Графік каги. особливості застосування

grafik-kagi

Японці здавна відрізнялися своєю винахідливістю. Напевно ви вже знаєте, що японські свічки стали нам доступні саме завдяки японцям. Трейдери Японії розробили масу різноманітних інструментів, які роблять аналіз і торгівлю на ринку Форекс набагато простіше. Яскравими прикладами є японські свічки, графіки Ренк і так далі.

Сьогодні я вирішила розповісти вам про ще одну розробку японських трейдерів, а саме про Графік Каги, який являє собою унікальний в своєму роді інструмент для торгівлі.

У чому полягає унікальність Графіка Каги

Спочатку графік Каги створювався для виявлення сильних трендів і виявлення значних коливань цінового рівня, під впливом яких ціна може істотно піти в одну зі сторін.

Застосовуючи даний інструмент в торгівлі, трейдер може не звертати увагу на час.

В такому випадку трейдеру доведеться максимально зосередитися на русі цінового рівня, щоб визначити потенційні екстремуми. Як виглядають графік Каги в дії, ви можете побачити на наступній картинці.

grafik-kagi

Як ви могли помітити, графік Каги будується в окремому вікні під графіком ціни. Він виглядає у вигляді кривої, яка рухається то в вертикальному, то в горизонтальному напрямку і постійно змінює свою товщину в залежності від панівної сили тенденції на ринку. Примітний той факт, що японці кожному відрізку дали своє ім`я, хоча це їм властиво.

  • Ян - так японці прозвали товсту лінію, яка розташовується вертикально.
  • Інь - це теж вертикальна лінія, але більш тонка.
  • Плече - це горизонтальний відрізок, який з`єднує між собою відрізки Ян і Інь.
  • Талія - це такий же відрізок, як і попередньої, тільки він з`єднується відрізки Ян і Інь в нижніх точках.

Як виглядають плече і талія, ви можете побачити на наступній картинці:

skachat-grafik-kagi

Тут варто відзначити, що якщо на графіку Каги з`являється відрізок Ян, то це говорить про те, що на ринку ціна пішла в зростання, відповідно можна задуматися про відкриття угод на покупку.

chto-takoe-grafik-kagi

У разі якщо став з`являтися відрізок Інь, то це говорить про те, що на ринку зародилася спадна тенденції і варто задуматися про відкриття угод на продаж.

Іноді лінії Інь і Ян можуть змінювати один одного, все залежить від поточної ситуації на ринку.

При використанні графіка Каги важливо стежити за відстанню, на яке ціна пішла вище горизонтальних відрізків, щоб Інь і Ян помінялися ролями. Яке відстань повинна пройти, щоб це сталося? Для ринку Форекс оптимальним відхиленням прийнято вважати 0,4-1%, а для фондового ринку - 5%.

Завантажити Графік Каги ви можете за посиланням, розташованій ніже.Его установка здійснюється так само, як і будь-якого іншого індикатора. Сподіваюся, тут у вас не виникне труднощів.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Правила застосування графіка Каги в торгівлі

Відразу хочу відзначити, що графік Каги не відрізняється простотою в застосуванні і вимагає від трейдера певних навичок і досвіду. Я вам розповім про деякі рекомендації щодо застосування, які, можливо, допоможуть вам в освоєнні даного інструменту. Японці радять використовувати графік Каги наступним чином:

  • Під час утворення лінії Ян, відкривати угоду на покупку.
  • У разі утворення лінії Інь - угоди на продаж.

Для більш наочного розуміння, пропоную вам розглянути кілька прикладів.

grafik-kagi

Зверніть увагу на малюнок, представлений вище. Як ви могли помітити, на графіку Каги з`явився відрізок Ян. У випадку, якби ми в цій точці відкрили довгу позицію, ми б змогли непогано заробити, так як, як ми бачимо, ціна в подальшому пішла вгору.

grafik-kagi

Погляньте на наступний малюнок. Тут ви бачите, що відрізок Ян плавно переходить в Інь (лінія стала тонше). У випадку, якби ми в цій точці створили угоду на продаж, ми б змогли непогано заробити, так як в подальшому ціна пішла вниз.

У разі якщо на графіку Каги стало з`являтися велика кількість плечей і талій, то можна говорити про швидку зміну тренда.

У разі якщо на графіку з`явилося 10 плечей і талій, то це говорить про те, що ринок знаходиться в зоні перекупленності або перепроданості в залежності від поточної тенденції. Володіючи цими знаннями, ви можете зловити новий тренд в момент його зародження, що дозволить вам непогано заробити на тенденції.

Можна також за допомогою графіка Каги стежити за рівнями підтримки / опору, але тут є один нюанс, який полягає в тому що, плечі і талії далеко не завжди себе відпрацьовують. Використовуючи Каги таким чином, потрібно бути гранично уважним, щоб не помилитися. Якщо ви новачок на ринку Форекс, раджу вам відмовитися від такого способу застосування.

Плюси і мінуси графіків Каги

Графік Каги відноситься до категорії інструментів для проведення технічного аналізу. У даного інструменту, як і у будь-якого іншого, є як переваги, так і недоліки. Головна його перевага полягає в тому, що він дозволяє сконцентруватися саме на русі цінового рівня. З ним вас не буде хвилювати, коли сталося закриття і відкриття свічки.

В цьому плані графік Каги нагадує графік Ренк. Ще один плюс полягає в тому, що Каги можна використовувати на будь-яких валютних парах, головне - правильно оптимізувати настройки.

До недоліків даного інструменту можна віднести складність у застосуванні, особливо початківцям трейдерам у зв`язку з великою кількістю термінології. Ще один мінус полягає в тому, що Каги сильно спізнюється за графіком ціни, що в момент появи флета може привести до відчутних для вашого депозиту втрат.

Я вам розповіла про те, що таке графік Каги і, як його використовувати в торгівлі. Графік Каги являє собою досить ефективний інструмент, який може приносити прибуток. Хочу відразу зазначити, що інструменти, які відкидають фактор часу, не можуть похвалитися попитом серед трейдерів. Проте, трейдери, які змогли впровадити Каги в свою торговельну стратегію, дуже задоволені ним, так як він допомагає їм непогано заробляти.