Як найвигідніше виводити біткоіни на ківі гаманець?

Радий всіх Вас знову вітати на сторінках мого блогу! Продовжуємо розмову про різні фінансові інструменти, а також про способи заробітку і ефективного розпорядження коштами.

До речі, все більше число користувачів пробує себе в роботі з цифровою валютою майбутнього - біткоіни. Ми з вами вже говорили про те, що це таке, і чим ця валюта може бути перспективна. Припустимо, Вам вдалося заробити або обміняти якусь кількість одиниць цих грошей. А для того, щоб отримати і скористатися цими коштами, поговоримо на тему "як вивести біткоіни на ківі гаманець".

Як відбувається виведення криптовалюта

Основні переваги, завдяки яким валюта біткойн (BTC) стала популярною, зводяться до того, що її не контролює жодна урядова організація або структура. У порівнянні з іншими відомими титульними знаками, робота з криптовалюта відрізняється меншим об'ємом комісій і допоміжних витрат.

Але головне, що приваблює користувачів - так це той факт, що вона керується не який-небудь однієї організацією, а спільнотою призначених для користувача комп'ютерів, що працюють у всесвітній мережі.

Для того, щоб вивести біткоіни, існує кілька варіантів:

  1. Безпосередньо з вашого біткоіни-гаманця. Залежить від того, в якому сервісі ви його зберігаєте. далеко не всі сервіси мають свої власні обмінники для конвертації валют.
  2. Скористатися послугами інтернет-обмінників

Де краще проводити обмін BTC на ківі

Найголовніше питання, яке турбує щасливих володарів біткоіни - де обміняти їх на ківі так, щоб курс був максимально вигідним. А ще бажано не чекати, а ще краще, якщо обмін буде відбуватися миттєво. Відповідаю і на це питання: в мережі працює велика кількість обмінних пунктів онлайн, які працюють з різними валютами і електронними гаманцями.

Вони якраз і заробляють на таких операціях за рахунок різниці курсу, а також комісій за свої послуги. Однак навіть найкращі обмінники можуть змінювати свій курс не в кращу сторону, якщо порівнювати з конкурентами. Тому при кожному обміні треба шукати найоптимальніші умови. А тепер подивимося, з якими сайтами можна співпрацювати:

  • belkapay. com - традиційно цей ресурс обміну вважається одним з найбільш вигідних, завдяки високому курсу виведення криптовалюта. Тут же можна здійснювати зворотну операцію, тобто, продати ківі і купити на них біткоіни
  • a-change. org - відрізняється легким і зручним алгоритмом обміну. Для тих, хто перший раз змінює гроші, корисною буде інструкція, яка опублікована на сторінці сервісу
  • xchange. cc - вважається досить зручним обмінним ресурсом навіть для початківців фінансистів

Ще один момент пов'язаний зі сплатою комісії за обмін біткоіни. Деякі обмінники встановлюють її на мінімальному значенні, але зате заявка обробляється довгий час. Таким чином, вони користуються грошима своїх клієнтів, але привертають їх меншими витратами при обміні.

Якщо ці сервіси вас не влаштували з якої-небудь причини існує відмінний моніторинг обмінників від bestchange, де можна знайти найвигідніший курс серед сотень таких сайтів.Рекомендую!

Чому стала можливою швидка конвертація криптовалюта

Технології, подібні blockchain, як і раніше володіють необмеженим потенціалом. Саме завдяки їй стало можливим зробити біткоіни масовим засобом платежу. Крім того, це абсолютно безпечно, адже ланцюжок блоків являє собою загальний колективний регістр, на базі якого працює вся мережа біткоіни.

Який зв'язок між ВТС та Ківі - може запитати один з моїх читачів? Виявляється, вся справа в тому, що на території нашої держави саме платіжна система Qiwi поряд з Ощадбанком побачили перспективу в біткоіни і стали його головними лобістами.

Зазвичай змінюють і виводять кошти на ківі гаманці протягом 20-30 хвилин. Швидка конвертація біткоіни на ківі гаманець стала ще однією причиною популярності цих операцій. Можливість цілодобового виведення та обміну дозволяє клієнтам, що знаходяться в різних часових поясах, оперативно виконувати необхідні платежі. Виведення коштів фактично відбувається в автоматичному режимі.

біткоіни набувають у всьому світі все більшої популярності, але після отримання їх на рахунок, багато наших співгромадян прагнуть проконвертувати їх у більш звичні гроші з подальшим зняттям готівки. Маючи рахунок в системі, яка виробляє обмін, досить створити заявку. Після її виконання гроші на ківі зараховуються в найкоротші терміни, і ними можна розпоряджатися на свій розсуд.

Для того, щоб переконатися в тому, наскільки просто це працює, раджу зробити хоча б одну тестову операцію. Ну а якщо ви зовсім новачок і хочете дізнатися всі секрети валюти майбутнього - рекомендую поглянути на ці матеріали, які підготував один з найуспішніших трейдерів Росії Дмитро Черьомушкін.

Друзі, підписуйтесь на мої оновлення, і в подальшому ми обов'язково поговоримо про інших, не менш цікавих і вигідних фінансових угодах. Почуєте пізніше! Бувай!