Скільки можна заробити на форекс?

Сколько можно заработать на форекс

Скільки можна заробити на форекс? У книгах і на всіляких курсах люблять розповідати про Джорджа Сороса і його мільярди, але скільки може заробити на форекс проста людина? Частенько в коментарях мене запитують: «А скільки ви заробляєте на форексі?» Ну що ж, настав час поглянути в обличчя жорстокої реальності…

Скажу відразу, - мені морально важко торгувати великими сумами (нерви не залізні) і тому я не збираю гроші на рахунку, а просто виводжу зароблене щомісяця. Іноді навіть по кілька разів. Теоретично, звичайно ж можна використовувати капіталізацію коштів і перевага складного відсотка, не знімаючи прибуток і торгуючи все більшими й більшими грошима. Але я так не можу. Я звичайна людина зі своїми слабкостями.

Нижче ви можете бачити скріни операцій за останні 1,5 року з мого особового (неторгового рахунки) з особистого кабінету в Альпарі. У мене більше десятка торгових рахунків (пара основних, кілька експериментальних і рахунки для радників) і я виводжу з них прибуток на один особовий рахунок. Мені так зручніше. Крім висновків в історії особового рахунку відображаються ще й операції переказів між рахунками, я їх почав було вирізати в Пейнті, а потім набридло і просто обвів операції висновків червоним кольором, щоб вони виділялися на загальному тлі. Все скріни збільшуються при натисканні.

2Zarabotki 2013

2013-4

12014

220143201442014

Для тих кому ліньки рахувати, - з Альпарі я виводжу від 5 до 25 тисяч доларів на місяць. У мене є ще рахунки в Roboforex і F4you, але там зовсім копійчані суми, не варті згадки. На скронях деякі місяці пропущені, в них прибутку не було. Це нормально, не існує трейдера, хто чесно заробляє КОЖЕН місяць без винятку.

Приношу свої вибачення всім, хто очікував побачити сотні тисяч доларів. У мене їх поки немає?. Та й напевно, якби я заробляв мільйони, то цього сайту просто б не було. Хоча, хто знає…

Ще іноді деякі розумники просять дати логін і пароль від мого рахунку, щоб мовляв вони могли перевірити наскільки я добре торгую. А на біса мені комусь демонструвати свій рахунок? Ось уявіть: у вас є якийсь невеликий бізнес, скажімо маленький свічковий заводик. І в один прекрасний день до вас заявляється дивак з блаженно-дебільним виразом на обличчі і просить показати звіт про прибутки за останній квартал. Причому дивак цей не з податкової, а простий роззява. Яку відповідь почує ця людина? Якщо відкинути рамки пристойності, то це звичайно ж буде фраза, відома кожному російській людині з раннього дитинства, - «Іди на… й». Ось і у мене проноситься в голові схожа думка при прохання показати Стейт з торгового рахунку. Гаразд якби я продавав якусь систему або радник, тоді так, потрібно показати товар лицем і без моніторингу реального рахунку нікуди. А просто так комусь щось доводити? Не бачу сенсу.

Так навіщо ж я написав цей пост? Який сенс?

Це щось на зразок стимулу для початківців трейдерів, ну і щоб показати, що мовляв автор сайту теж не ликом шитий)

Підіб`ємо підсумок: на форекс заробляти можна і цілком реально. Але не варто відразу замахуватися на величезні суми…

PS Відповідаю на частий питання в коментарях, - торгую я за методикою Price Action, на денних графіках.