Скільки часу потрібно для успішної торгівлі на форекс?

Скільки часу потрібно що б торгувати на форекс

Привіт, друзі!

Скільки часу вам зазвичай потрібно проводити для вивчення графіків і спостереження за валютними ринками? Я впевнений, що багато хто з вас на початку своєї торгової кар`єри в буквальному сенсі прилипали до комп`ютерних екранів цілими днями, зациклюючись на графіках, пили велика кількість кави і постійно протягом дня розміщували ордера, але чи є це тим єдиним, реальним підходом, що є у нас?

У цій статті я покажу вам альтернативний спосіб відстеження своїх графіків, з використанням різних методів та інструментів для вироблення набагато більше оперативного, спокійного і продуктивного підходу до торгівлі. Я продемонструю вам, що вам не слід застрявати біля екранів своїх комп`ютерів цілими днями, при цьому як і раніше раціонально використовуючи свій час.

Таймфрейме і валютні пари

таймфрейме і час перевірки графіків

Таймфрейме, які ви використовувані для роботи в процесі торгівлі, визначають частоту, з якою ви перевіряєте графіки. Таким чином, само собою зрозуміло, що якщо ви торгуєте на 5-хвилинному графіку, вам доводиться набагато частіше оцінювати графіки, ніж якби ви торгували на денному таймфрейме.

Особисто я не зацікавлений працювати на будь-якому таймфрейме нижче D1, і вся моя торгівля ґрунтується на денному таймфрейме. У мене був період, коли я торгував на 4-х годинних і навіть часових графіках - я не готовий віддавати стільки часу форексу.

На вашу робоче навантаження впливає також і кількість валютних пар, на яких ви будете торгувати, тобто чим більша кількість валютних пар ви будете використовувати для торгівлі, тим більша кількість графіків ви повинні проаналізувати. Це не означає, що ви не можете працювати на 20 і більше валютних парах одночасно, це просто означає, що у вас повинна бути готова система, за допомогою якої ви могли б ефективно контролювати кожну валютну пару. Скажімо при торгівлі на М15 стежити за 20 валютними парами важко, а при роботі на D1 - цілком зручно.

Також ви можете вдаватися до різних хитрощів: наприклад до сигнальних систем, що відстежує появу сетап і оповіщають вас.

аналіз

Аналіз графіків забирає час

Згодом ви напрацьовуєте свій власний досвід і впевненість в можливості послідовно і швидко аналізувати ринки. Знання того, де і коли «полювати» для торгівлі і коли правильно використовувати більш низькі таймфрейме, допоможе вам зберегти величезну кількість часу для перегляду графіків. Мати чітке уявлення про те, де ви будете шукати цінові сигнали для відкриття позицій, дозволить вам заздалегідь планувати і вибирати бажані позиції, а також запобіжить вас від необхідності постійно відслідковувати ринки.

З іншого боку, трейдери, які ретельно і протягом тривалих безперервних періодів часу відстежують ринки, можуть стати жертвою, відкриваючи такі позиції, які вони, ймовірно, як правило, вважають невиправданими - це, можливо, пов`язано з тим, що трейдери відчувають тиск: адже їм ПОТРІБНО відкрити позицію, щоб виправдати свої посиденьки за монітором.

Отже, потрібно знати де і коли шукати торгові сигнали. Наприклад, ви торгуєте перетин 200-ої середньої, природно, якщо ціна дуже далеко від цієї середньої, ви розумієте, що найближчі свічок десять дивитися в термінал сенсу немає. І не витрачаєте свій час і увагу.

Цінові Алерт і відкладені ордери

Торгові сигнали на форекс

Цінові Алерт грають величезну роль в економії часу, необхідного для аналізу графіків.

Принцип їх роботи дуже простий: як тільки ви проаналізували кожну валютну пару, по якій плануєте торгувати, ви можете встановити сигнал оповіщення за рівнем ціни, який ви вважаєте хорошим для відкриття позиції по кожній конкретній валютній парі. Коли ціна сягає потрібного рівня, спрацьовує сигнал оповіщення про ціну, повідомлення про який ви отримуєте по електронній пошті або у вигляді тексту, після чого ви можете перевірити пару на будь-які сигнали цінового руху.

