Грааль на форекс. стратегія Лінди Рашке

graal-na-foreks

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні ми з вами поговоримо про Грааль на Форекс, а саме про стратегію, яка називається «Святий Грааль». Дана торгова методика передбачає застосування інструменту ADX, який призначається для виявлення сили тренда.

Вперше дана стратегія була протестована Ліндою Рашке, саме вона першою і описала дану торговельну методику в своїй книзі.

Індикатори для Грааль стратегії

Грааль на Форекс призначається для застосування на парах з високою волатильністю, що стосується тайм-фрейму, то стратегія підходить для застосування на денному графіке.Стратегія «Святий Грааль» передбачає використання наступних індикаторів:

  1. EMA з періодом 20 із зсувом 3. Даний інструмент потрібен нам для виявлення місць для створення позицій.
  2. Інструмент ADX (період 14) з рівнями 16 і 30. Даний інструмент необхідний для виявлення сили тренда. Рівень 30 необхідний для відсіювання слабких рухів. Відкривати угоди по Граалю рекомендується тільки в тому випадку, якщо крива ADX розташовується вище рівня 30.

Хочу відразу зазначити, що спочатку дана торгова методика розроблялася для фондового ринку, звідси випливають рекомендації щодо тайм-фрейму. Дана торгова методика була створена для ведення торгів на денному часовому інтервалі.

Ключова ідея стратегії Грааль

Основна ідея Грааля на Форекс полягає в звичній відпрацювання тенденції. При виникненні на графіку потужної тенденції, крива індикатора ADX починає рости, досягаючи критичного рівня, після чого ціновий рівень зобов`язані виконати корекцію до ковзної середньої (автор стратегії називає таке явище відновленням). Саме в цей момент і рекомендується здійснити відкриття угоди.

В ході торгівлі потрібно стежити за показаннями ADX, будь-який вхід рекомендується здійснювати при знаходженні кривої вище значення 30. За допомогою напрямку кривої індикатора можна виявляти те, що відбувається на ринку, якщо крива рухається вгору, значить тренд посилюється, а якщо вниз - слабшає. Звичайно ж, точність визначення тенденції є ключовим фактором стратегії «Святий Грааль».

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Отже, створення позицій на покупку рекомендується здійснювати при виконанні наступних умов:

  1. На ринку спостерігається чітко виражений висхідний тренд.
  2. Крива інструменту ADX розташовується вище рівня 30. graal-na-foreks
  3. Після цього чекаємо відкат ціни до ковзної середньої.
  4. Після того, як свічка зверху перетне ковзаючу середню, необхідно відкривати відкладену угоду Buy Stop в точці максимального значення свічки. Stop-Loss розміщується в точці мінімального значення цієї ж свічки. А тейк-профіт розміщується на попередньому локальному екстремуму.

graal-na-foreks

Угоди на продаж рекомендується відкривати при виконанні наступних умов:

  1. На екрані чітко видно спадна тенденція.
  2. Крива індикатора ADX розташовується над відміткою 30.
  3. Далі необхідно дочекатися поки ціна не відкотитися до ковзної середньої.
  4. Після того як свічка перетне ковзаючу середню знизу, необхідно створити відкладену угоду Sell Stop в точці мінімального значення свічки. Stop-Loss розміщується на максимумі цієї ж свічки. А тейк-профіт слід встановити на попередньому локальному екстремуму.

Для мінімізації збитків можна також застосовувати ручний трейлинг-стоп. Переносити стоп потрібно по мінімумам або максимумів свічок.

graal-na-foreks

Якщо ціна рухається у вигідному для трейдера напрямку, тоді стоп рекомендується поступово пересувати по мінімумам (при висхідному тренді) попередніх днів до тих пір, поки не спрацює тейк, або за максимумами денних свічок (якщо на ринку спадний тренд).

Завантажити готовий шаблон для стратегії Грааль ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Як ви могли помітити стратегія досить проста, так що раджу придивитися до неї всім новачкам на ринку Форекс.