Як купити акції Ростелеком і чи варто взагалі їх брати?

Всім привіт! Незважаючи на спекотну погоду за вікном, ваші думки як і раніше зайняті новими і новими способами збереження та примноження капіталу? О так, вигідні інвестиції здатні забезпечити Вашим дітям хорошу освіту, а також стимул для гідного існування!

Інша справа - як правильно розпорядитися грошима, щоб забезпечити їх приріст? ! Одним з відповідей на це питання можна назвати наступне рішення - купити акції Ростелеком. А як і чому - поговоримо нижче.

Інвестиційна привабливість Ростелекома

Чому саме ця компанія стала об'єктом пильного інтересу з боку вітчизняного інвестора?

По-перше, вона одна з найбільших на ринку телекомунікаційних послуг та обладнання в Росії. Крім того, Ростелеком відомий своїм широким охопленням абонентів. Основними критеріями, котрі зумовили зростання акцій цього підприємства стали:

  • Постійне зростання попиту на інтернет-послуги
  • Лідируюча позиція на ринку телекомунікаційних послуг

Чим же ще такий цікавий Ростелеком? Судячи з останнім звітом компанія працює стабільно. Знову виріс обсяг активів і капіталу компанії, а разом з цим і трохи впала закредитованность. Однак чистий прибуток в 2015-му році не так сильно порадувала інвесторів, але у компанії був не найпростіший рік і основний збиток представляє собою переоцінку основних засобів.

Перспективи для майбутніх акціонерів

Звичайні акції цієї компанії вважаються блакитними фішками на Московській біржі, а в зверненні торгуються також і привілейовані акції. А депозитарні розписки Ростелекома входять в лист на Франкфуртській і Лондонській біржах. Кожна з таких розписок відповідає за вартістю і рівнем 6 звичайних акціях.

Більше 50% акцій Ростелекома належать корпораціям, а інша частина представлена ​​у вільному продажу. На сьогоднішній день кожна акція цього підприємства коштує в середньому 93, 41 рублів за штуку, при цьому діапазон мінімального і максимального значень на останніх торгах дорівнював 86, 7 - 94, 7 російських рублів.

Чи існують об'єктивні причини, які дозволяють прихильно дивитися на найближчі позитивні зміни цієї компанії на ринку? Я думаю ... да:

  • Державний статус Ростелекома
  • Контроль над більшістю цінних паперів з боку держави
  • Нові технологічні можливості після об'єднання з проектом Tele2
  • Зростання чистого корпоративного прибутку
  • Часткове погашення великих процентних зобов'язань Процес покупки акцій Ростелекома

Як купити акції Ростелекому, якщо інвестором виступає фізична особа - це питання приходить на розум кожному, хто вирішив для себе стати учасником фондового ринку.

Вони купуються точно такими ж способом, як і цінні папери інших компаній. Для цих цілей існують брокерські компанії або інвестиційні фонди, які володіють доступом до російського фондового ринку.

Існуючі технології дозволяють зробити покупку навіть без відвідування брокерської контори - адже придбати цінні папери можна навіть безпосередньо через інтернет.Після укладення договору вам відкриють особистий рахунок, після чого ви можете відразу внести гроші і прикупити акцій не тільки Ростелекома, але і Яндекса, ВТБ або ще кого-небудь ...

Точно так само можна купити папери через Ощадбанк, який є професійним учасником фондового ринку і виконує, по суті, функції, аналогічні брокерським компаніям. Однак відразу хочу вас попередити, що комісії там в два рази вище ніж у будь-якого з російських брокерів.

Наостанок скажу, що акції Ростелекому дійсно користуються заслуженим успіхом не тільки у наших, а й серед закордонних інвесторів. Але очікувати різкого стрибка ціни на них не варто, правильніше буде їх придбання з тривалим інвестиційним горизонтом.

Якщо Вам здався корисний сьогоднішній матеріал, буду вдячний, якщо Ви поділитеся зі своїми друзями і знайомими посиланням на цей матеріал. На цьому все! До нових зустрічей!

P. S.

Відверто кажучи на російському ринку є куди цікавіші емітенти. Чи згодні?