Торгові сигнали також грають роль в управлінні позиціями: ви можете встановити оповіщення про ціну рівня стоп-лосс, рівня входу, фіксації прибутку і т.д… - це означає, що ви можете залишити свою позицію і вносити в неї зміни, тільки коли ціна досягає ваших поставлених цілей.

Алерт в МТ4 виставляються досить просто:

1) Наводите мишкою на графіку на цікаву для вас рівень ціни при досягненні якого ви хочете отримати сигнал.

2) Натискаєте праву кнопку миші, вибираєте -> торгівля-> Алерт

Ціновий Алерт 1

3) На графіку на обраному ціновому рівні з`явиться червона пунктирна лінія. Якщо клацнути по ній 2 рази мишкою, ви зможете відредагувати Алерт, вибрати спосіб оповіщення, встановити термін закінчення і т.д.

Ціновий Алерт 2

Торгові сигнали дають вам можливість відійти від ринків в упевненості, що ви до сих пір постійно стежте за ними і тому, що вони просто допомагають вам зберегти величезну кількість часу.

Також допомагають економити час відкладені ордери, про них читайте тут.

Торгівля на ходу

торгівля на ФОРЕКС на ходу

До виходу в світ смартфонів і планшетів торгівля на ходу не представлялася для нас можливої, тим не менш, сучасні технології і засоби зв`язку роблять торгівлю на ходу в дійсності дуже і дуже легко здійсненною. Можливість відкривати і закривати позиції або зменшувати стоп-лосс, де б ви не знаходилися, в цілому означає, що для торгівлі ви не зобов`язані прилипати до екранів комп`ютерів. В результаті, це призвело до того, що трейдери відтепер можуть торгувати майже всюди, де їм тільки подобається.

Отримання всієї останньої інформації та перебування в курсі останніх подій з поточними рухами на ринку завдяки досягненням в області технологій і повсюдного доступу до Інтернету звільнило трейдерів від екранів і надало їм певний ступінь свободи, до якої ми всі так прагнемо.

Завдяки тому, що кожен брокер пропонує свій додаток для торгівлі, яке ви можете завантажити на свій телефон або планшет, торгівля в даний час стала досить універсальним і доступним бізнесом, яким можна займатися скрізь.

дивіться:

  • Огляд Metatrader 4 для смарфона
  • Огляд Metatrader 4 для Ipad

Мати торговий розпорядок

ваш торговий розпорядок дня

Якщо ви ставитеся до торгівлі як до реального бізнесу, ви зрозумієте, що важливим і необхідним питанням є заведений порядок і відповідні робочі години, а також розуміння, коли працювати і коли відпочивати. Дуже легко втягнутися в ринки і відчувати, немов ви повинні відслідковувати графіки в режимі 24/7, щоб не пропустити жодної угоди. Це небезпечна звичка, яку можна виробити, бо надто активну участь на ринках дуже легко спалить і вимордує вас.

Якщо ви виявили, що ринки починають диктувати вам свій спосіб життя (класичний приклад того, коли ви не лягайте спати всю ніч, тільки щоб зловити зручний момент для входу в ринок), значить, ви занадто глибоко занурилися в торгівлю. Ви повинні знати, коли слід відключатися від торгівлі, змогти вимкнути графіки і добре виспатися вночі.

Будьте розсудливі, встановіть свої робочі години і дотримуйтеся їх, навіть якщо торгівля для вас є основним родом діяльності, щодня відводите торгівлі певний проміжок часу, протягом якого б ви працювали на ринках і намагайтеся послідовно дотримуватися його.

робіть вихідний

вихідний форекс трейдера

Раз в тиждень необхідно влаштовувати для себе день відпочинку від трейдингу. Чи не читати форуми, не вивчати стратегію, не переглядати графіки, що не тестувати радники. Взагалі нічого, пов`язаного з трейдингом.

Найкраще буде виїхати на природу, сходити на прогулянку в незнайоме місце, почитати художню книгу, відвідати театр, провести час з сім`єю або друзями.

