Як розбагатіти незважаючи ні на що: поради багатих людей

Вітаю! У фізичному сенсі люди на Землі влаштовані приблизно однаково. Ми знаємо це ще зі старших класів школи по урокам анатомії. Чому ж хтось заробляє перший мільйон уже до 30-ти, а інші (такі ж здорові, розумні і красиві) животіють у злиднях до глибокої старості?

Психологи вважають, що багатих відрізняє від бідних не тільки дорогий одяг, авто і заміські будинки. Вони в принципі ПО-ІНШОМУ ставляться до грошей, вільного часу, та й взагалі, до життя.

Сьогодні я вирішив привести в блозі поради багатих людей як розбагатіти. І показати різницю в психології успішних людей і, скажімо так, людей середньостатистичних.

Зміст

 • 1 Ставлення до часу
  • 1. 1 Чому варто повчитися?
 • 2 Ставлення до грошей
  • 2. 1 Чому варто повчитися?
 • 3 Ставлення до особистого розвитку
  • 3. 1 Чому варто повчитися?
 • 4 Ставлення до майбутнього
  • 4. 1 Чому варто повчитися?

Ставлення до часу

В плані часу всі люди на планеті рівні. У кожного з нас є 24 години на добу на сон, їжу, дозвілля і ... заробляння грошей. Так ось, я вже давно помітив, що багаті люди (я маю на увазі тих, хто заробив свої мільйони сам) дуже трепетно ​​відносяться до часу.

Їх день (і робочий, і вихідний) розписаний буквально по хвилинах. Вони ведуть записи в щоденниках і планувальників. У них немає залежності від "пожирачів часу": телевізора, комп'ютерних ігор, соціальних мереж і довгих розмов ні про що.

При цьому вони зациклені на роботі набагато менше рядового керівника сберовского відділення в Москві. Незважаючи на щільний графік, мільйонери знаходять час для своїх хобі, занять спортом, подорожей і сім'ї. Загалом, живуть повноцінним і насиченим життям.

Чому варто повчитися?

 1. Відмовитися від звички "вбивати час". Час, проведений за переглядом чергового серіалу або "стрелялкой», не зробить Вас ні розумнішими, ані здоровішим, ні ... багатше
 2. Витрати часу варто планувати і відслідковувати так само ретельно, як і грошові витрати. Щоденники, нагадувалки і планувальники повинні стати постійними помічниками
 3. Потрібно навчитися чітко розділяти час на роботу і на відпочинок. Перекіс як в ту, так і в іншу сторону ні до чого доброго не приводить

Ставлення до грошей

Для багатьох людей гроші - це цінний актив, який потрібно розумно економити і по можливості примножувати. На відміну від бідняка, багатий не оцінює гроші з позиції: "Куди я можу їх витратити?". Як не дивно, але споживацьке ставлення до грошей більше стосується не мільярдерів, а людей з низьким рівнем доходів.

За рідкісним винятком, багаті люди не схильні витрачати гроші "на понти", вони не беруть кредити на споживання (тільки на бізнес), вони економні і не люблять, коли гроші "сплять" (тобто , лежать мертвим вантажем, не приносячи активного або пасивного доходу).

Чому варто повчитися?

 1. Жити за коштами, не намагаючись виглядати успішніше в очах інших. Пам'ятайте Еллочку Людожерку з "12 стільців" Ільфа і Петрова? Деякі мої знайомі мені її дуже нагадують
 2. Попрощатися зі звичкою жити в борг (по суті, це продовження пункту першого).На мікрохвильовку, відпочинок на морі, новий ноутбук або смартфон потрібно відкладати протягом року. Якщо Ви не можете зібрати потрібну суму, значить, ця покупка Вам зараз не по кишені! І саме дурне, що можна зробити в такій ситуації, оформити надто дорогий для сім'ї "дрібничка" в кредит! Парадокс: Ви не можете собі дозволити купити нову хлібопічку за 10 000 рублів, а за 20 000 рублів (з урахуванням комісій і відсотків) - запросто? Дивна логіка, погодьтеся.
 3. Почати інвестувати якомога раніше. Нехай спочатку це будуть зовсім невеликі суми (1000 рублів або 10 доларів). Головне - виробити звичку відкладати гроші і робити це постійно і регулярно!

