Як купити акції apple в Росії, графік вартості онлайн

До кінця статті ви не просто дізнаєтеся де і як купити акції Apple фізичній особі, а й по іншому поглянете на просту історію «як я купив акції Еппл в 2001 за ціною 1, 5 долара за акцію замість iPod за $ 499 і сьогодні маю $ 84750 » .

Якщо сьогодні ви хочете купити новий MacBook або iPhone але у вас не вистачає грошей - купіть акції Apple і заробіть на цьому.

Як думаєте, чому Apple з першого iPhone вбудовує додаток Акції ? Та тому що 54% ​​американців володіють тими чи акціями! Разом з погодою люди переглядають ціни на акції, і це нормально.

Картка компанії
Apple Inc. США Електроніка, інформаційні технології
Підстава 1976 рік
Штаб-квартира США: Купертіно, Каліфорнія
Засновники Стів Джобс, Стів Возняк, Рональд Уейн
Основна торгова площадка NASDAQ
Тикер AAPL
ISIN, CUSIP US0378331005, 037833100
Кількість акцій в обігу 5 702 722 000 шт.
Номінал 0. 00001 USD
Час торгівлі по NY 09: 30 - 16: 00 (+7 годин взимку, +8 влітку по МСК)

Акції Apple торгуються на американській фондовій біржі NASDAQ під тікером AAPL.

Графік вартості акцій Apple онлайн

Купувати ↑ Продавати ↓

На графіку ви можете спостерігати котирування на акції Apple, історичну ринкову вартість, а також налаштовувати вигляд цінової лінії, відрізок часу і підключати індикатори технічного аналізу.

Як купити акції Apple

Акції звертаються на біржі NASDAQ, з тікером AAPL (NASDAQ: AAPL).Фондові біржі не працюють безпосередньо з клієнтами, для цього є посередники - брокери . У Росії купити акції зарубіжних компаній завжди було не просто. Ці можливості з'явилися лише не більше ніж 20 років тому, і брокери довгий час були « сирими » і « сірими «. Та й зараз в Росії можна виділити не більше 7 брокерів з виходом на американські біржі. Проте, за пару десятків років російські брокери помітно зросли і стали працювати за міжнародними стандартами, які вимагають фондові біржі.

На сьогоднішній день купити акції компанії Apple в Росії, в Україні, в Казахстані ... - це проста процедура, доступна кожному приватній особі.

Нижче ви знайдете всю необхідну інформацію про те де купити цінні папери Apple і як, але відразу варто сказати про закон в РФ щодо інвестицій в зарубіжні акції .

Відповідно до п. 13-14 ст. 51. 1 Федерального закону № 39 "Про ринок цінних паперів", щоб приватний інвестор мав право купити акції Apple, він повинен мати статус кваліфікованого інвестора , який видається брокером за умови мінімальних інвестицій в 6 млн. рублів , або обороту на цю суму в квартал. Всіх кваліфікованих інвесторів вносять до спеціального реєстру, оновлений варіант якого щоквартально подається в Федеральну службу з фінансових ринків (ФСФР) . У реєстрі вказується, щодо яких саме інструментів визнана кваліфікація.

Звичайно, це можуть не всі, але ця умова легко обійти. Ми розглянемо брокера ФІНАМ , як найвідомішого і надійного брокера в Росії. У нього є дочірня компанія - міжнародний брокер Just2Trade ( мінімальний депозит для відкриття рахунку $ 200 ), який працює за законодавством ЄС, а значить статус кваліфікованого інвестора тут не потрібен .

 • Ті хто хоче купити акції Apple в Мінську або в Україні, статус кваліфікованого інвестора не потрібен, це стосується тільки Росії.

Де купити акції Apple приватній особі

Де купити акції apple

Щоб приступити до купівлі акцій, достатньо зареєструватися на сайті брокера finam. eu , автоматично буде створено рахунок ММА - єдиний торговий рахунок з якого можна купувати акції зі всіх світових бірж, як російських так і зарубіжних.

Нижче в цій статті ми покажемо ще один спосіб заробити на акціях гіганта!

Для розуміння, якщо ви будете купувати закордонні акції на біржі NASDAQ через російський ФІНАМ, то вам потрібно буде відкрити окремий рахунок lzk кожної біржі і валюти, наприклад, для європейської біржі XETRA - окремий рахунок, для Московської біржі - теж окремий рахунок і так для всіх бірж. Це не зовсім зручно так як на кожен рахунок потрібен окрема транзакція для поповнення або зняття коштів, ну і 6 млн. Рублів. Перед тим

як купити акції Apple потрібно поповнити ваш брокерський рахунок і потім ви можете приступати до покупки акцій. Суть полягає в тому, щоб сказати брокеру що ви хочете купити акції Apple, а зробити це можна по різному.

