Акції google мають оптимістичні прогнози

Акцій Алфавіт Inc (NASDAQ: GOOG) посковзнулися протягом майже двох тижнів. Починаючи з 24 жовтня, акції Google втратили чотири відсотки своєї вартості, хоча як здавалося вони готові встановити нові рекордні максимуми. Чи втратили свій блиск паперу Google?

Навпаки - в разі Google, вони ніколи не були сильнішими. У всякому разі, інвестори могли б розглянути недавнє падіння як можливість потрапити в GOOG за дешевшою ціною. Останні квартальні результати, безумовно, підтвердили вигідні позиції Google, які мають тонни готівки, більш високий, ніж будь-коли зростання реклами, а також великі плани. Що ще він повинен мати, щоб продемонструвати свій величезний потенціал?

Якщо GOOG акції втратили частину вартості і від його рекордно високого рівня в останні кілька днів тому що інвестори побоюються постійного антимонопольного розслідування ЄС. Правда, якщо слідчі отримують свій шлях, і суддя винесе рішення на їхню користь, Google, можливо, доведеться розщедритися на $ 12 0 млрд у вигляді штрафів. Це не ідеальний результат, але Google має ресурси щоб заплатити штраф не зачіпаючи свої плани зростання і диверсифікації.

Корпорація Apple (NASDAQ: AAPL) стикалася з подібною проблемою у вересні з порівнянними фінансовими наслідками (також з ЄС) в 12 0 млрд $. При цьому акції Apple торгуються на найвищому рівні з червня минулого року.

Так що тепер, давайте розглянемо відмінний квартал Google.

Результати Google говорять самі за себе

Алфавіт Inc, Google материнська компанія представила більш високі, ніж очікувалося результати за третій квартал 2016 року - чистий прибуток в розмірі $ 5060 млн . Це $ 7, 25 на акцію, у порівнянні з $ 5, 73 за акцію в минулому періоді. Без урахування разових витрат, прибуток на акцію (EPS) склала $ 9, 06, що на $ 0, 43 краще, ніж прогнозував Reuters . Виручка виросла на 20% до $ 22450000000 , ще раз перевищивши очікування 20 0 млрд $.

Цифри, які також вказують на продовження можливості зростання, приходять від вирішального доходу від реклами. Чудовий зростання на 18% , досяг $ 19, 8 млрд .

Користувачі натиснули на 33% більше оголошень.

Це зростання прискорюється з другого кварталу. Це правда, що середня ціна, сплачена рекламодавцем на Google впала, але доходи говорять самі за себе.

Саме цей вид успіху, який привернув регуляторів ЄС, стеження в практику конкуренції. Справа в тому, незалежно від результату, зростання не збирається сповільнюватися. Встановивши цей основний принцип, Google відкинув звинувачення в тому, що він спотворив конкуренцію. ЄС звинувачує «Google Shopping» і «AdSense» в нанесенні збитку своїм конкурентам в ЄС. Іншими словами, ЄС стурбований домінуючим становищем Google.

Google заперечує звинувачення.

Простіше кажучи, ЄС звинувачує його зміни результатів пошуку таким чином, що конкуренти отримують менше видимість. Google, однак, заперечує саме визначення «інтернет - магазини», використовуваних владою ЄС. Але точка, на якій наполягає Google в тому, що споживачі змінили свої звички. Вони не відвідують певний веб - сайт, як Amazon. com, покупці шукають товари в пошукових системах, щоб порівняти ціни.Вони досягають сайтів продавців, по - різному.

Навіть в гіршому варіанті, згідно з яким компанія повинна буде заплатити кілька мільярдів доларів у вигляді штрафів, материнська компанії Google Alphabet Inc має 83, 0 $ млрд грошових коштів на балансі, а суперечка ЄС проти Google далекий від завершення. В кінці цього процесу, Google може мати ще більше грошей в розпорядженні. Компанія зарекомендувала себе як банкомат.

Акції Google можуть коштувати більше $ 1000 в майбутньому. Батько компанії Google розглядає перспективи зростання довгострокових і середньострокових періодів.

Таке бачення Alphabet Inc, що він почав працювати на тому, що може бути одним з наступних великих речей : поєднання фармацевтичної медицини та інформатики. Google вже об'єднали свої зусилля з Sanofi SA для поліпшення лікування діабету.

Проект « Google Car «, який розробляє програмне забезпечення і операційну систему, яка може домінувати в авто наступного покоління. Акції Google, як видається, готові щоб досягти великих висот в 2017 році і за його межами.