Ставлення до особистого розвитку

Багаті люди вчаться чогось все життя. Щороку з'являються нові інструменти для інвестування, нові види бізнесу, нові тренди і технології. І якщо "не тримати ніс за вітром", скотитися з п'єдесталу можна дуже швидко.

Не буває "вічних" ідей або видів діяльності! Домогтися успіху простіше, ніж утримати планку. Те, що приносило 200% прибуток ще вчора, сьогодні нікому не потрібно і навпаки. На відміну від бідних, багаті люди відкриті для всього нового і не бояться змін. У Росії ж до сих пір багато хто не люблять "літунів", а зміну роботи (і тим більше, галузі) сприймають як особисту трагедію.

Чому варто повчитися?

 1. Постійно рости у своїй професії (або бізнесі). Як мінімум, два-три рази на рік відвідувати тематичні курси, тренінги, семінари, лекції або майстер-класи (або хоча б дивитися навчальні відео в Мережі). Хоча "живі" зустрічі мені особисто подобаються набагато більше. Ну, і звичайно, читати книги - це найпростіший і дешевий спосіб отримувати нові знання.
 2. Час від часу висмикувати себе із зони комфорту, пробуючи щось нове (духовні практики, подорожі, курси по фен-шуй). Це здорово розсовує горизонти і не дає "закукліться".
 3. Чи не чіплятися за старе щосили. Як показує досвід, консерватори завжди відстають від новаторів

Ставлення до майбутнього

Багаті люди не живуть одним днем ​​- вони планують "в довгу". Може, Ви звертали увагу на те, що майже всі успішні люди в своїх інтерв'ю говорять щось типу: "Я знав, чого хочу, і просто йшов до цього".

Чи багато хто з нас чітко уявляють собі кінцеву мету? "Вижити в кризу", "виплатити іпотеку" або "допрацювати до пенсії" - це не цілі, це спосіб існування!

Багаті люди використовують зовнішні обставини (наприклад, фінансова криза) в свою користь. Досвідчений вершник впевненою рукою направляє коня в потрібну ЙОМУ сторону.

Більшість же людей на планеті стають ЖЕРТВОЮ обставин. Бідняк не контролює своє життя, і оскаженіла кінь навколишньої дійсності несе його, куди заманеться. Головне завдання вершника в такій ситуації - втриматися в сідлі і не розбитися. Де вже там пам'ятати про початкову мету та оптимальний маршрут. Хоч би в живих залишитися!

Якщо Вам знайоме що-небудь з перерахованого вище, а так само ви дуже любите себе пожаліти, то я можу вам порекомендувати для початку чудову книгу Сьюзен Джефферс "Бійся але дій". Ну а якщо ви відчули, що цей абзац в точності описує ваше життя - прочитайте цю статтю.

Чому варто повчитися?

 1. Ставте собі цілі і не відмовляйтеся від них через скептицизму інших людей, поточних проблем або банальної ліні. Кожне Ваше дія повинна хоча б на крок наближати Вас до мети кінцевої.Скажімо, якщо Ви плануєте виїхати на ПМЖ в США, Вам потрібно отримати потрібну освіту (в Америці зараз цінуються "технарі"), вивчити англійську, пройти тести і зібрати капітал на переїзд.
 2. Складайте плани на день, тиждень, рік і двадцять років. Час від часу переглядайте їх, змінюйте і контролюйте їх виконання. Навчіться, нарешті, керувати своїм життям, а не залежати у всьому від зовнішніх обставин!
 3. Всерйоз задумайтеся про те, ким Ви себе бачите в кінці життя. Які картинки приходять Вам в голову? Де і на що Ви будете жити, чим займатися і як себе почувати? І починайте готувати грунт для себе "майбутнього" вже зараз.

А які поради багатих людей Ви б взяли на озброєння? Підписуйтесь на оновлення та діліться посиланнями на найцікавіші пости з друзями в соціальних мережах!