривають позицію, а ціна проходить ще 50 пунктів. Що це - особливості психології або недопрацьована торгова система? А може, поганий самоконтроль і розуміння того, що робиш?

Щоб вичавити з угоди на Форекс весь потенціал, потрібна не тільки практика, але і усвідомлення своїх дій, чітке розуміння розвитку цінового сценарію. Паралельно потрібно володіти основами маніменеджмента, психології та добре контролювати свої емоції. Давайте поговоримо про поліпшення нашого торгового ККД.

вивчаємо основи

Для поліпшення ефективності нашої торгівлі нам потрібно визначити, який вид трейдинга найкраще нам підходить. Як Вам напевно відомо, існує кілька видів торголві: дей- і інтрадей трейдинг, скальпінг і довгострокова торгівля. Кожен варіант кардинально відрізняється від інших. Скальпери швидкі і агресивні в гонитві за прибутком. "Долгосрочнікі" в цілому повільні, але беруть максимум трендового руху. І нарешті, дей і інтрадей трейдери прагнуть отримати прибуток вже сьогодні, не відкладаючи справу в довгий ящик.

Результат начебто один і той же - торговельний прибуток. Але підхід до справи дуже різний. Ваше завдання - спробувати свої сили в кожному виді трейдингу і знайти оптимальний для Вас. Большіснтво трейдерів схиляються до дей- або інтрадей трейдингу, щоб закрити торговельний термінал з виконаної завданням - отриманням прибутку і не переносити вантаж відкритих позицій на завтра. У скальпинга потрібні натиск, агресія, чіткий самоконтроль, що часто вже не під силу новачкам трейдингу. Для довгострокового трейдинга, який також називають позиційним, потрібен не тільки пристойний депозит (від 500-1000 $ на доларових рахунках), а й уміння складати довгострокові прогнози, враховуючи фундаментальні чинники.

Трейдинг всередині дня багатьом видається найбільш збалансованим. Тут потрібні різнопланові знання: фундаментальний і технічний аналіз, основи психології, маніменеджмента, постійна практика і контроль своїх дій і емоцій. Багато трейдерів вибирають саме цей вид трейдинга і не шкодують про своє рішення.

Тактика і стратегія торгівлі

Яку торгову стратегію варто вибрати, щоб поліпшити свої угоди на Форекс? Торгівля по тренду або на відкатах? А може, скальпинг у флеті? Які варіанти аналізу застосовувати, щоб отримати максимальну ефективність? Почнемо з основ.

Тренд - завжди наш Friend, тобто друг. І ця аксіома неспроста вбивається в голову всім новачкам. Торгуйте по тренду і тільки так. По крайней мере, спочатку - а це мінімум рік. Пізніше, коли у вас буде "набита рука", коли Ви навчитеся відчувати і аналізувати ринок, а також зросте Ваш депозит, можна буде застосовувати інші варіанти. А поки - тільки по тренду.

Щоб вичавити максимум прибутку з цінового руху, варто враховувати кілька факторів: силу імпульсу (важливість економічної новини), середню денну волатильність валютної пари, сигнали від використовуваних індикаторів або патернів.

Коли найкраще закривати позицію і як зробити це правильно? Якщо Ви впевнені в Вашому рішенні, використовуйте часткове закриття угоди. Таким чином, Ви отримаєте гарантований прибуток і шанс заробити більше.

Не радимо використовувати трейлинг стоп, краще самому відстежувати рух ціни і підтягувати стоп лосс. Наявність стопа обов'язково і не підлягає сумніву! Стоп лосс встановлюйте відразу після того, як відкрили позицію. Наступний на черзі - тейк профіт.

Вчіться розуміти ринок. Ціна і її руху можуть розповісти багато про що. Мабуть, існують 2 дуже ефективних і майже 100% -них способу визначити напрямок ціни - це використання торгових обсягів (сервіс Cluster Delta, наприклад, або VolFix) і патернів PriceAction (торгівля без індикаторів). Обидва варіанти себе дуже добре зарекомендували, але тема надто об'ємна для однієї статті.

Ось і всі поради на сьогодні. Ми впевнені, що правильно застосовуючи їх, Ви піднімете свій рівень трейдингу і Ваші угоди на Форекс будуть Вас радувати, приносячи такий бажаний профіт в Ваш кишеню! Успіхів і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!