Хедж-менеджер для вашого радника

Fxvoodoo supplement советник скачать Вітаю всіх, заглянули в цей форекс блог. Сьогодні ми познайомимося з допоміжним інструментом FxVoodoo Supplement, спочатку призначеного для сліватора FxVooDoo, але здатного працювати з будь-яким експертом. Що він робить? Supplement виставляє відкладені лімітні ордери на відстані N пунктів від точки входу вашого радника (будь-якого) і таким чином дозволяє отримати прибуток в тих випадках, коли позиція радника йде в мінус, але потім повертається в плюс. Давайте розглянемо це на прикладі, щоб було зрозуміліше.

Погляньте на скріншот вище (збільшується при натисканні мишкою). Припустимо, якийсь ваш радник відкрив позицію на продаж в точці X c тейк-профітом 70 пунктів. Як ми бачимо пізніше, в точці Z тейк спрацював, однак перед цим ціна добиралася до точки Y і наш ордер йшов в мінус на цілих 87 пунктів. Допоміжний експерт Supplement міг виставити відкладений ордер Sell Limit на цьому ж відстані від нашої точки входу і ми могли б отримати додаткові 150 пунктів прибутку.

Якщо позиція головного (нашого) радника відразу йде в плюс, і ціна не доходить до відкладених ордерів, виставлених Supplement, то все отложкі видаляються при досягненні тейк-профіту. Supplement дозволяє виставляти до трьох відкладених ордерів на різних відстанях від точки входу в позицію.

Для кращого розуміння принципів роботи цього допоміжного експерта, поставте його на демо і поспостерігайте за ним якийсь час.

установка

1. Відкрийте ще один такий же графік, з тими ж валютою і таймфрейме, на якому стоїть ваш радник. Припустимо, ваш радник стоїть на графіку EURUSD M1, значить відкриваємо ще один такий же графік EURUSD M1 і прикріплюємо до нього FxVooDoo Supplement.

2. Заходимо в настройки Supplement і в параметрі Voodoo_MagicNumber ставимо такої ж Меджік як у вашого головного радника (Меджік зазвичай можна подивитися в настройках експерта), усереднювати позиції якого ми і збираємося.

3. Вводите потрібні вам значення стопів, Тейку, відстань для виставлення відкладених ордерів і т.п. в настройках Supplement. Тиснемо Ок.

Опис налаштувань FxVooDoo Supplement

Voodoo_MagicNumber - Меджік (ідентифікатор) радника, позиції якого Supplement буде усереднювати.

RiskPercentage - якщо всі позиції, відкриті і основним експертом і Supplement в сумі досягнуть цього рівня збитку (у відсотках), то всі позиції будуть закриті. За замовчуванням коштує 100% - тобто ця опція не задіяна.

TotalPositions - скільки відкладених ордерів задіяти в роботі Supplement.

Далі йде опис параметрів для першого відкладеного ордера Supplement, точно такі ж налаштування присутні і для 2-го і 3-го ордерів, тому повторюватися і писати те ж саме три рази я не буду.

Lots1 - розмір лота для першого відкладеного ордера Supplement

Distance1 - відстань (в пунктах) від позиції нашого радника, на якому Supplement виставить перший відкладений ордер

TP1 - тейк-профіт відкладеного ордера

SL1 - стоп-лосс ордера

TrailingSL1 - вклвикл трейлинг-стоп для першої отложкі.

BEP1 - скільки пунктів додавати до ціни відкриття при перекладі позиції в безубиток

Pips_forBEP_setup1 - рівень прибутку ордера (в пунктах) для його перекладу в безубиток.

MagicNumber1 - Меджік для першого відкладеного ордера. Потрібен, щоб наш головний радник не чіпав ордера Supplement.

Comments - коментар до відкладених ордерів. Може бути будь-яким.

Звичайно ж, не варто забувати, що якщо ціна продовжить рух проти нашої позиції, то, відкриваючи додаткові ордера за допомогою Supplement, ми в підсумку можемо отримати ще більший збиток. Це не грааль, а всього лише інструмент.

Підіб`ємо підсумок: FxVoodoo Supplement можна використовувати, якщо у вас в наявності є радник, який торгує в плюс, але його позиції частенько йдуть в мінус, перед тим як закритися з прибутком.

Завантажити FxVooDoo Supplement

завантажити кнопка