Тут не перевіряють кредитну історію: ТОП-3 сервісів онлайн позик

Вітаю! Що ми зазвичай робимо, коли терміново потрібні гроші? Звичайно, займаємо у знайомих і родичів! Або звертаємося за мікрокредитом в МФО. У другому випадку позику онлайн без кредитної історії можна отримати за пару хвилин і без зайвих питань.

Правда, оплачувати таку "лояльність" позичальникові доведеться з власної кишені. У деяких мікрофінансових організаціях процентні ставки в перерахунку на річні досягають 1000%, а починаються з 1% в день! При цьому термін погашення не перевищує декількох тижнів, а відсотки нараховуються за кожен день.

мікропозик на суму до 30 тисяч можна отримати прямо з дому по одному паспорту, без застави та поручителів. Практично всі МФО перераховують схвалену суму на карту будь-якого банку. Але найшвидший спосіб отримати гроші в віддаленому режимі - це вказати свій електронний гаманець. МФО переводять кошти на Ківі, WebMoney і звичайно, на Яндекс. Гроші. І на відміну від перекладу на банківську карту, гроші на електронні гаманці перераховуються моментально.

Сьогодні все більше російських МФО працює з платіжною системою Яндекс. Гроші. Пару років тому ця система електронних платежів "змусила" своїх користувачів "вийти з тіні" і пройти процедуру обов'язкової ідентифікації. І для російських МФО такі позичальники перестали бути "анонімами". Тому багато організацій і включили Яндекс-гаманці в список варіантів для отримання мікропозик.

Я вибрав три компанії, які гарантовано перераховують кошти на Яндекс гаманець відразу після схвалення заявки. Причому, навіть позичальникам з поганою (або відсутньої) кредитною історією.

Робот онлайн позик "Займер"

За допомогою автоматичного сервісу "Займер" можна отримати мікрокредит на суму від 1 000 до 30 000 рублів цілодобово в будь-який день тижня. Від позичальника потрібно паспорт, номер стільникового телефону і російське громадянство.

Реєструєтеся на сайті, заповнюєте онлайн анкету, вибираєте спосіб отримання грошей і підписуєте договір. Після схвалення сума позики миттєво перераховується на рахунок Яндекс. Грошей. Максимальний термін мікрокредиту від "Займера" - 30 днів. Плата за користування позиковими засобами стартує з 1% в день (або з 365% річних).

Увага! Зайнявши 10 000 рублів, через 21 день позичальник повинен повернути сервісу "Займер" 14 599 рублів.

еКапуста

Цей сервіс онлайн позик також цілодобово працює в автоматичному режимі. За кілька хвилин система аналізує дані з анкети, приймає рішення і переводить схвалену суму на Яндекс-гаманець. Наявність хорошої кредитної історії необов'язково. Від позичальника потрібно лише паспорт, номер телефону та адресу електронної пошти.

Максимальний розмір позики становить 20 000 рублів (при повторному зверненні). Гроші в еКапусте можна отримати не більше, ніж на 21 день. Процентна ставка становить 2, 2% в день за перший тиждень і 1, 7% в день за кожний наступний. Іншими словами, річна процентна ставка досягає 773, 8%.

Оформивши в еКапусте мікропозик на 10 000 рублів, через три тижні потрібно повернути 14 070 рублів!

MoneyMan

Оформити заявку на мікропозик в MoneyMan можна з будь-якого мобільного пристрою з доступом в Інтернет.Заходьте на сайт сервісу, реєструєтеся і погоджуєтеся з умовами договору (на номер телефону надсилається СМС з кодом, який потрібно ввести в поле форми). Після цього залишаєте заявку і вказуєте Яндекс. Гроші як спосіб отримання позики.

Перевірка займає кілька хвилин. Якщо рішення позитивне - схвалена сума позики моментально надходить на вказану в анкеті електронний гаманець. Вся процедура за часом займає не більше десяти хвилин.

"Родзинка" сервісу MoneyMan в тому, що свій перший мікропозик під назвою "Старт" на термін від 5 до 25 днів можна отримати без відсотків. Правда, всього один раз і на символічну суму до 10 000 рублів.

Крім "Старту", MoneyMan пропонує позичальникам ще чотири варіанти тарифних планів.

Продукт "Зліт" - це мікропозик на суму до 15 000 рублів на термін до 31 дня під 1, 8% в день з одноразовим погашенням. Тарифний план "Пилотаж" дозволяє зайняти вже до 30 000 рублів на термін до 31 дня під 1, 75% в день.

Продукт "Турбо" збільшує максимальну суму позики до 50 000 рублів і розтягує термін погашення до 14 тижнів. Погашати мікрокредит потрібно один раз в два тижні за ставкою 0, 76% в день. Ну, і нарешті, самий "довгий" тарифний план сервісу MoneyMan збільшує термін повернення до 18 тижнів. Розмір позики становить 50 000 рублів, а ставка - 0, 76% в день.

Позикові кошти в MoneyMan можна отримати навіть з поганою кредитною історією. Головне, чесно відповісти на всі питання он-лайн анкети. Більш того, якщо позичальник акуратно погашає отриманий в сервісі мікрокредит, його кредитна історія покращується!

Мої передплатники вже знають, що я негативно ставлюся до позик як таким, а вже до мікропозик - вкрай негативно. А цей грабіжницький відсоток?Ви розумієте, що заради сьогочасної примхи крадете свої ж гроші у себе в майбутньому? Безумовно, в житті бувають моменти коли гроші дуже потрібні і взяти їх просто більше нема звідки. Мабуть це єдина ситуація, в якій можна скористатися мікропозик.

Але все ж, подумайте двічі перш ніж влазити в борги. Адже як говорить відома приказка - береш чужі і на час, а віддаєш свої і на завжди!

А які МФО для позики на Яндекс. Гроші порекомендуєте Ви? Підписуйтесь на оновлення та діліться посиланнями на найцікавіші пости з друзями в соціальних мережах!