Як можна заробити на спортивних ставках?

Всім привіт! Якщо ви опинилися на моїй сторінці, значить цікавитеся різними можливостями поліпшити своє фінансове становище. Згоден, що щоденні походи в офіс і робота "на дядю" рано чи пізно здатні набриднути кому завгодно. Мало того, орати з ранку до вечора за зарплату - та ще перспектива. Для тих, хто все ж цікавиться варіантами вкладення своїх коштів з максимальною вигодою, я в цій статті піднімаючи завісу над таким поняттям, як біржі спортивних ставок.

Про ставки на результат або ж розвиток спортивних подій чув практично кожен. Крім цього, багато є шанувальниками того чи іншого виду спорту. Сам по собі виникає питання: "А чому б все це не звернути в прибуток?". Те, як саме це зробити і стане темою нашої бесіди.

Букмекерські контори

На сьогоднішній день існує три можливості укладення парі на спортивні події. Ставку можна довірити людині, який на цьому спеціалізується, а також в букмекерській конторі або ж на біржі ставок. Перший варіант не потрапляє в розряд професійних, але, з іншого боку може бути дуже вигідним при вдалому результаті. Ми більш детально розглянемо два інших варіанти укладення парі.

На даний момент в Росії, як і в більшості розвинених країн можна без праці робити ставки в сучасних букмекерських конторах. я маю на увазі організації, що виступає в ролі, так званих, контрагентів між гравцями.У кожній такій конторі є власний штат професіоналів-аналітиків, в обов'язки яких входить розрахунок коефіцієнтів.

Якщо ви вирішили випробувати долю і спробувати схопити удачу за хвіст саме в області ставок на спорт, то перед цим слід провести власний моніторинг букмекерів, порівнявши не тільки умови співпраці з ними, але також і пропоновані коефіцієнти. Наприклад, судячи з відгуків користувачів, компанія Pinnacle в цьому плані є одним з лідерів серед сучасних букмекерів.

Не меншою популярністю користуються і інші букмекери, які своїм клієнтам пропонують більш ніж вигідні умови, а також різні бонуси і навіть реферальні програми.

Наприклад, Бет365 - британська контора, організована понад тридцять років тому. Відверто негативних відгуків особисто мені знайти в мережі не вдалося. У період з 1974-го року клієнтська база досягла позначки в 4 млн. Чоловік з 140 країн.

Біржі ставок

Крім описаних варіантів здійснення ставок, ви можете битися об заклад на біржі. Як правило, в розпорядженні гравців більше двох десятків видів спорту. Основна відмінність біржі від звичайної букмекерської контори полягає в тому, що парі полягають виключно між гравцями, і вона при цьому не є контрагентом.

Одним з найбільш яскравих прикладів біржі ставок можна з повною впевненістю назвати Betfair. Рекордна популярність пояснюється не тільки повне право вільно вирішувати, що надається кожному клієнту, а й найвигіднішими коефіцієнтами. Крім того, саме ця організація, що з'явилася на заході минулого століття, а саме в 1999-му році, стала першою біржею. За свою майже шістнадцятирічну історію Бетфайр по праву заслужила статус кращого ресурсу для укладення парі.

Користуючись послугами саме бірж, ви зможете перетворити ставки в реальний і стабільне джерело доходу. Існує досить велика кількість різних стратегій для заробітку. Дуже популярною серед професійних гравців є "вилка". Так називають безпрограшну ситуацію, при якій робляться дві протилежних ставки на результат одного і того ж події. Саме на цьому грунтується заробіток самих букмекерів. Але цей принцип ви можете використовувати з користю для себе.

Варто зауважити, що на сьогодні в мережі можна знайти навіть калькулятори вилок - програми, які не тільки знаходять букмекерів, що пропонують походящие ставки, але також і розраховують їх суми.

Ставки на кіберспорт

Не секрет, що в наші дні набирає популярність кіберспорт. Подібна тенденція, звичайно ж, не змогла бути обділеною увагу букмекерів. Ставки подібного типу приймають далеко не всі організації. Вже згадана мною контора Pinnacle Sports, яка почала свою діяльність ще в 1998-му році, є винятком. Компанія особливу увагу приділяє саме кіберспорту, що в свою чергу забезпечує їй виключно позитивні відгуки користувачів і додатковий потік клієнтів.

Все більше шанувальників футболу зараз звертають свої погляди також в сторону кіберспорту. Віртуальна футбольна ліга завоювала вже велику армію прихильників. І це цілком зрозуміло, оскільки ви можете стати справжнім тренером або ж менеджером своєї команди і впевнено вести її до перемоги в турнірах. Цілодобово 16 команд, змодельованих штучним інтелектом, борються за чемпіонський титул.

Варто зауважити, що всі параметр ігор максимально наближені до реальних.Багатьом, хто спеціалізується на ставках, вельми цікава ця ліга з точки зору заробітку.

Підводячи підсумок, поспішаю попередити вас, друзі, що перед тим, як уклала першу парі, я настійно рекомендую вам досконально вивчити всю термінологію і особливості роботи букмекерської контори клієнтом якої ви вирішили стати. На цьому змушений з вами попрощатися і побажати максимальних виграшів. До майбутніх зустрічей на просторах всесвітньої павутини.