Такі »дні розвантаження» допомагають нашому мозку відпочити, обробити накопичену інформацію і досвід, щоб працювати надалі з більшою продуктивністю.

Чи приділяєте ви занадто багато часу аналізу графіків?

торгівля на центоавіке

Мета цієї статті полягає в тому, щоб показати вам, наскільки гнучкою може бути торгівля і що ви зовсім не зобов`язані прилипати до монітора комп`ютера, працюючи в режимі 24/7, щоб досягти результату. Навіть якщо торгівля є вашим основним заняттям, вона може бути розпланована паралельно з вашими іншими видами діяльності. Це не повинно виглядати немов «все або нічого», тому що ринок Форекс дозволяє нам вибирати, коли торгувати, так що ви можете відповідним чином вибудувати години свого торгівлі, які б задовольняли вашим власним потребам.

Ви не можете обійти стороною той факт, що для здійснення результативного трейдингу вам необхідна величезна кількість часу витратити на постійне вивчення аспектів торгівлі на ринку Форекс, але як тільки ви накопичили необхідні навички і довіру до ваших власних навичок, вам насправді потрібно значно меншу кількість часу, необхідне для безпосереднього торгівлі.

Торгівля може навіть представлятися вами як щось нудне, але це відбувається тільки тому, що ви просто розумієте і упокорюється з тим, чим є ринки в дійсності, розуміючи, що це не гра, а всього лише бізнес.

Головною метою, яка привертає людей до торгівлі, є обіцянка фінансової свободи і привабливого образу життя, але торгівля може виробляти зворотний ефект і іноді може стати нав`язливою ідеєю, повністю виснажливої трейдера. Ви повинні знати, коли працювати, а коли грати.

Установка на місці заведеного порядку / торгових годин привносить в вашу повсякденне життя розпорядок, необхідний кожному трейдеру для збереження здорової і продуктивної робочої навантаження.

Час є дуже цінним товаром, в нашому сучасному житті день і так сповнений по вінця великою кількістю інших зобов`язань і справ, і керувати ним мудро - є ключовим фактором успіху.

Так що, якщо ви виявили, що витрачаєте занадто багато часу на графіки, є речі, які ви можете зробити для зменшення своєї торгової навантаження - це дасть вам свободу відійти від своїх екранів. Ці чинники включають в себе наступне:

  1. Використання цінових алертів і відкладених ордерів, які, ймовірно, є найголовнішим фактором економії часу.
  2. Орієнтація на більш високі (денні) таймфрейме, одночасно ретельно використовуючи і більш низькі таймфрейме (залежить від вашої стратегії)
  3. Наявність встановленого заведеного розкладу торгових годин, якого вам слід дотримуватися.
  4. Використання торгових додатків, що дають вам можливість залишатися на зв`язку, перебуваючи далеко від комп`ютера.

Застосування цих рекомендацій в торгівлі дозволить зберігати контакт з ринками, фізично не засиджуючи перед графіками цілими днями. Який сенс в перегляді графіків, якщо ціни валютних пар не перебувають в зоні де ви не чекаєте сигналу? Навіщо витрачати свій час, спостерігаючи за рухом ціни, якщо ви все одно найближчим часом торгувати не будете?

Замість цього дозвольте ціною робити свою справу, і при нагоді входите в ринок в області, де ви чекаєте сигнал - це якраз і буде той час, коли ви повинні переключитися на графіки і полювати на пункти.

Пам`ятайте, що саме ви є головною фігурою (НЕ ринки!) І саме ви зберігаєте послідовну і жорстку процедуру торгівлі, будьте терплячим.

Цінові Алерт і відкладені ордери грають величезну роль в економії часу, необхідного для аналізу графіків.

Завдяки сучасним технологіям і зв`язку сучасні трейдери можуть торгувати майже всюди, де їм тільки зручно.

Якщо ви будете ставитися до торгівлі як до реального бізнесу, ви будете розуміти про необхідність заведеного порядку і відповідних робочих годин, знаючи, коли слід працювати, а коли відпочивати.

З повагою, Власов Павло

TradeLikeaPro.ru