GOption - огляд брокера та відгуки про нього

Брокер GOptions пропонує трейдерам торговельну платформу для бінарних опціонів, на якій представлені всі основні типи контрактів, які використовуються більшістю інвесторів. У сьогоднішній статті ми поговоримо про можливості брокера, його відмінні особливості, а також розглянемо відгуки трейдерів про GOptions com.

Загальний опис

Компанія GOptions, згідно з описом на сайті брокера, почала працювати з 2009 року. Однак, спочатку це була не брокерська компанія, оскільки в 2009 році бінарні опціони тільки-тільки почали поширюватися по світу, а G Option це далеко не лідируюча компанія, яка першою почала просувати цей продукт.

До особливостей брокера, за його словами, слід віднести максимальну орієнтацію на клієнта. Для цього надаються сучасні послуги, щоб кожна людина, навіть без досвіду в трейдингу, міг без праці освоїтися на платформі і почати торгувати. Для цього в штаті GOption зібрані професійні трейдери, які готові відповісти на будь-які питання клієнтів, включаючи і торгові консультації з аналітикою і прогнозами руху котирувань головних базових активів, з яким працює більшість трейдерів.

Торгові умови

 • Мінімальний депозит - 200 доларів
 • Мінімальний лот - 25 доларів
 • Мінімальний лот опціонів 60 секунд - 5 доларів
 • Максимальна прибутковість - 90%
 • Кількість контрактів - 8
 • Базові активи - валюта, акції, індекси, товари
 • Демо рахунок - немає
 • Регуляція - немає

Реєстрація рахунки

Перший етап торгівлі - реєстрація аккаунта. З його допомогою в подальшому буде проводитися доступ до особистого кабінету трейдера, що дозволить вести торгівлю без будь-яких обмежень. При реєстрації буде необхідно вказати особисті дані про себе. Уважно підходите до заповнення цієї форми, і стежте за достовірністю інформації. Надалі, Вам буде необхідно підтвердити документально ці дані при проходженні верифікації рахунку. Це стандартна процедура, яка практикується багатьма брокерами.

Реєстрація у GOptions займає буквально кілька хвилин, після чого можна переходити до поповнення рахунку і вже після цього починати торгівлю. Звертаємо увагу, що демо рахунок GOption не надає. Тому вчитися торгувати Вам доведеться в режимі реального часу на своєму власному рахунку. Тому підходите до торгівлі вкрай виважено і починайте торгувати на реальні гроші тільки після того, як розробили власну стратегію і досконально розумієте особливість ринку.

Якщо у вас виникають проблеми з реєстрацією - звертайтеся в службу підтримки брокера support @ wp. spotoption com. Також для спілкування доступна служба підтримки через чат.

Типи рахунків

Мінімальний депозит у GOptions відповідає сумі в 200 доларів. В цьому випадку Вам надає "мікро" рахунок, який великих бонусів не пропонує. Його головні переваги - бонусні нарахування на кожне поповнення рахунку. Їх величина може досягати до 25%. Крім того, починаючи з цього рахунку, щодня надається ринкова аналітика. Звертаємо Вашу увагу, що бонуси у GO необхідно відпрацьовувати. Необхідно буде зробити оборот в 15 разів перевищує суму бонусу, яку надав брокер. Серед інших рахунків брокера можна виділити:

 1. Міні (500-
 2. )
 3. Стандартний (1000-4999)
 4. Золотий (5000-
 5. 9)
Віп (10000 і більше)

Головна відмінність всіх цих рахунків в наявності без ризикових операцій і їх кількості. Всього таких угод допускається до чотирьох, але відрізняється, але сума компенсації відрізняється в залежності від типу рахунку від 25 до 500 доларів.

Торгова платформа

Платформа брокера GOptions є стандартною, якщо можна так висловитися, і мало, чим відрізняється від платформ, які пропонують для торгівлі інші компанії в сфері бінарних опціонів. Тут представлено вісім типів контрактів, які можна укладати на різні активи. Найбільший вибір активів представлений в розділі валютних пар, а також акцій.

Сама платформа досить настроюється - трейдер отримує можливість налаштувати зовнішній відображення платформи, а також провести автоматичний технічний аналіз ринку, який заснований на популярних індикаторах. Цей аналіз в режимі реального часу здатний дати рекомендацію про те, в якому напрямку слід торгувати по конкретному активу.

Типи контрактів

Бінарні опціони.

Класичні угоди. Їх суть полягає в простому прогнозі - виявиться ціна вище поточного рівня або нижче нього. Ніяких додаткових особливостей за даним контрактом брокер не пропонує. Мінімальна інвестиція в таку угоду - 25 доларів.

Пари.

У своїй суті це аналог класичних цифрових опціонів. Відмінність тільки одне - змінений базовий актив. Вірніше в даному випадку в якості базового активу виступає пара активів. Наприклад "нефть-золото". В цьому випадку трейдер прогнозує, наскільки котирування нафти зміняться щодо котирувань золота.

Довгостроковий.

Черговий аналог класичних опціонів. В даному випадку відмінність стосується часу експірації. Довгострокові контракти купуються на час від 1 доби і більше. При цьому мінімальний лот не змінюється, а прибутковість стає нижче. Це пояснюється тим, що довгострокове рух ціни більш передбачуване.

60 секунд.

Це короткострокові угоди, які можна укладати на такі експірації, як 30 секунд, 6 0секнду, 1. 5, 2 і 5 хвилин.Це найбільш ризиковані угоди, але і мінімальний лот тут найнижчий - всього 5 доларів. Для отримання виплати потрібно просто вгадати рух ціни на невеликий часовий інтервал вперед.

