Стратегія green fire - зручна торгова методика для новачків

strategiya-green-fire

Стратегія Green Fire є простою, але при цьому досить ефективною трендової торгової методикою. У перекладі на російську мову назва цієї стратегії звучить як «Зелений вогонь». Завдяки своїй відносній простоті, ця торгова методика прекрасно підходить для новачків, що не володіють великим досвідом ведення торгів на Форекс.

Як було сказано вище, стратегія Green Fire являє собою індикаторну трендовую методику ведення торгів. Вона грунтується на виявленні за допомогою спеціалізованих інструментів сигналів для створення позицій у бік тренда, який в даний момент панує на ринку.

Для досягнення максимального результату, творці цієї методики ведення торгів радять застосовувати тимчасові відрізки Н4 і вище. Стратегія Green Fire є мультивалютної, що дозволяє використовувати її для ведення торгів практично на будь-якій валютній парі. Вибір підходящої валютної пари для ведення торгів можна здійснювати в залежності від власних уподобань.

Стратегія Green Fire. Особливості

Стратегія Green Fire заснована на одночасному застосуванні чотирьох індикаторів, одного стандартного і трьох нестандартних. Далі ми більш детально стаємо на особливостях кожного інструменту, що входить до складу цієї методики ведення торгів.

Перший інструмент, який застосовує ця торгова методика, носить назву Heiken Ashi, який необхідний для відображення на графіку згладжених японських свічок. Оптимізувати цей інструмент необхідно так, як це показано на наступному фото.

strategiya-green-fire

Другим інструментом, який необхідний для коректного функціонування стратегії Green Fire, є модифікована версія звичних ковзають середніх, яка носить назву «MA in Color Applied Price». Вам необхідно перенести цей інструмент з періодом 12 на застосовуваний торговий графік для виявлення місць повороту панівної тенденції. Налаштування інструменту повинні виглядати так, як це показано на наступному малюнку.

strategiya-green-fire

Третім інструментом, який нам буде потрібно для укладення угод, є звичайна змінна середня. Як виглядають її налаштування, відображує на наступному фото.

strategiya-green-fire

Останнім інструментом є Trend Lord, який відображається на торговому графіку у вигляді гістограми. При активації цього інструменту необхідно вибрати період 21, як це показано на наступному фото.

strategiya-green-fire

Після того, як ви перенесете всі інструменти на торговий графік, перед вами відкриється така ж картина, як на наступному фото.

strategiya-green-fire

Щоб не витрачати зайвий час на оптимізацію всіх перерахованих вище інструментів, ви зможете скористатися шаблоном стратегії Green Fire, скачати який можна за допомогою розташованої нижче посилання.

Особливості відкриття позицій

Для укладення угод на покупку відповідно до норм стратегії Green Fire, необхідно дочекатися дотримання наступних умов:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  1. Свічки на торговому графіку повинні бути висхідними і мати зелений відтінок.
  2. Крива LWMAдолжна знизу перетнути звичайну ковзаючу середню. У момент перетину вона повинна змінити свій відтінок з червоного на зелене.
  3. Стовпці алгоритму Trend Lord повинні володіти зеленим відтінком.

Як виглядає оптимальна ситуацій для відкриття ордера на покупку, ви можете побачити на зображенні, розміщеної нижче.

strategiya-green-fire

Після укладання угоди слід встановити Stop-Loss поблизу від минулого мінімального значення цінового рівня. Оптимальний розмір Take-Profit повинен бути в два рази більше значення Stop-Loss.

Для укладення угоди на продаж слід дочекатися дотримання наступних умов:

  1. Свічки на вживаному торговому графіку повинні бути спадними і володіти червоним відтінком.
  2. Крива LWMA повинна зверху перетнути ковзаючу середню і змінити свій відтінок на червоний.
  3. Стовпці інструмента Trend Lord повинні володіти червоним відтінком.

Як виглядає відповідний момент для створення позицій на продаж, ви можете побачити на наступній картинці.

strategiya-green-fire

Розробники цієї стратегії рекомендують використовувати для відкриття ордерів лот в розмірі не більше 2% від наявного депозиту.

Покращуємо торгову стратегію Green Fire

Це були правила застосування стратегії Green Fire, сподіваюся з ними ви розібралися, якщо що задавайте свої питання, обов`язково відповім. Тепер хочу розповісти вам про способи поліпшення даної торгової методики.

При появі сигналу на вхід можна здійснити вхід в ринок відразу двома угодами, загальний розмір яких не повинен перевищувати двох відсотків від наявного капіталу. Перший ордер рекомендується відкрити з тейк-профітом, встановленим біля стопа другого. А профіт для другого ордера можна виявити за допомогою рівнів Фібоначчі, встановивши його біля рівня 261,8 або 426,6%.

strategiya-green-fire

Супровід угод можна здійснювати за допомогою ручного трейлинг стопа. Як тільки ціна дійде до першого тейк-профіту, стоп другого ордера рекомендується перенести в беззбиткове положення. Далі вже стежимо за подальшим рухом ціни без будь-якого ризику. У міру руху ціни в вигідну для нас сторону стоп-лосс також можна поступово пересувати.

Хочу відразу зазначити, що це тільки один можливий метод установки тейк-профітів. Ви можете встановити тейк-профіти і Люби іншим способом. Можна встановити тейк-профіт ні біля стопа іншого ордера, а біля рівня 138,2%, а другий тейк вже біля рівня 261,8%. Можна також входити в ринок тільки одним ордером і закривати його поступово в міру руху ціни в потрібну нам сторону. Тут варіантів безліч, так що можете протестувати всі можливі способи і вибрати для себе найбільш вдалий.

Якщо у вас є свої ідеї поліпшення даної торгової методики, я буду рада, якщо ви з ними поділіться. Залишайте свої пропозиції в коментарях, я обов`язково на них відповім.

З усього сказаного можна зробити висновок, що Green Fire є досить ефективною торгової методикою, яка відрізняється простотою в застосуванні, так що раджу придивитися до неї всім початківцям трейдерам. До того ж, дана торгова стратегія є безпечною торгової методикою, так як ризик одного входу не перевищує 2% від наявного депозиту. А що стосується прибутку, то при сприятливому збігу обставин вона вам приємно здивує.