Після реєстрації до вас приставляється ваш брокер-менеджер, ви можете

зателефонувати йому і дати йому доручення на купівлю акцій в певній кількості, в цю ж мить він виставить заявку і скаже вам поточну ціну акцій, ви підтверджуєте і стаєте власником акцій Apple. Також ви можете скачати на сайті з особистого кабінету

торговий термінал і самостійно купувати акції, тобто всі доручення на купівлю або продаж акцій ви будете робити самостійно в програмі.C програмою купити акції Apple зручніше, швидше, оперативніше і менш затратно, так як за телефонне доручення брокер знімає певну комісію. Після того як ви купили акції «Яблука», ваші дані заносяться в реєстр, а запис буде зберігатися в

Фінансові і технологічні успіхи найдорожчої компанії вже який рік вражають уяву кожного інвестора. Випускаючи в світ все нові твори технологічного прогресу, Apple дозволяє заробляти мільйони на своїх цінних паперах.

Ви вже знаєте де і як купити акції Apple на біржі, залишилося тільки вирішити коли.

Як купити акції Apple в Росії

Якщо ваша мета довгострокова - то хоч сьогодні. Акції Еппл неминуче будуть рости, тому що компанія не тільки розвиває свій основний напрям, але і щорічно вкладає мільярди в нові стартапи і технології. Через 5-10 років ви можете істотно примножити свій вклад, заробивши на акціях найвідомішою компанії в світі.

Якщо ви хочете купити акції Apple на короткий термін, то найкращим моментом буде інвестиція перед виходом нового продукту компанії. Як правило після старту продажів нового iPhone або MacBook акції справедливо ростуть, адже компанія приймає величезний приплив виручки.

Також позитивним фактором будуть успішні фінансові звіти, стан компанії і найголовніше зростання виробництва. Всі ці дані абсолютно публічні і публікуються на сайті компанії в розділі

Відносини з інвесторами : // investor.apple. com / Перед покупкою акцій на короткий термін варто почитати останні новини компанії, думки аналітиків на найближчий час, дізнатися дати випуску нових продуктів та інші новини які можуть вплинути на ціну акцій.

Ви б хотіли володіти акціями Apple? Так, звичайно
 • 79%, 209 голосів 209 голосів 79% 209 голосів - 79% з усіх голосів ще не вирішив
 • 9%, 23 голосу 23 голосу 9% 23 голоси - 9% з усіх голосів Я вже акціонер Apple
 • 6% , 15 голосів 15 голосів 6% 15 голосів - 6% з усіх голосів Ні, пошукаю інші акції
 • 5%, 12 голосів < 12 голосів 5% 12 голосів - 5% з усіх голосів Ні 3%, 7
 • голосів 7 голосів 3 % 7 голосів - 3% з усіх голосів Всього голосів: 266 22. 11. 2016
× Ви або з вашого IP вже голосували. Голосовать Продукція компанії завжди ставилася до спектру премуім-класу. Той, факт, що в останні роки з'явилися відверто бюджетні лінійки гаджетів не применшує того факту, що айфони ставлять в один ряд з дорогими сигарами, елітним алкоголем і коштовностями. Вельми часто ювелірна справа торкається до гаджетам компанії, насправді перетворюючи їх в дорогоцінну прикрасу. У мережі можна знайти сотні фотографій айфонів, прикрашених діамантами, золотом, платиною та іншими благородними металами.

Оскільки в елітності продукції компанії сумнівів більше немає, то варто згадати, що брендові речі високої якості завжди знаходили свого покупця. А з огляду на той факт, що компанія крокує в ногу з часом і освоює передові технології у виробництві гаджетів, можна сміливо ставити на зростання акцій Apple в стратегічній перспективі. У самому найближчому майбутньому капіталізація може досягти

$

1 трлн. , при рівноважної вартості акцій в $ 160 . Вартість акцій Apple сьогодні В цій таблиці ви можете подивитися скільки коштують акції Apple сьогодні і в даний момент, так як котирування відображаються в режимі реального часу.

Потрібно сказати, якщо ви збираєтеся купити акції Apple в Росії або в Україні, Білорусії ... ціна буде для всіх однакова.


Динаміка акцій

Динаміка акцій Apple компанії є трендової. Акції безперервно росли з 2005 року, відзначаючи лише невеликі корекції на своєму шляху. Однак на більш швидкому графіку можна побачити, що папір не занадто сильно радує спекулянтів. Волатильність присутній, але вона не перевищує стандартні показники на всьому американському ринку високотехнологічних компаній.