Один дотик.

Досить специфічний, але дуже прибутковий тип угоди. Досить сказати, що один опціон може принести Вам прибуток до 500%. Але це дуже складні контракти, оскільки від трейдера потрібно вказати не тільки напрямок руху ціни, але і силу цього руху.

Сходами.

Найбільш гнучка угода, яка дає трейдеру можливості по гнучкою налаштування угод. Для кожного активу пропонується 5 рівнів, кожен з яких має по два напрямки: верх і низ. Фактично виходить одноразова можливість працювати з 10 різними контрактами, кожен з яких має свою унікальну прибутковість. Мінімальна інвестиція - 50 доларів.

FX/CFD.

Це бінарний аналог форекса, хоч і дуже приблизний. Фактично Ви вказує суму, яку інвестуєте в угоду, а також кредитним плечем задаєте вартість одного пункту. На підставі цих даних платформи вираховується стоп лосс і тейк профіт. Як тільки ціна досягне одного з цих рівнів - угода закриється.

Слідувати за лідером.

Брокер пропонує копіювати угоду інших трейдерів. Для цього надається інформація про прибутковість торгівлі трейдера. Ви можете буквально в одні клік підключитися до будь-якого трейдеру і почати копіювати його угоду.

Навчання торгівлі

Навчання торгівлі з боку брокера це важливий крок, який не можна недооцінювати. Особливо це важливо для початківців трейдерів, які тільки починають свій шлях в інвестуванні.

У плані навчання брокер GOptions надає, скоріше, необхідну, ніж достатню інформацію. З її допомогою можна зрозуміти, що таке ринок, що таке бінарні опціони, які бувають стратегії і так далі. Але абсолютно не можна сформувати правильне уявлення про торгівлю, а також про те, що впливає в більшій мірі на результат.

Банківські операції

Введення грошей на рахунок у GOption здійснюється відразу після реєстрації. У цей момент у Вас в розпорядженні є повноцінний акаунт, з якого можна вести торгівлю, але тільки після внесення депозиту. Для поповнення рахунку доступні різні платіжні системи, включаючи банківські карти і прямі перекази коштів. Мінімальна сума внесення на рахунок - 200 доларів.

Гроші зараховують на баланс моментально, через кілька секунд після завершення і підтвердження самого платежу.

Виведення коштів у GOption здійснюється після проходження верифікації аккаунта. Для цього менеджеру компанії Вам буде необхідно надати документи, які підтверджують достовірність даних, зазначених при реєстрації. Фактично це є гарантом того, що це саме Ви є власником облікового запису, а значить, маєте права на управління рахунком.

Виводити кошти можна безкоштовно тільки на кредитну карту. В цьому випадку платіж може займати до 1 тижня, але ніяких комісій не стягується. Якщо Ви хочете вивести гроші за допомогою банківського переказу, то необхідно буде додатково сплатити комісію, яка складає 25 доларів.

  Переваги та недоліки
 • Високий відсоток прибутковості по класичним контрактами. Найчастіше прибутковість опціонів може досягати до 90% від суми інвестиції.
 • Швидкість роботи платформи, а також її функціонал. Тут представлено все, що може знадобитися трейдеру для проведення торгівлі, включаючи аналітику і рекомендації. Сама ж платформа збоїв практично не дає.
 • Невелика кількість способів поповнення торгового депозиту. Це особливо помітно, якщо Ви вирішите використовувати електронні платіжні системи для внесення депозиту.
Відсутність ліцензій. У брокера немає ніяких документів, які підтверджують його спроможність, а також підпорядкування хоч якимось міжнародним чи регіональним фінансовим інститутам.

Відгуки трейдерів про GOptions com


Я новачок, і GOptions це мій перший брокер, тому я і хочу залишити свій позитивний відгук. Компанія дійсно дуже хороша, і мені пощастило, що я до них потрапила. З перших днів брокер надав мені персонального менеджера, оскільки я відразу сказала, що досвіду у мене немає і мені потрібна людина, яка буде мене навчати. Не можу сказати, що мені розкривали секрети торгівлі. Ні. Але загально уявлення скласти допомогли. Також мені дуже сподобалася можливість копіювати угоди успішних трейдерів. Я знайшла в списку американця, який торгує більш, ніж з 80% прибутку, і заробляю.

Марина, 24 роки, Санкт-Петербург.


Я не вважаю себе професійним трейдером, але досвід торгівлі у мене вже досить великий. У тому числі і досвід роботи з різними брокерами. Багато в чому через це я зважився написати Вам відгук про GOptions, щоб новачки могли зрозуміти, що це за компанія. Відразу хочу сказати, що їх легенда про бажання зробити всіх щасливими - дурниця повна, яка стає очевиднішим від того, що брокер заявляє про нібито роботі з 2009 року на ринку. Це не так, вони з'явилися набагато пізніше. Ще один важливий момент - у них взагалі немає ліцензій. Чому, якщо з 2009 році працюють успішно? Адже сьогодні практично всі мають ліцензії, а у цього брокера нічого немає. Загалом я б ніколи з цим брокером не працював, до того ж у них незрозуміла політика виведення коштів. Як я не намагався у Сапорта вивідати скільки обробляється заявка - успіху немає. Кажуть, що 1 тиждень, але є ще цілий список пунктів, за якими платіж може бути затриманий або взагалі скасований..

Олександр, 33 роки, Москва.