Як не порушувати свою стратегію

Всі ми знайомі з етапами становлення стандартного трейдера. Четвертим, останнім кроком є ​​той стан, коли трейдер вже має свою торгову стратегію. Багато хто зі мною погодиться, що важливим пунктом прибуткової торгівлі є дотримання всіх цих правил. Нещодавно я зіткнувся з такою особливістю, що я порушую свою ж стратегію, і потрібно було знайти спосіб, як, з разу в раз, не відступати від своїх же принципів в торгівлі.

Було багато спроб бути супер дисциплінованим, мотивував себе тим, що якщо не буду порушувати, стабільні профіти не за горами. Взагалі, воно так і є, але така мотивація перестав сприймається мозком. Зрештою закінчувалося все тільта.

В даний момент я використовую дуже просту схему, як позбавити від порушення умов своєї ж стратегії. Мені особисто, підрахунок кількості днів, в яких я не відступив від правил, мотивує їх не порушувати. Мета - це досягти цифри 30. Саме за таку кількість днів формується звичка. А наступний рубіж - це 70. Вчені говорять, що після такого періоду, дії стають просто автоматичними.

Ось приклад мого листа підрахунку:

Буду радий якщо цей пост, допоможе хоча б одній людині.