Графік динаміки вартості акцій Apple онлайн

Найближчим аналогом по динаміці з вітчизняних компаній можуть є сировинні експортери, такі як

Норільський Нікель

і Сургутнафтогаз . Посилений попит інвесторів до найбільш сильним паперів робить свою справу. У випадку з американським ринком без сумнівів можна сказати, що міжнародні інвестори впевнені в зростанні і зацікавлені в інвестиціях на довгий термін для даного емітента. Дивіденди З 2012 року корпорація розпочала регулярним виплат дивідендів. Винагороди власникам Еппл в 2013 році зросли на 13%, в 2014 на 8%, а в 2015 додатково на 11%, коли корпорація платила $ 0, 52 за кожен квартал з однієї акції. У сукупності прибутковість дивідендів компанії за 2015 рік досяг 1, 7 відсотків річних.

Чистий прибуток компанії в 2015 році склала 53, 4 млрд доларів. Це на 35% більше, ніж в 2014. У 2014 році за шість місяців Apple виділили на виплати дивідендів 5, 5 млрд доларів і 12 млрд на викуп акцій.

Дати в даному випадку застарілі вже після написання статті, але вони дозволяють зрозуміти масштаби, в цілому сьогодні виплата дивідендів зростає з року в рік.

Рішення про виплату дивідендів по акціях Apple і їх розмір приймає рада директорів. Вони складають список акціонерів, яким перераховують дивіденди. Рекомендації ради директорів розглядають на загальному збори акціонерів, там приймають остаточне рішення. Підсумкова сума дивідендів не може бути більше запропонованої радою директорів.

Таблиця виплат дивідендів Apple

Дата

Тип
Сума Декларація Відсічення Виплата 8/4/2016 Cash
0. 57 7/26/2016 8/8/2016 8/11/2016 5/5/2016 Cash
0. 57 4/26/2016 5/9/2016 5/12/2016 2/4/2016 Cash
0. 52 1/26/2016 2/8/2016 2/11/2016 11/5/2015 Cash
0. 52 10/27/2015 11/9/2015 11/12/2015 8/6/2015 Cash
0. 52 7/21/2015 8/10/2015 8/13/2015 5/7/2015 Cash
0. 52 4/27/2015 5/11/2015 5/14/2015 2/5/2015 Cash
0. 47 1/27/2015 2/9/2015 2/12/2015 11/6/2014 Cash
0. 47 10/20/2014 11/10/2014 11/13/2014 8/7/2014 Cash
0. 47 7/22/2014 8/11/2014 8/14/2014 5/8/2014 Cash
3. 29 4/23/2014 5/12/2014 5/15/2014 2/6/2014 Cash
3. 05 1/27/2014 2/10/2014 2/13/2014 11/6/2013 Cash
3. 05 10/28/2013 11/11/2013 11/14/2013 8/8/2013 Cash
3. 05 7/23/2013 8/12/2013 8/15/2013 5/9/2013 Cash
3. 05 4/23/2013 5/13/2013 5/16/2013 2/7/2013 Cash
2. 65 1/23/2013 2/11/2013 2/14/2013 11/7/2012 Cash
2. 65 10/25/2012 11/12/2012 11/15/2012 8/9/2012 Cash
2. 65 7/24/2012 8/13/2012 8/16/2012 11/21/1995 Cash
0. 12 - 11/21/1995 - 8/16/1995 Cash
0. 12 - 8/16/1995 - 5/26/1995 Cash
0. 12 - 5/26/1995 - 2/13/1995 Cash
0. 12 - 2/13/1995 - 11/18/1994 Cash
0. 12 - 11/18/1994 - 8/15/1994 Cash
0. 12 - 8/15/1994 - 5/27/1994 Cash
0. 12 - 5/27/1994 - 2/7/1994 Cash
0. 12 - 2/7/1994 - 11/19/1993 Cash
0. 12 - 11/19/1993 - 8/16/1993 Cash
0. 12 - 8/16/1993 - 5/28/1993 Cash
0. 12 - 5/28/1993 - 2/12/1993 Cash
0.12 - 2/12/1993 - 11/30/1992 Cash
0. 12 - 11/30/1992 - 8/17/1992 Cash
0. 12 - 8/17/1992 - 6/1/1992 Cash
0. 12 - 6/1/1992 - 2/14/1992 Cash
0. 12 - 2/14/1992 - 11/18/1991 Cash
0. 12 - 11/18/1991 - 8/19/1991 Cash
0. 12 - 8/19/1991 - 5/20/1991 Cash
0. 12 - 5/20/1991 - 2/15/1991 Cash
0. 12 - 2/15/1991 - 11/16/1990 Cash
0. 12 - 11/16/1990 - 8/20/1990 Cash
0. 11 - 8/20/1990 - 5/21/1990 Cash
0. 11 - 5/21/1990 - 2/16/1990 Cash
0. 11 - 2/16/1990 - 11/17/1989 Cash
0. 11 - 11/17/1989 - 8/21/1989 Cash
0. 1 - 8/21/1989 - 5/22/1989 Cash
0. 1 - 5/22/1989 - 2/17/1989 Cash
0. 1 - 2/17/1989 - 11/21/1988 Cash
0. 1 - 11/21/1988 - Головні власники акцій Apple Інформація про розподіл капіталу компанії знаходиться у відкритому доступі. На поточний момент права власності розподілилися наступним чином:

