Google знову "забанили" в Китаї, що може позитивно відбитися на акціях китайського конкурента Baidu. com (BIDU).

Всі інтернет-сервіси компанії Google Inc (GOOG) були заблоковані сьогодні китайською владою за даними сайту моніторингу мережі Інтернет GreatFire. org, що стало безпрецедентним кроком влади щодо збільшення цензури в країні навіть для китайського уряду і знайшло позитивне відображення в котируваннях домашніх пошуків країни, таких як Baidu.com (BIDU).
Лише користувачі зі спеціальними VPN-адресами, якими користуються іноземні працівники, що знаходяться у справах в Китаї, змогли сьогодні отримати доступ до найбільш популярному пошуковику в міре. Текущая ситуація стала другим подібним подією для Google в Китаю, після того як в 2010 році був сайт пошуковика був недоступний протягом приблизно 10 годин.
На цьому тлі до цих пір залишається неясним чи були ці дії спеціальним кроком уряду Китаю, однак ця подія безумовно є позитивною новиною для таких китайських пошукових систем, як, наприклад, BIDU, чию акції сьогодні в Нью-Йорку виросли на цьому повідомленні. Рух акцій BIDU може продовжитися завтра, враховуючи, що котирування підійшли до важливого рівня підтримки і на поточних позначках можливе формування розвороту по паперах китайського пошуковика.