GrandOption. com: відгуки та огляд брокера

Брокер Grandoption це молода компанія, яка порівняно недавно почала здійснювати свою діяльність. Перевага брокера полягає в застосуванні сучасної платформи для торгівлі опціонами. Про нюанси роботи з компанією Ви можете дізнатися в даному огляді з відгуками трейдерів.

З БЕРЕЗНЯ 2017 року БРОКЕР GRANDOPTION ПЕРЕСТАВ ПРИЙМАТИ КЛІЄНТІВ. БРОКЕР ПРИПИНЯЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ. ЯКЩО У ВАС Є ВІДКРИТО РАХУНКИ У НЬОГО - виводити гроші. НОВІ РАХУНКИ НЕ ВІДКРИВАЙТЕ.

  • Зміст огляду
  • Загальна інформація
  • Торгова платформа
  • Навчання трейдерів
  • Виведення коштів
  • Відгуки трейдерів
"raiting_star" itemtype="//schema.org/Book">"raiting">"raiting_info" itemprop="aggregateRating" itemtype="//schema.org/AggregateRating">
Рейтинг: 2. 3
проголосувало: 2
Коротка інформація
Демо рахунокНі
РегуляціяCySec
ПлатформаTechFinancials
Депозит/Лот250/24
Мобільна версіяЄ
Можливі виплати88%
Всього активів111
Валюта рахунку
Бонус50%
Мова інтерфейсу
Типи опціонівЦіна вище/нижче, Короткострокові, Один дотик, Кордон
Типи введення/виведення коштів

Сигнали для GrandOption. com

Загальна інформація про компанію

Брокер Grand Option здійснює свою діяльність з вересня 2013 року. Вони відноситься до компанії Rodeler Limited, яка має головний офіс на Кіпрі. Внаслідок цього брокер отримав саме кіпрську ліцензію для здійснення своєї діяльності в області бінарних опціонів. Перевагою ліцензії CySec є те, що вона визнається всіма країнами ЄС і висуває дуже жорсткі вимоги до брокерів в плані безпеки розміщення грошових коштів клієнтів. В результаті можна говорити про те, що незважаючи на те, що даний брокер дуже молодий, він має всі необхідні документи, щоб вважатися надійної та безпечної компанією.

Grandoption com пропонує досить зручну і просту платформу для роботи, в якій все спрощено та вимагає від трейдера тільки здійснення базових кроків з купівлі лота. Для роботи є понад 100 активів, велика частина яких знаходиться в роботі більшу частину часу. До цього необхідно додати той факт, що кожному трейдеру надається доступ до безкоштовних сигналах для торгівлі, які формуються на основі аналізу ринку, що здійснюється провідними експертами компанії.

Торгова платформа

Брокер grandoption com надає трейдерам сучасну торговельну платформу, яка зручна для роботи, як початківців, так і досвідчених інвесторів. Компанія надає Вам можливість виходу на ринок за допомогою покупки певного активу, в тому числі і таких інструментів, які торгуються тільки на фондових біржах світу. У процесі торгівлі опціонами трейдеру необхідно тільки вказати основні параметри (базовий актив, напрямок торгу, вартість опціону і час експірації).

Навчання трейдерів

Одним з козирів брокера Grand Option є його навчальна програма, яка спрямована на те, щоб надати користувачеві максимально повну інформацію про самому брокера, можливості його платформи для торгівлі, а також про бінарних опціонах в цілому. Тут кожен користувач знайде щось корисне для себе, оскільки матеріалів для ознайомлення дійсно багато.

Навчальний центр Grand Option. com дозволяє ознайомитися, як з текстовою, так і з відео інформацією. Причому відео на сайті досить багато і всі вони спрямовані на загальне уявлення бінарних опціонів, а також на навчання основам технічного аналізу ринку. Ці ролики розділені на дві категорії, які розраховані для початківців і досвідчених трейдерів. Так само в навчальному центрі представлені електронні книги, в яких розповідається про базові поняття торгівлі на ринку.

Виведення коштів

Перед тим, як провести виведення коштів з сайту брокера Grandoption необхідно пройти процедуру активації облікового запису. Це стандартна процедура, яка покликана забезпечити більшу безпеку Ваших коштів. Фактично Ви підтверджуєте брокеру своє право на управління аккаунтом, наданням відповідних документів. Після цього можна здійснювати повноцінний висновок грошей.

У брокера даного брокера виведення коштів повністю автоматизований. Для цих цілей застосовуються ті ж платіжні системи, які застосовуються для внесення грошей на рахунок. Кожен трейдер може один раз в місяць без додаткових комісій вивести зі свого рахунку у брокера будь-яку суму. Подібні операції займають, як правило, до 7 робочих днів, в залежності від типу платежу. Максимальні терміни характерні для банківських переказів.

Відгуки про брокера Grand Option

Ми представляємо Вам відгуки трейдерів про брокера grandoption, які надійшли на адресу нашого порталу.

Відгуки початківців трейдерів

Брокер GO це дуже хороша компанія, яка дозволила мені легко почати торгівлю опціонами на 60 секунд. У цього брокера такі торги дуже зручний і прості, а найголовніше, вони мають високий відсоток виплати по всіх активів. Я задоволений від роботи з цим брокером.
Ігор, 21 рік, Тверь

Відгуки професіоналів

Перш за все, хочу відзначити, що GO це сертифікований брокер, який володіє ліцензією CySec. У зв'язку з цим немає ніяких побоювань того, що з нашими грошима, щось може трапитися. Для цього ліцензія і виходила, щоб гарантувати клієнтам безпеку вкладень. Особисто я працюю тільки з сертифікованими брокерами, чого і Вам бажаю. А що стосується самого grandoption, то внутрішня частина роботи з цією компанією на високому рівні. Платформа працює швидко. Тому я і вибрав цього брокера. Плюс до всього - відгуки про GrandOption com в масі своїй позитивні.
Максим, 35 ​​років, Іжевськ

Всі відгуки на сайті є особистою думкою трейдерів і не відображають характер ризику бінарними опціонами.

Бінарні опціони - високоризикованих фінансовий інструмент, робота з яким пов'язана з ризиком повної втрати депозиту. Досягнуті в минулому і в сьогоденні результати не є гарантією стабільних результатів в майбутньому.

Починаючи з 2016 року ГрандОпціон і компанія Rodeler Limited надає свої послуги тільки трейдерам, які проживають на території ЄС!