Як заробити мільйон, торгуючи чужими грошима

ПАММ керуючий скачати В один прекрасний день настає момент, коли трейдер розуміє, що йому потрібно рости. Особистий рахунок приносить стабільний прибуток вже не перший місяць, однак, якщо ви не завищуєте ризики і ви не родич арабського шейха, як правило, грошей не вистачає.

Як бути? Ризикувати 50% рахунку в одній угоді? Взяти кредит у Тинькова? Продати квартиру? Розумне рішення - робота із засобами інвесторів. Ви допомагаєте іншим заробити і берете за це свій відсоток. Всі у виграші.

Як це працює, як уникнути багатьох помилок початківців менеджерів ПАММ-рахунків, секрети і тонкощі роботи з інвесторами ви дізнаєтеся з відеокурсу «ПАММ Керуючий«.

Для кого цей курс?

DVD004

Курс «ПАММ Керуючий» буде цікавий тим трейдерам, які вже отримують стабільний дохід на Форекс і шукають шлях до збільшення прибутку, без збільшення ризиків.

Якщо у вас поки не виходить торгувати на валютному ринку, цей курс вам навряд чи буде корисний.

Навіщо брати капітал в управління?

навіщо брати капітал в управління

Скажімо, у вас на рахунку 1000 $. Ви заробляєте 10-20% на місяць. Дуже непоганий результат у відсотках, але на 200 $ в місяць прожити складно.

Що робити? Завищувати ризики? Це нерозумно. Брати кредит? Теж. Вихід - відкрити ПАММ-рахунок і залучати в нього інвесторів, а брати за це% від прибутку.

Припустимо, у вас 1000 $ своїх особистих грошей і ви залучили ще 10000 $ від інвесторів. Запрацювали за місяць 10%, тобто 1100 $. А за управління активами ви берете 50% від прибутку. Тобто ви заробили 100 $ на свої власні кошти + 50% від 1000 $ прибутку на інвесторський капітал. Тобто ви особисто отримали на руки 100 $ +1000 $ / 2 = 600 $.

Вже набагато краще, погодьтеся. І ризики в угодах завищувати не довелося.

Хтось скаже: «А в мене вже є немаленький особистий капітал!». Ок, припустимо у вас на рахунку 100 000 $ особистого капіталу. Ви заробили 10%, поклали собі в кишеню 10 тисяч доларів. АЛЕ! Ви при цьому ризикували (теоретично) 100 000 $.

А тепер припустимо, що ви торгуєте як ПАММ керуючий, ваш особистий капітал становить 3000 $, а кошти інвесторів можуть бути 10000 $, 100 000 $ або навіть 1 000 000 $. Але, ВАШ ОСОБИСТИЙ РИЗИК при цьому не змінюється - це все ті ж 3000 $ (будь-яка сума, яку ви встановили в якості капіталу керуючого).

Ось в цьому і полягає сила роботи з капіталом інвесторів.

Що ви дізнаєтеся з курсу

зміст курсу ПАММ керуючий

  • Навіщо трейдеру ПАММ-рахунок
  • Як відкрити ПАММ-рахунок, які документи потрібні, всі нюанси
  • Як відбувається введення / виведення коштів інвесторів
  • Яку стратегію краще підібрати для ПАММ
  • Якими повинні бути прибутковість і просадка успішного керівника
  • Як залучати та спілкуватися з інвесторами
  • Як автоматично коригувати розмір позицій при введенні / виведенні коштів інвесторами

Завантажити курс «ПАММ Керуючий»

Політика конфіденційності

З повагою, Власов Павло