Vanguard Group, Inc. -

5, 69%

 • State Street Corporation - 4, 12%
 • FMR, LLC - 3, 06%
 • BlackRock Institutional Trust Company, - 2, 71%
 • Bank of New York Mellon Corporation - 1, 41%
 • Northern Trust Corporation - 1, 38%
 • BlackRock Fund Advisors - 1, 22%
 • Давайте розглянемо мажоритарників більш докладно. Vanguard Group

є найбільшою інвестиційною компанією і контролює капітал в 2 трильйони доларів. Ця сума в три рази перевищує ринкову оцінку самої Apple. Наступна компанія - State Street Corporation. Щоб розуміти розподіл капіталу, слід розбити цей фонд по власникам: Massachusetts Financial Services - інформація складно розкривається

 • Price (T. Rowe) Associates Inc - 7%
 • Vanguard Group - 6% BlackRock -
 • 5% Як видно з цієї структури, група Vanguard має в своєму розпорядженні більш значну частку, ніж це може здатися на перший погляд.
 • BlackRock , в свою чергу, також частково належить

Vanguard

. За оцінками фінансистів загальна частка Vanguard Group включаючи дочірні компанії - 17%. Торгівля акціями Apple або як ще заробити Напевно ви вже чули про такий інструмент як

бінарні опціони

.саме вони дозволяють заробити

від 70% прибутку за угоду , яка може тривати всього 5 хвилин . Замість 1000 слів, давайте подивимося приклад, як це працює. 1. Потрібно відкрити сторінку з торговою платформою брокера і вибрати

акції Apple : 2. Встановити час закінчення угоди ( в цей час угода закриється автоматично і буде розрахована прибуток ):

3. Ввести суму інвестиції і вибрати головна умова - ВГОРУ

або ВНИЗ - буде курс акцій Apple рости або падати протягом терміну угоди ( в нашому випадку прогноз зростання ): 4. Якщо на момент закінчення угоди ціна виросте ( до нашого умові ВГОРУ ) щодо ціни на момент покупки (

неважливо навіть на скільки, хоч на 0, 001 пункт ), то ми отримаємо прибуток. Через 20 хвилин після покупки, наша угода закрилася у встановлений час, і ось результат : Акції Apple виросли і ми отримали 70% прибутку або $ 49. В даному випадку зовсім не обов'язково мати великі гроші щоб заробити на акціях Apple. До слова, мінімальний депозит у брокера FiNMAX

всього $ 100, а мінімальна угода $ 10.

Замість висновку Погодьтеся, адже на багато приємніше буде сказати кому-то что ви заробили на акціях Apple, ніж показати ваш новий телефон. Отже, щоб купити акції Apple на біржі багато не потрібно. Вам тільки треба зареєструватися у брокера, ми рекомендуємо звертати увагу тільки на великих і надійних брокерів, наприклад

ФІНАМ

(

рейтинг надійності брокера АА ). Щоб уникнути дію статусу кваліфікованого інвестора зобов'язує інвестувати мінімум 6 млн. Рублів, ви можете скористатися дочірньою компанією ФІНАМ - Just2Trade . Так само ви можете вибрати і іншого брокера, наприклад ще один з надійних - RStocks (

мінімальний депозит для відкриття рахунку $ 200 ), у якого також високий рейтинг надійності.Цей брокер зареєстрований на Кіпрі, що теж дає уникнути дії закону РФ з цінних паперів. Купити акції Apple простіше і дешевше з торгового терміналу брокера. Якщо у вас не вистачає коштів для покупки цінних паперів, наприклад акції Amazon коштують дорожче $ 1000, то найкращим способом будуть

опціони на акції з біржі NYSE , та й відсоток прибутку досить високий - 70-80% за угоду. Інвестуйте в акції та отримуйте не тільки прибуток, але і задоволення!