Графіки Хрестики нулики для бінарних опціонів

Графік Хрестики нулики це такий вид графіка, який дозволяє трейдеру робити власні середньо і довгострокові прогнози на фінансових ринках. Тобто, цей вид графіка є сам по собі аналітичною системою, також, як, наприклад, японські свічки і бари.

Побудова графіка Хрестики нулики здійснюється за наступним алгоритмом: Х (хрестик) і О (нулик) складають колонки, в яких демонструється зміна цін з застосованим фільтром. При цьому, хрестики означають зростання вартості базового активу, а нулики, навпаки, зниження вартості. При цьому, формування нової клітини відбувається тільки тоді, коли відбувається зміна ціни. У графіка є своя настройка, яка полягає у визначенні розміру однієї клітини. Це і буде умовно показувати розмір руху ціни, що відображаються на цьому виді графіка.

Іншими словами, розміром клітини визначається кількість пунктів, яке вартість базового активу повинна подолати від поточної клітини. Якщо відбувається подолання попередньої клітини на кількість пунктів, що дорівнює формуванню нової клітини, він з'являється на графіку. Наприклад, якщо ціна базового активу виросла на кількість пунктів, що дорівнює трьом розмірам формування клітини, на графіку з'являться три клітини вгору.

Коли на ринку відбувається розворот цінового руху, починається формування нового стовпчика. Якщо на зростаючому ринку відбувається розворот, починає формуватися стовпець з нулями. Також, у кожного графіка Хрестики нулики є своя настройка параметрів розвороту. В цьому випадку, виставляється кількість пунктів, яке ціна повинна пройти в зворотному напрямку для того, щоб почав формуватися новий стовпець. Наприклад, якщо базовий актив знаходиться у висхідному тренді, на графіку будуть з'являється стовпці хрестиків при проходженні ціною певної кількості пунктів. Як тільки ціна розгорнеться на певну кількість пунктів в протилежну сторону, на графіку почнеться новий стовпець нуликів.

Важливо пам'ятати про наступні важливі аспекти: На графіках Хрестики нулики немає як такої тимчасової шкали (за аналогією з тиковими графіками). Тому формування колонки може тривати від декількох хвилин до декількох годин і навіть більше. Кожна клітина на графіку хрестики-нулики показує не визначене цінове значення, а діапазон, в рамках якого відображені всі цінові коливання.

Графік хрестики-нулики можна використовувати в якості самостійно торгової системи. Наприклад, вони непогано відображають зміни цінового руху. Якщо починається побудова нового стовпця в протилежну сторону, значить, на ринку відбувається розворот тренда. Також, цей вид графіка непогано показує рівні підтримки і опору. При цьому, дані рівні з огляду на особливості побудови графіка завжди будуть горизонтальними. Поява декількох підряд колонок, наприклад, з клітинами Х на одному рівні говорить про формування рівня опору.

Для того, щоб побачити на графіку трендовую лінію, необхідно провести риску під кутом 45 градусів. Це знову ж таки пов'язано з особливостями побудови даного виду графіків. Слід зазначити, що положення трендової в графіку хрестики-нулики не збігається з трендового в графіках типу японські свічки або бари. Це відбувається з тієї причини, що насправді, хрестики-нулики не відображають реальні екстремуми ринку.

Таким чином, графік хрестики-нулики є досить своєрідним і поєднує в собі риси тимчасових і позачасових графіків. Трейдери, які розуміють його суть можуть досить легко застосовувати цей вид графіка на практиці.